شاهد سوء استفاده سالمند? در اینجا چگونه شما می توانید آن را گزارش و کمک به

بسیاری از آزار شهروندان ارشد را هر تلاش برای پنهان کردن آن. در اینجا برخی از علائم به مراقب است.

ارتقاء

Elder سوء استفاده از موارد در حال افزایش طبق اطلاعات ثبت شده توسط بزرگان تلفنی بنگلور.

از 174 در 2016-2017 به 264 در 2018-19 داده ها همچنین نشان داد که در حالی که 60 درصد از بزرگان اعلام کرده اند که آنها با نوعی سوء استفاده از تنها 18 درصد از آنها جلو آمد و به گزارش آن. فقط آگاه بودن از تعمیر و نگهداری و رفاه پدر و مادر و شهروندان ارشد, عمل, 2007 کافی نیست. این مهم است که به ارائه سالمندان و مراقبان آنها با دانش در مورد نحوه گزارش سوء استفاده.

Sandhya G, پروژه-در-اتهام بزرگان خط تلفن دفتر کمیسر پلیس بنگلور گفت: “این مایه تاسف است که بسیاری از بزرگان سوء استفاده از موارد هستند که با ما ثبت نام واقعی هستند و دلیل این است که برخی از افراد در نسل امروز در نظر نسل قبلی به عنوان یک بار. هنگامی که پدر و مادر پیر شوند, تبدیل شدن آنها به لحاظ مالی وابسته به پسران و دختران خود را و می تواند کمک به درآمد خانواده است. این نتایج در پسر غفلت و سوء استفاده از آنها را به خلاص شدن از شر این به اصطلاح فشار اضافی.”

نقره ای فیلم ناطق اجتماعی سازمانی با یک مجله دیجیتال و بر روی زمین تعامل اجتماعی فعالیت برای افراد بالاتر از 55 در بنگلور. در اینجا ساده دستی از آنها.

چه سوء استفاده ؟

* سوء استفاده فیزیکی: وارد آوردن درد و یا آسیب فیزیکی اجبار یا فیزیکی و یا مواد مخدر ناشی از خویشتن داری.

سابینا ملک زندگی در بنگلور با بزرگتر او پسر عبدالله. او را قفل مادر خود را در یک اتاق و ارائه خود را با حداقل مواد غذایی است. سابینا پدر رو مادرش به بلبل مرکز مراقبت و چپ او وجود دارد بدون اطلاع کارکنان است که او نمی خواهد بازگشت. در بازدید از خط تلفن, دفتر, عبدالله اعتراف کرد که او خواهد کراوات مادرش دست و پاها. او توضیح برای بازداشت خانگی بود که او نمی خواست مادرش را به برهم زدن همسایه است. هیچ یک از کودکان خواست به مسئولیت خود ،

* روانی یا عاطفی سوء استفاده: وارد آوردن روحی.

للا سینگ 87 شده بود در معرض درجه بالایی از شکنجه روانی توسط شوهرش Khushwant Singh, 90, یک نظامی بازنشسته سرهنگ. با توجه به اعلام حوادث او محدود همسر خود را به خانه خود را و اجازه نداد او در دیدار با فرزندان و یا نوه. اگر چه او هرگز از لحاظ جسمی صدمه او را مورد آزار و اذیت او با تظاهر به آمار او کوبیدن درب برای ترساندن او جدا از دیگر به طور غیر مستقیم اعمال خشونت آمیز. خانم سینگ تحت پریشانی عاطفی برای مدتی قبل از نزدیک شدن به بزرگان تلفنی برای کمک.

* * * * مالی و یا سوء استفاده از مواد: غیر قانونی یا نامناسب بهره برداری و یا استفاده از بودجه و یا منابع از فرد مسن تر.

آقای Damodar زندگی با دختر در استرالیا بود و اجاره اموال خود را در بنگلور به آقای Sridhar. در ابتدا مستاجر از پرداخت اجاره بها در زمان اما در نهایت متوقف شده است. وقتی پرسیده شد که به تخلیه خانه او تهدید کرد که او می تواند بدگویی افراد مسن صاحبخانه نام در جامعه است. زمانی که مستاجر نمی تخلیه خانه حتی پس از توافق دوره بود آقای Damodar با نزدیک شدن به بزرگان خط تلفن. کارکنان سعی در تماس با مستاجر اما بحث می تواند تنها به خود را نماینده و وکیل. زمانی که وکیل رو به می دانم که مشتری خود را مقصر بود او جلو آمد و به کمک بزرگان تلفنی کارکنان در ساخت مستاجر خانه را ترک.

* سوء استفاده جنسی: غیر مبتنی بر رضایت طرفین تماس جنسی با فرد مسن تر.

* غفلت: امتناع یا عدم تحقق یک مراقبت الزامی است. این ممکن است یا نه ممکن است شامل آگاهانه و عمدی تلاش برای تحمیل فیزیکی یا عاطفی پریشانی در فرد مسن تر.

