رهبران زنان را بیش از در تگزاس و هنر موسسات

اینگرید Schaffner, لورا Creed کارولینای Alvarez-Mathies, Elyse A. گونزالس. داد و بیداد کن Dugan پاتریک McElhenny کارولین Lacey روبی شهر

ما ممکن است برای به تعویق انداختن استقبال یک زن به کاخ سفید به عنوان فرمانده کل قوا تا یکی دیگر از چرخه انتخابات اما یک موج زن رهبری در هنر موسسات در سراسر تگزاس وعده های امید برای کشور عدم زنان-رهبری هنر موسسات. فرض کنید پست های خود را در میان بی سابقه اجتماعی و بحران مالی که COVID-19 تحمیل کرده است بر روی بخش غیر انتفاعی چهار هنر حرفه ای در حال حاضر با استفاده از وقت خود را برای فرآیند و ارزیابی تغییرات در انتظار هنر موسسات در این سال به بعد.

کارولینای Alvarez-Mathies پیوست دالاس معاصر به عنوان معاون مدیر در انتهای سال 2019 پس از برش زدن دندان های خود را در نیویورک به معشوق موسسات—او قبلا مدیر امور خارجی در زمان خلاق و همچنین به عنوان رئیس مخابرات at El Museo del Barrio. Alvarez-Mathies صحبت با ناظر از طریق تلفن در یک روز شلوغ در هنگام دالاس معاصر به تازگی اعلام کرد که با همکاری Yoshitomo نرا به صورت limited edition مزایای چاپ قبل از هنرمند سقوط نمایشگاه در موزه.

او اشاره کرد که این نهاد با kunsthalle مدل سپاسگزاری مجاز در این موزه برخی از انعطاف پذیری با توجه به تغییر آینده خود برنامه نویسی در طول خاموش کردن. “ما غیر از جمع آوری موزه با پذیرش رایگان و همانطور که در حال حاضر انجام برنامه نویسی ما به صورت آنلاین و راه اندازی جذاب پلت فرم دیجیتال برای دالاس-فورت وورث در منطقه” او گفت:. جدید دیجیتال ابتکار چک کردن در در همسایگان مامتصل می شود منطقه ای هنرمندان با مردم از طریق مصاحبه در مورد زمان استودیو زندگی می کند. Alvarez-Mathies شمارش تگزاس به عنوان یکی از اوایل stomping زمینه, پس از مطالعه در دانشگاه تگزاس مسیحی. او اعتبار زیادی از دولت غنی صحنه هنر به انسان دوستی وجود دارد که در درون آن: “اگر بقیه جهان تا به حال متعهد و مدنی فکر کاربران [به ما] در اینجا هنر جهان خواهد بود یک محل متفاوت است.”

همچنین نگاه کنید: زمانی که موزه ها بازگشایی خواهد شد و خود را در شکل و عملکرد باید تغییر کند ؟

برای هوستون بومی Elyse A. گونزالس پیوستن به سن آنتونیو نسبتا جدید موسسه روبی شهرستان به عنوان مدیر زیر بلندمدت پست در هنر طراحی و معماری موزه در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا است درست بازگشت. صورتی-رنگی دیوید Adjaye-طراحی ساختمان بسته درهای خود را سه هفته پس از گونزالس آغاز شده و در اواسط ماه فوریه اما او احساس خوش شانس شخصا بخش بزرگی از این شهر هنر جامعه قبل از وقفه. “من تا به حال نقشه برداری از هر دو اداری و اهداف شخصی برای کشف سن آنتونیو و عملکرد این موسسه به عنوان اولین گام و به من نزدیکی و من خوشحالم که زمانی که قبل از همه ما شروع به ایجاد آینده از خانه,” او گفت: ناظر.

از نام خود را به آن نقطه (بر اساس یک سورئال ساختمان است که به نظر می رسد به موسس آن هنرمند و نیکوکار لیندا سرعت در یک رویا) یاقوت شهر های مختلف موزه. گونزالس با استفاده از کلمه “احتیاط” در برنامه های خود را برای انجام این میراث که او را توصیف به عنوان “حفظ و گسترش عطر و طعم و روح یک موزه تعبیه شده هر دو در محل و دنیا دوستی.” در طول 11 سال در هنر طراحی و معماری موزه گونزالس صعود راه خود را از نگهداری موقعیت برای تبدیل شدن به دستیار کارگردان و در نهایت اقدام مدیر یک سفر او معتقد است مستحکم کنجکاوی او برای هنر است. پس از ارضاء رعایت فوری میوه ها از تلاش های خود را در یک کوچکتر نهاد او احساس می کند انرژی مورد کمک یک بزرگتر ایجاد شکل آن در آینده و heartened توسط رو به رشد زنان رهبری—به خصوص برای کسانی که از رنگ در دولت, که, یادداشت های او همواره در حال رهبران زنان در هنر.

