کار از خانه IISc دانشمندان طراحی COVID-19 آزمون که قبل از صفحه نمایش با صدای

در اینجا شانس خود را برای کمک به دانشمندان. همه شما نیاز دارید این است که یک گوشی هوشمند, داخلی میکروفون و 5 دقیقه از وقت خود را! #COVID19

ارتقاء

Currently هند COVID-19 تست ظرفیت برای تست 15.000 دلار در هر روز است. در یک کشور که در آن تعداد موارد مثبت در حال افزایش است با 1000+ روزانه این است که به وضوح کافی نیست.

به همین دلیل است که از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و مشابه دیگر مقامات در حال تلاش برای افزایش ظرفیت ما multifold امید به آن را به 1 لاخ آزمون روزانه است.

شاید قبل از غربالگری عمومی قبل از آنها برای تست می تواند یک اندازه گیری خوبی برای کاهش بار بر ما حرفه ای بهداشت و درمان و منابع است.

نگه داشتن این چشم انداز در ذهن دانشمندان از موسسه علوم (IISc) بنگالور در حال حاضر در حال توسعه یک چنین قبل از تست غربالگری است که می تواند علامت یک شانس بودن COVID-19 مثبت خود را بر اساس گفتار و سرفه صدا.

Coswara: بنگالور دانشمندان COVID-19 ابزار

IISc bengaluru coswara covid-19
(L), Dr Sriram (M) Dr. R. Nirmala (R) دکتر Prasanta کومار Ghosh. منبع تصویر: IISc بنگلور.

Dr Sriram Ganapathy دستیار استاد در IISc در حال حاضر عنوان تیم توسعه این آزمون است که به نام Coswara—یک جا رختی از COVID-19 و Swaraاین کلمه سانسکریت برای صدا.

“این ابزار خواهد بود یک صفحه وب یا یک برنامه است که اطلاعات صدا برای تلفن های موبایل مانند تنفس و سرفه صداها و گفتار برای تلفن های موبایل و به شما می دهد یک پیش بینی عدد شانس بودن COVID-19 مثبت است. آن است که در حال توسعه بر این فرضیه است که عفونت را چند بيومارکرهای و ابزار با شناسایی کسانی که از قبل می توانید صفحه نمایش افراد” سهام گفتار به رسمیت شناختن یادگیری عمیق و اعصاب متخصص با بهتر هند (TBI).

11 عضو تیم شروع به کار بر روی این پروژه در هفته آخر اسفند وقتی که خانه قرنطینه تحت فشار قرار دادند و آنها را به آزمون تخصص خود را در حال توسعه یک ابزار است که ممکن است کمک در تشخیص COVID-19. جالب به اندازه کافی هیچ یک از اعضای یک virologist یا میکروبیولوژیست.

دو عمده علائم این بیماری بسیار مسری هستند سرفه های خشک و تنگی نفس—که هر دو بر راه شما صحبت می کنند و نفس کشیدن. Coswara بانک ها در این نشانه ها و علائم الگوی این محرک برای تشخیص COVID-19.

“یک قیاس خوبی خواهد بود یک پزشک با استفاده از یک گوشی پزشکی به شنیدن برای تلفن های موبایل در قفسه سینه خود و درک احتمال بیماری یا بیماری” Ganapathy سهام.

او اضافه می کند که Coswara با استفاده از ساده بیان تمرین خواهم کرد و گفت aaah برای مدت طولانی و یا شمارش اعداد در یک نفس برای آزمون آن. اگر موفق می توان آن را به طور گسترده ای استفاده می شود, کم هزینه و آسان تست به صفحه قبل ویروس.

که در آن تست می ایستد و راه پیش رو:

IISc bengaluru coswara covid-19
دو صفحه از Coswara صفحه وب. تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Sriram Ganapathy

این IISc دانشمندان نمونه اولیه آزمون آماده و در حال حاضر به دنبال تست آن را برای بررسی دقت آن. جالب اینکه این تیم در حال کار بر روی این پروژه یافتند و انتظار هیچ سود مالی ندارند.

