جهان باید آماده برای پتانسیل همه گیر’: که رئیس

ژنو: سازمان جهانی بهداشت ارشد در روز دوشنبه هشدار داد کشور را به آماده شدن برای یک “پتانسیل همه گیر” از کروناویروس جدید خواستار افزایش ناگهانی موارد در ایران و ایتالیا و کره جنوبی “عمیقا نگران”.

Tedros Adhanom Ghebreyesus همچنین گفت که که یک ماموریت مشترک به چین به این نتیجه رسیدند که در روز دوشنبه نشان داد که ویروس وجود دارد “به اوج خود رسید” بین 23 ژانویه و فوریه 2 “و شده است به طور پیوسته در حال کاهش پس از آن”.

“این ویروس می تواند شامل شود. در واقع وجود دارد بسیاری از کشورها که انجام داده اند دقیقا همان است که” او گفت: در نتیجه اقدامات انجام شده توسط چین به قفل کردن چندین شهر برای کمک به جلوگیری از حتی بزرگتر گسترش یافته است.

2600 نفر به دلیل ویروس

این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در پایان ماه دسامبر کشته شدن بیش از 2600 نفر تا کنون — بیشتر در چین است.

که اعلام کرده است این یک اورژانس بهداشت جهانی است اما متوقف کوتاه از آن را خواستار جهانی همه گیر.

“برای این لحظه ما شاهد uncontained گسترش جهانی این ویروس هستند و ما شاهد مقیاس بزرگ مرگ” Tedros به خبرنگاران در ژنو است.

وی افزود: این کشورها باید “انجام همه چیز ما می تواند به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر.

شیوع

“آنچه ما در حال شیوع در نقاط مختلف جهان مؤثر در کشورها به روش های مختلف و نیاز به یک پاسخ مناسب” او گفت:.

مایکل رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت که به تیم وارد شده بود در ایتالیا در روز دوشنبه و یکی دیگر از انتظار بود در ایران در روز سه شنبه.

رایان همچنین هشدار داد بیش از این آشکار مرگ و مير بالا در ایران که در آن دولت به گزارش 64 عفونت و مرگ و میر 12 و گفت که “ما تنها ممکن است تشخیص موارد شدید”.

او گفت: “این ویروس ممکن است شده اند وجود دارد طولانی تر از ما قبلا مشکوک” و اضافه کرد که انتقال ممکن است رخ داده از طریق رویدادهایی مانند جشنواره های مذهبی.

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>