با 600 تومان و یک وعده غذایی در روز می توانید از مواد غذایی غنی از آهن!

1 در 4 مرد و 1 در هر 2 زنان مبتلا به فقر آهن و کم خونی. و آن طول می کشد فقط یک کتری به تغییر است.

منn هند 69 درصد از کودکان (سن 0-3 سال) 57 درصد زنان و 24 درصد مردان گزارش کرده اند فقر آهن کم خونی.

اما آن را به عنوان معلوم مقابله با این کمبود بسیار آسان است. اولین گام شما می توانید برای سرمایه گذاری فقط 600 تومان و جایگزین برخی از فولاد ضد زنگ ظروف با آهن کتری. یک وعده غذایی در روز پخته شده در آهن آشپزی می تواند اطمینان حاصل شود یک دوز سالم از حیاتی معدنی در رژیم غذایی خود را.

بیایید نگاهی به در چگونه کم خونی ما تاثیر می گذارد و چگونه آهن دیگچه می تواند کمک کند.

علائم قربانیان و علل کم خونی:

anaemia iron cookware

وجود دارد سه گروه مختلف و 400 نوع مختلف از کم خونی.

یکی از شایع ترین در میان آنها فقر آهن, کم خونی که به عنوان نام نشان می دهد که ناشی از ناکافی آهن در بدن می شود.

بیش از نیمی از جمعیت زنان در هند رنج می برد از بیماری—به مراتب بیشتر از جمعیت مردان— به این دلیل ساده که زنان و دختران عادت ماهانه. ماهانه خون از دست دادن منجر به کمبود آهن و پس از آن بحرانی تر می شود به اطمینان حاصل شود رژیم غذایی خود را برای جبران آهن از دست رفته.

علائم شایع به نگاه کردن مکرر احساس خستگی و سردرد و تنگی نفس و گرفتگی در پاها, بی خوابی, غلظت کم و در موارد شدید کم رنگ یا زرد پوست.

برای جزئیات بیشتر در مورد این بیماری اینجا را کلیک کنید.

چگونه قوی است که مشت آهنین از یک کتری?

anaemia iron cookware

توصیه می شود مصرف روزانه آهن برای یک نر بالغ 8 میلی گرم در حالی که برای یک نر بالغ است و 18 میلی گرم. از آنجا که بیش از نیمی از زنان هندی و نزدیک به یک چهارم از مردان دچار کم خونی ما باید تجدید نظر ما آشپزی و رژیم غذایی و عادات.

یکی از آسان گام به سمت دستیابی به ایده آل های ما آهن مصرف است به طبخ در آهن دیگچه یا تابه.

بسته به نوع مواد غذایی شما طبخ در آن وسایل آشپزی آهن شناخته شده است به اضافه کردن بین 2 تا 6 میلی گرم آهن/100 گرم از مواد غذایی پخته شده. برای یک نر بالغ است که تقریبا تمام ایده آل آهن مصرف. اگر شما طبخ غنی از آهن وعده های غذایی در کتری یا اضافه کردن آنها را خام را به رژیم غذایی خود باید آن را آسان برای دیدار با مقدار توصیه شده است.

یکی دیگر از نقطه به علاوه در اینجا این است که آهن دیگچه کاملا مقرون به صرفه است. با سرمایه گذاری 600 تومان و یا کمتر شما می توانید اطمینان حاصل شود شما سالم دوز آهن روزانه. تصور کنید تعداد و هزینه های بازدید دکتر, چک-یو پی اس و مکمل های شما می خواهید برای جلوگیری از!

خود را به وسایل آشپزی مغذی و آهن-قوی. اینجا را کلیک کنید برای خرید انتخاب خود را از آهن دیگچه تابه یا masirah در قیمت مقرون به صرفه.


شما همچنین ممکن است مانند: چگونه می توانم به شما پاک کردن برنج چدن ظروف? در اینجا شما دوستدار محیط زیست پاسخ


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>