وودی آلن خاطرات کاهش یافته و توسط انتشارات Hachette پس از یک اعتصاب کارکنان

وودی آلن خاطرات بجا از هیچ چیزدیگر نمی خواهد می شود منتشر شده توسط انتشارات Hachette گروه پس از یک اعتصاب کارکنان, به گزارش خبرنگار هالیوود.

“این تصمیم به انصراف از آقای آلن کتاب دشوار است. در فر ما را به روابط ما با نویسندگان بسیار جدی و نه لغو کتاب به آرامی. ما منتشر شده و ادامه خواهد داد به انتشار بسیاری از چالش کتاب. به عنوان ناشران ما مطمئن شوید که هر روز در کار ما که صدای متفاوت و متضاد امتیاز از نمایش شنیده می شود گفت: این شرکت در بیانیه ای به خروجی.

در مورد اعتصاب, Hachette بیانیه ای تاکید کرد که آنها ارزش نظرات خود بسیاری از کارکنان. آنها ادعا کردند که به صرف چند روز گذشته به طور جدی با توجه به پیامدهای انتشار این خاطرات و این پیام است که آن را به عموم مردم. در نهایت Hachette تصمیم به حرکت به جلو با انتشار.

آنها اعلام کردند که خواهد بود بازگشت همه کتاب حقوق به نویسنده اصلی.

Hachette اصلی تصمیم به انتشار آلن خاطرات مواجه شد با واکنش قابل توجهی. در اوایل این هفته هر دو دیلن و رونان فارو را محکوم کرد گروه انتشارات برای موافقت خود را برای کار با آلن.

Ronan قبلا با Hachette در کتاب خود گرفتن و کشتنکه تجزیه و تحلیل سیستم امتیاز است که به گفته مجاز متهم شکارچیان جنسی — مانند آلن و Harvey Weinstein — برای باقی می ماند رایگان از مردان است. او باقی مانده است سازگار در حمایت خود را از دیلن است که بارها و بارها متهم آلن از نظر جنسی سوء استفاده از او به عنوان یک کودک.

در بیانیه منتشر شده خود را از طریق حساب توییتر رسمی Ronan ادعا کرد که Hachette نگه داشته بود خود را در مقابله با آلن یک راز از او و اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد کار با ناشر است.

در روز پنج شنبه 5 مارس کارکنان اعتصاب در حمایت از Farrows رخ داده در Hachette دفاتر. با توجه به مقاله این اعتصاب شامل اعضای متعدد Hachette چاپی از جمله قهوه ای و شرکت که منتشر گرفتن و کشتن.

در نور از Hachette تصمیم به انصراف از انتشار بموقع به هیچ چیز, دیلن منتشر کرده است یکی دیگر بیانیه ای در توییتر خود ضمن تشکر از مردم که با شرکت در اعتصاب و کمک به این کتاب حذف شده از انتشارات Hachette برنامه.

“به هر فردی که در معرض خطر حرفه ای به خود ایستاده بود در همبستگی با من برادر خودم و همه قربانیان سوء استفاده جنسی دیروز: کلمات را هرگز توصیف بدهی قدردانی مدیون من به شما.”

او در ادامه گفت که اعتصاب بود یادآوری مهم از مردم چه می توانید انجام دهید زمانی که آنها متحد برای تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>