زن بازداشت شده در بنگال برای ارسال اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی

کلکته: پلیس بازداشت یک زن از شهر به اتهام ارسال اخبار جعلی در مورد یک دکتر کار در یک دولت-اجرای بیمارستان اینجا.

29 سال در حساب کاربری شبکه های اجتماعی گفته بود که دکتر کار در Beliaghata ID بیمارستان آلوده شده با COVID-19 در حالی که درمان بیماران مبتلا به این بیماری, یک افسر ارشد پلیس کلکته خبر داد.

او دستگیر شد و توسط افسران cyber crime همراه کلکته پلیس در شب جمعه.

بدون افشای هویت این زن به افسر پلیس گفت که متهم رزرو شده است و تحت آن عمل می کنند.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی در روز جمعه هشدار داده بود کسانی که آپلود اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی.

من وزیر بهداشت فرستاده است پست به من که در آن ذکر شده بود که یک دکتر درمان Covid-19 بيمار بیمار کاهش یافته است. این است که کاملا بی اساس است. من همیشه گفته ام که مردم با قرار گرفتن در معرض تاج قربانیان آسیب پذیر هستند اما این اخبار بی اساس است. من اشاره کرده اند و این موضوع به کارآگاه بخش او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه دبیرخانه.

در همین حال پلیس در صبح روز شنبه بازداشت دو نفر از Cossipore منطقه برای احتکار برنج.

دو شکست برای دادن پاسخ مناسب به همین دلیل آنها ذخیره شده برنج. آنها هیچ بازرگانان و آنها اصلا خود هر godown. حدود 30 کیسه برنج با وزن بیش از 300 کیلوگرم شدند و در داخل اتاق یک پلیس گفت:.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>