سالن Marfa. ورونیک DUPONT/خبرگزاری گتی ایماژ

وست تگزاس کوچک کویر شهرستان Marfa دارای جمعیت بیش از 2000 اما متراکم سنت فرهنگی دونالد جاد و مینیمالیستی همسالان کشت در 1970s جذب زائران از هنر از سراسر کشور و جهان است. دو فرهنگی رکن خواب آلود شهر Chinati بنیاد و سالن Marfaاند که هر دو به تازگی مورد استقبال اعضای جدید به تیم خود. یک مرکز فرهنگی و گردشگری با کلاسیک آن خشک, چشم انداز Marfa همواره طنین انداز با کسانی که به دنبال انزوا در طول تاریخ در خدمت به عنوان یک پناهگاه برای شهرستان ساکنان سفر در اینجا به فاصله خود را از هرج و مرج شهری. “چگونه ما هنوز بهره مندی از این مفاهیم است که Marfa منحصر به فرد در طول این زمان ؟” این سوال لورا Creed بوده است تعمق در پست جدید به عنوان مدیر سالن Marfa. او با اشاره به میراث این شهر یاد نصب و راه اندازی هنر پرادا Marfa توسط اسکاندیناوی اواز یا موسیقی دو هنرمند Elmgreen & Dragset که قرار داده شده faux پرادا فروشگاه مجسمه سازی در بزرگراه 90 در سال 2005 قبل از رسانه های اجتماعی و عکاسی از فرهنگ تعریف و درک ما از سرمایه فرهنگی.

این تاکید از شهر را بافت خاص برای تجربه هنر در انزوا منتقل شده است آنلاین که در آن موسسه به زودی راه اندازی مکالمه بین یک میزبان نمایش از Marfa عمومی رادیو و Elmgreen & Dragset در مورد تگزاس چشم انداز و آداب و هنر, مشاهده در حال حاضر و پس از آن. کیش می پیوندد سالن Marfa یک موسسه شناخته شده برای برگزاری نمایشگاه آوانگارد همهجانبه تاسیسات سنگین در بافت و روند پس از خدمت به عنوان مدیر توسعه در L. A. غیر انتفاعی, LAXART. رهبری دیجیتالی از یک موسسه همراه با آرامش و تفکر شده است و اولین وظیفه پس از او به این تیم پیوست در این ماه اما برنامه های آینده خود را در افق ها و حتی بیشتر بلند پروازانه. “در یک فرویدی و تاب من به قصد کشتن پدر” کیش گفت: به شوخی اشاره به جاد یکی از هنرمندان مورد علاقه خود را و ایلخانی Marfa خلاق شهرت است که به شکل عمدتا از طریق آثار سفید نر هنرمندان. “به جای اصلاح و یا واکنش به گذشته من تصور فراگیر برنامه برای زنان و هنرمندان از رنگ های مختلف و جنسيت عبارات” کیش گفت: از برنامه های خود.

این Chinati پایه و اساس است. Carol M. Highsmith/Buyenlarge/گتی ایماژ

مشابه احساسات پژواک در همسایه Chinati بنیاد تاسیس شده توسط جاد یک دهه قبل از مرگ او در سال 1994 با یک ماموریت برای تقویت طولانی مدت یا دائمی تاسیسات ساخته شده توسط او و همچنین جان چمبرلین و دن فلاوین. اینگرید Schaffner چاشنی متصدی برگزار شد که رئیس پست در موسسه هنرهای معاصر فیلادلفیا برای 15 سال و سازمان یافته ترین کارنگی بین المللی صرف دو ماه در Marfa در اوایل سال 2020 غرق خودش به خاکی ترکیب هنر و طبیعت قبل از شروع نقش خود را به عنوان متصدی در Chinati به رهبری یک زن دیگر رویایی glanville. “حساسیت به اطراف میباشد که آیا ترتیب در یک سنتی مکعب سفید و یا در پاسخ به تگزاس چشم انداز” Schaffner توضیح در مورد قالب خود را تجربه سازمانی به منطقه است. درک این بنیاد به عنوان تنها بودن در خانه به دائمی تاسیسات مفهوم است Schaffner قصد دارد به چالش با تاکید بر جاد چشم انداز به استفاده از زمین به عنوان یک انکوباتور هنر معاصر و هنری تولید می باشد.

اما آن را نیز در زمان “باز کردن Chinati تا” او گفت:, توجه, شبیه به, عقیده است که کار بر روی نمایش نیاز به رفتن به سمت کپسوله سازی متنوع اظهارات که هنوز هم ممکن است ناشی از بصری و نظری نشانه مینیمالیسم. Solange به عنوان مثال با نزدیک شدن به پایه و اساس برای یک موزیک ویدئو در سایت در سال 2017, و او در نهایت انجام شده توسط جاد را 15 untitled آثار در بتن در طول Chinati آخر هفته در ماه اکتبر همان سال. انسانی اسطوره در اطراف جاد Schaffner معتقد خواهد ارگانیک تکامل آنها به عنوان معرفی به کانال های مختلف از دیدگاه خود به خصوص طنز در کار است که به ندرت اشاره کرد.

در میان این رهبران است تمایل مشترک به اولویت بندی فراگیر و داد به ریشه دوانده مفاهیم در اطراف موسسات خود را به عنوان آنها منجر شود آنها را به جلو. آنها اذعان چالش ها و پاداش کار در درون خود دولت است که در نوبت محافظه کار بخشنده افتخار از آن فرهنگ محلی و گسترده هر دو در چشم انداز خود را و باورها وجود دارد که در درون آن. در حالی که تلفات coronavirus گرفته در رهبری سازمان ملل باقی مانده است نسبتا کم تگزاس به نظر می رسد مایل به آینه مثال در سراسر آن هنر نهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>