زن به فروش می رسد روزنامه های قدیمی به منظور بالا بردن وجوه و آموزش 2000 دانش آموزان با نیازهای ویژه

از رفتاری و موسیقی درمانی به باغبانی و حرفه ای آموزش – این بخش, الهام بخش, کرالا است و آموزش به دانش آموزان کمک می کند تا از 12,000 جوانان داوطلب از سراسر کالج های مختلف در دولت است.

ارتقاء

Jolly Johnson, بنیانگذار دست کمک به سازمان (H2O) مستقر در کرالا می دانستم که لحظه دقیق زمانی که او شنیده ام او را خواستار است.

“من هنوز هم به یاد داشته باشید اولین سفر من به سن خانه. من یک زن پیر از اوتار پرادش که مرا در آغوش گرفته و شروع به گریه. او گفت که من او را به یاد دخترش. من نمی دانم که در این لحظه می تواند آغاز برخی از تصمیم گیری های مهم در زندگی من می گوید:” 33 ساله.

یکی از تصمیمات این بود که شروع به خود سازمان برای کمک به کودکان معلول و در طیف اوتیسم.

H2O است که تا کنون کمک بیش از 2000 دانش آموزان مبتلا به اوتیسم و دارای شبکه ای از 12,000 جوانان داوطلب انجام مختلف توسعه مهارت برنامه برای کودکان معلول.

اعمال تصادفی از مهربانی

“من در نزدیکی یک کلیسا در یک روستای کوچک به نام Cheelanthimukku نزدیکی Thiruvanathapuram کرالا. من همچنین فعال در کلیسا فعالیت های, از آنجا که یکی از اولین رویاهای بود برای تبدیل شدن به یک راهبه. بسیاری از افراد یافت می شود که به فرد باشد اما برای من تمام ایده برای کمک به مردم” توضیح می دهد که نشاط.

به دلیل ثابت تمایل به کمک به مردم به زودی پس از اتمام کلاس 10 با نشاط شروع به گرفتن شهریه کلاس برای دانش آموزان محروم.

“در ابتدا طرح من این بود به شهریه با حداقل هزینه اما بعد از آن زمانی که من در بازدید از این خانه از این کودکان متوجه شدم چقدر همه آنها تلاش و تصمیم گرفت به کلاس ها کاملا رایگان از هزینه,” او می گوید.

اما او اعمال رحم و شفقت وجود دارد متوقف نمی. حتی در طول روز به کالج نشاط خواهد بازدید شهروندان ارشد در تعطیلات آخر هفته در Santhwana سن خانه Vettuchira و تحویل ملزومات به آنها.

با نشاط بود و همچنین عضو فعال چندین سازمان در طول روز کالج مانند Mahila Mandiram و باشگاه روتاری تریواندروم که از طریق آن او موفق به دریافت فرصت برای تبدیل شدن به یک بخشی از بی حد و حصر آگاهی از برنامه ها و جمع آوری کمک درایوهای.

“به زودی پس از فارغ التحصیلی کالج, من یک کار در ICICI بانک اما در چند ماه من تا به حال به ترک کار من چون مادرم مریض است و او نیاز به کسی برای کمک به او تمام وقت,” او توضیح می دهد.

در آن زمان که با نشاط تصمیم به شروع یک مهدکودک ویژه کودکان را بیشتر از زمان خود را در خانه.

“من شروع به انجام تحقیقات زیادی در مدارس خاص به دست آوردن درک بهتر از نوع توجه و مراقبت از این مورد نیاز است. این زمانی بود که دکتر MKT Nair, خانواده, دوست, دوست پیشنهاد کرد که من راه اندازی یک یادگیری و توسعه مهارت های مرکز برای کودکان مبتلا به اوتیسم. که آغاز H2O در سال 2012” نشاط توضیح می دهد.

محبت دوستان به دانش آموزان خود را

“هدف از H2O است که برای ایجاد یک پلت فرم برای به خصوص به چالش کشیده و کودکان برای رسیدن به یک حس استقلال طریق مختلف توسعه مهارت برنامه” توضیح می دهد که Himavathi از بنیانگذاران H2O.

این سازمان آغاز شده توسط ارائه رفتار درمانی, موسیقی درمانی, باغبانی درمانی prevocational آموزش برای کودکان زیر سن 15 سالگی و آموزش فنی و حرفه ای برای ارشد زبان آموزان سطح از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

Fun امیر است که یک داوطلب در H20 برای بیش از 6 سال می گوید: “ما تا به حال به صورت بسیاری از مشکلات در مورد بودجه برای انجام این پروژه است. بنابراین برخی از ما از دانشکده مهندسی Trivandrum گرد هم آمدند و شروع به جمع آوری روزنامه ها به جمع آوری پول برای سازمان های غیر دولتی. برای شش سال گذشته دانشگاه ما قادر بوده است به حدود 10 ، 000 تومان در هر ماه نسبت به علت است.”

“H2O نیز انجام کمپین های مختلفی از جمله جشنواره بادبادک برای جمع آوری کمک به گسترش این سازمان است. اما به دنبال بازگشت این شگفت انگیز است برای دیدن چقدر ما آمده ایم” او می افزاید.

جایی که آنها امروز

امروز H2O دارای 3 هکتار طرح شامل ساختمان و باغبانی در مزرعه که کشت مختلف سبزیجات مانند گوجه فرنگی و کلم و لوبیا و زنجبیل. این سازمان در حال حاضر دارای بیش از 12000 جوانان داوطلب از سراسر کالج های مختلف در کرالا هماهنگ کننده بیش از 92 واتساپ گروه.

ارتقاء

“من به دانستن در مورد H2O از طریق کالج سالمندان هنگامی که من در سال اول. پس از آن من شده یک شرکت فعال و آن را به من یک چشم انداز کاملا متفاوت به زندگی است. من شده اند قادر به آموزش کودکان چند. ما آنها را آموزش گلدان نقاشی شمع سازی, کاغذ, ساخت کیسه و حتی کمک به آنها را کشت سبزیجات خود می گوید:” هری کریشنان یک سال آخر دانشجو در ماریان, کالج, Kuttikanam کرالا.

در طول هشت سال با نشاط را سازمان شده است قادر به کمک به بیش از 2000 چنین آموزان و موفق شده است در باز کردن یک مکالمه در نیاز به توسعه مهارت برای این کودکان است.

“من هنوز هم به یاد داشته باشید بازدید از همسایه دختر مبتلا به فلج مغزی. او جوان تر از من است اما من به نوعی احساس متصل به او است. و اگر چه من تا به حال هرگز دیده می شود او قبل از اینکه در زندگی من وجود دارد مصرانه از درون من به او احساس شادتر. من خوشحالم که این احساس با من ماند همه را از طریق زندگی من است. دیگری من نمی توانسته اند به کمک بسیاری از مردم از طریق سازمان” نشاط آمده است.

با توجه به این مستند دست کمک به سازمان شده است در تلاش برای پاسخگویی به نیازهای مالی خود را. شما می توانید کمک به این دانش آموزان با اهدای به حساب زیر آورده شده است:

Acc نام: دست کمک به سازمان
Acc بدون: 0379 0530 0001 0499
IFSC کد: SIBL 0000 379
نام بانک: جنوب هند بانک با مسئولیت محدود
شاخه: Kesavadasapuram

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>