چگونه به تشخیص سالمند آزاری به عنوان یک خانواده و یا دوستان

سالمند آزاری ممکن است سخت برای پیدا کردن با توجه به این که این است که هنوز یک تابو موضوع است. علاوه بر این, مورد آزار قرار گرفته شهروند ارشد ممکن است هر تلاش برای پنهان کردن آن.

نگه داشتن یک چشم را برای این علائم در سالمندان که ممکن است زندگی در یک نهاد به تنهایی با یک پرستار و یا حتی با خانواده. آیا به یاد داشته باشید هر چند که این به معنای دستورالعمل ها و نه همه این علائم ممکن است نشان می دهد ،

  • کبودی یا استخوان شکسته (بهانه مکرر می افتد) می تواند نشانه ای از سوء استفاده فیزیکی یا بدرفتاری.
  • شهروند ارشد است به طور ناگهانی خارج نمی کند و مایل به انجام فعالیت های منظم و یا افسرده به نظر می رسد.
  • زخم بستر ضعیف بهداشت و ناگهانی از دست دادن وزن.
  • تغییرات در یک شهروند ارشد شخصیت و یا رفتار می تواند نشان می دهد وضعیت ناراضی.

چه باید بکنید هنگامی که یک سالمند است مورد آزار قرار گرفته

ارتقاء

  1. گزارش آن را به قضایی کلانتری: اولین گام این است که برای ایجاد قضایی پلیس آگاهی از سوء استفاده است که با تشکیل پرونده شکایت نوشته شده. کسانی که نمی توانند نوشتن ملزم به صورت شفاهی به اطلاع آن به ایستگاه خانه افسران که می توانید قلم آن را برای آنها و گرفتن انگشت شست خود برداشت. دهان شکایت کافی به آنها می تواند منجر به سردرگمی در آینده است.
  2. فایل اول گزارش تحقیق و تفحص (شاه) در مورد مجاز جرم حمله یا آسیب: در مورد ارشد صدمه دیده و گزارش یک مجاز جرم حمله یا آسیب به ایستگاه پلیس پلیس باید ثبت نام FIR و بررسی اینکه آیا این گزارش واقعی است و ارزیابی شدت از شکایت.
  3. به دست آوردن یک زخم گواهی از یک بیمارستان دولتی: هنگامی که پلیس بررسی و پیدا کردن شکایت به واقعی آنها باید ارشد دولت به بیمارستان برای معاینه پزشکی. پس از این که مورد آزار قرار گرفته شهروند ارشد ارائه خواهد شد با یک زخم گواهی بر اساس آن پلیس را در یک فایل شارژ-ورق علیه متهم. این مورد را در نتیجه رفتن به دادرس دادگاه و یا دیگران و گفتمان حقوقی به دنبال خواهد داشت.
  4. رویکرد کمک به: سالمندان نیز ممکن است با استفاده از بزرگان خط تلفن در شهرهای مربوطه می باشند و به دنبال کمک از هماهنگ کننده به پرونده دادخواست به گزارش سوء استفاده. مشاوران برای اولین بار گوش دادن به این مورد به دیدن اگر آن را واقعی است. هنگامی که در بر داشت یک شکایت کتبی ثبت شده است توسط خط تلفن و اخطار فرستاده شده است به مجرم از طریق پلیس. زیر این خط تلفن در تلاش برای ایجاد یک پلت فرم از گفت و گو بین دو طرف برای حل و فصل اختلاف دوستانه. برای اموال مربوط به سوء استفاده از کارشناسان حقوقی در خط تلفن توصیه آنها را به سوی یک حل و فصل است.

سالمند کمک در سراسر هند

با توجه به ارشد مدافع و نقره ای فیلم ناطق’ پنل متخصص شیو کومار در عمل یک بار در فایل های ارشد یک گزارش شفاهی و یا سوء استفاده عاطفی در برابر کسی که در درون خود خانواده پلیس به ثبت نام نیست اما شاه را رسمی پرس و جو. آنها در تماس با فرد در برابر آنها در این گزارش ثبت شده است و سعی کنید به حل و فصل مسالمت آمیز. حقوقی گفتمان به دنبال آن است که پلیس برای پیدا کردن آن به یک مورد prima facie.


همچنین بخوانید: 89-YO از نویدا یک راه حل ساده برای این روزمره با مشکل مواجه بزرگان


“هنگامی که یک مورد است که ما در گزارش تلفنی ما برای اولین بار گوش دادن به آنها را به دیدن اگر آن را واقعی است یا نه. هنگامی که یافت می شود درست است که ما یک شکایت کتبی و ارسال اخطار به عاملان طریق پلیس. پس از آن ما را از هر دو طرف با هم و با آنها صحبت کنید و سعی کنید به حل و فصل اختلاف دوستانه” نتیجه گیری Sandhya.

این مقاله برای اولین بار در نقره ای فیلم ناطق.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید