زنان به اشتباه استفاده می کند که در کار تماس تصویری

دهلی نو: به دلیل coronavirus تهدید است تقریبا همه از عملکرد خانه در تلاش برای سرکوب از گسترش بیماری کشنده از طریق اجتماعی فاصله.

شده اند وجود دارد افراد مشغول به کار در حالی که با موفقیت نیز وجود دارد برخی که شرمسار خود به خصوص وقتی که در ارتباط با تیم از طریق ویدئو کنفرانس.

در یک چنین نمونه یک زن به نام جنیفر در یک زوم کنفرانس تلفنی با او به عنوان حدود 10 همکاران متصل احساس نیاز به رفتن اما فراموش نکنید که برای قرار دادن دوربین در حالی که با استفاده از مستراح.

در آن زمان او متوجه اشتباه آسیب در حال حاضر انجام شد.

به زودی پس از تاسف بدبختی #PoorJennifer به سرعت آغاز روند در توییتر با بسیاری از empathising و کوبیدن با همکاران برای یادآوری او را.

در اینجا برخی از توییت:

شناسایی coronavirus موارد باید در صدر 350,000 در سراسر جهان از این بیماری همه گیر را شکست اواخر سال گذشته با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش روز دوشنبه وارد شده از آمار و ارقام رسمی.

آمار رسمی به احتمال زیاد تنها منعکس کننده یک کسری از تعداد واقعی از عفونت به عنوان بسیاری از کشورها تنها تست موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

منبع: با ورودی از AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>