“ما همه کار از ما در خانه های مربوطه و من فقط به IISc تسهیلات گاهی اوقات برای فنی کار” Sriram سهام با TBI.

Coswara خواهد صدای خود را ضبط کنید و تست صدا برای تشخیص سل و ذات الریه را شناسایی شانس شما در حال COVID-19 مثبت است.

“هنگامی که این ابزار کاملا کاربردی شرکت کنندگان فراهم می کند برخی از اطلاعات اولیه در مورد خود زمان شرایط بهداشتی و پس از آن پرونده تنفس برای تلفن های موبایل سرفه صداها و گفتار برای تلفن های موبایل از طریق صفحه وب.

در نتیجه ابزار ما خواهد بود یک پیش بینی تعداد فراهم می کند که یک احتمال است که بیمار مبتلا به Covid-19. برای مثال در صورتی که کاربر می بیند نمره 80 ٪ و پس از آن آنها باید فعال و انجام تست شیمیایی. اگر یک کاربر در حال آمدن است به ابزار و ضبط چندین بار در طول همان روز ابزار را نیز نشان می دهد که چگونه سریع نشانه پیشرفت هستند” Ganapathy می گوید TBI.

او در ادامه با استفاده از قیاس از, تشخیص چهره, ابزار رایج در گوشی های هوشمند است. درست مثل هوش مصنوعی است که آموزش دیده برای شناسایی صورت و غیر صورت, امکانات برای پیش بینی چهره در عکس Coswara آموزش داده خواهد شد برای شناسایی تلفن های موبایل است که نشان می دهد علائم COVID-19 و کسانی که نمی.

اما برای اطمینان از نتایج دقیق این IISc تیم نیاز به تست حداقل چند هزار نفر—مردم مثل من و شما که می تواند به من قرض بدهید و صدای خود را به این نوآوری است.

جدی تجدید نظر توسط IISc دانشمندان:

IISc bengaluru coswara covid-19

این Coswara تیم در حال حاضر دارای 700+ شرکت کنندگان آماده به قرض دادن صدای خود را برای آزمون. اما آنها نیاز به بسیاری از به درک صحت این تست بهتر است.

ما نیاز به حداقل یک زن و شوهر از هزار شرکت کننده برای آزمون Coswara. مطمئن باشید که هیچ اطلاعات شخصی خواسته خواهد شد که برای طول آزمون. همه ما باید صدای خود را بیان تنفس و سرفه است. شما دانلود نرم افزار و یا باز کردن صفحه وب و پاسخ به پرسش های اساسی مربوط به سلامت خود را—مانند یک سابقه آسم یا بیماری سل و موقعیت جغرافیایی. به دنبال این Coswara از شما می خواهد به انجام برخی از غیر استرس زا صدا تمرینات. شما ضبط و ارسال این و آن که. روال تمام طول می کشد حدود پنج دقیقه است و به طور کامل بدون تماس و رایگان از هزینه.”

او در ادامه می گوید که در بدترین سناریو این فرضیه را ثابت شود نادرست است. اما آن را هنوز هم به تحقیقات پیش و صدا بایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تحقیقات پزشکی مانند تشخیص از راه دور از دیگر بیماری های تنفسی.

اما اگر وجود دارد حتی برخی از موفقیت نسبی آن را نشان می دهد قوی قبل از غربالگری شیوه های است که کمک خواهد کرد که کاهش بار مرکز آزمون.

“ما نیاز به افراد سالم افراد با سابقه بیماری های تنفسی و همچنین COVID-19 مثبت بیماران برای تکمیل این مطالعه است. من مصرانه از شما برای کمک به ما را در پژوهش” به IISc استاد درخواست.

اگر شما خوشحال هستند به آنها کمک کند و یا سوالات بیشتر سر در اینجا: https://coswara.iisc.ac.in.


همچنین بخوانید: در حال اجرا از داروهای? شهر زرنگ کمک برای مستند شرایط اضطراری


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>