با موارد خونتان موج دوم Coronavirus اخراج آمار بانک های بزرگ هواپیمایی

هواپیمایی متحده می تواند نیمی از نیروی کار ایالات متحده خود را در مرخصی بدون حقوق در این پاییز. جاستین سالیوان/گتی ایماژ

به عنوان موج دوم این بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی در سراسر ایالات متحده (روزانه جدید COVID-19 مورد رسیده تمام زمان بالا از 64,771 در چهار شنبه) پس از دیگری می آید دور از اخراج گسترده. آخرین شغل گزارش منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه نشان می دهد که در هفته گذشته 2.4 میلیون آمریکایی ظ مدعیان برای دولت فدرال و مزایای بیکاری به مراتب بالاتر هفتگی بیکاری سوابق قبلی از رکود اقتصادی.

آن را بدتر می تواند در ماه های آینده به عنوان کلمه در مورد اخراج و furloughs از ظهور برخی از امریکا بزرگترین کارفرمایان.

در روز پنج شنبه بلومبرگ قانون گزارش داد که ولز فارگو, بزرگترین کارفرما در ایالات متحده در صنعت بانکداری است که خانههای گلی خالی یک طرح به قطع هزاران شغل از آن 263,000 نفر نیروی کار شروع بعد از این سال. مدیریت سفارش به طور چشمگیری کاهش هزینه های در حال آمدن است به بالای اجرایی در داخل بانک با توجه به افراد با دانش محرمانه بحث و گفتگو.

همچنین نگاه کنید به: Kanye ریس ویترسپون در میان وبلاگ که PPP وام به معنای برای کسب و کار کوچک

پس از آن سهام رو به کاهش بیش از 50 درصد در سال به تاریخ و کاهش سود اعلام شده توسط مدیر عامل چارلی Scharf ماه گذشته اخراج یکی از گزینه های چند بانک را ترک کرده است برای زنده ماندن از بیماری همه گیر.

“این شرکت به طور قابل توجهی کمتر کارآمد از بزرگترین رقبای یک وضعیت که بدتر شده است با سال های نظارتی پروب و تحریم و در حال حاضر همه گیر” بلومبرگ قانون قرار گرفت. برخی از تحلیلگران وال استریت انتظار می رود به خوبی فارگو به پست اول خود را از دست دادن فصلنامه در بیش از یک دهه در هفته آینده.

چه بدتر اگر اخراج تشخص است, از آن خواهد شد به احتمال زیاد یک اثر زمین لرزه در کل صنعت بانکداری و می تواند قبل از موعد مقرر پایان بزرگ دیگر بانک ها متعهد به فراهم کردن امنیت شغلی برای کارکنان از طریق حداقل تا پایان سال 2020 است.

روز چهارشنبه در حال حاضر آماده نبرد هواپیمایی متحده صادر شده و دیگری سرد هشدار به کارکنان و گفت که تا به 36,000 از آنها و یا نیمی از حامل ایالات متحده نیروی کار می تواند furloughed قرار داده و در مرخصی بدون حقوق در هفته آینده به عنوان همه گیر بدتر. این furloughs تاثیر می گذارد 15,000 مسئولین پرواز 11,000 خدمات به مشتریان و دروازه عوامل 5,500 کارگران تعمیر و نگهداری و 2,250 خلبانان.

ایالات گفت: برخی از furloughed کارگران همچنان از دریافت مزایای بسته به اتحادیه کارگران موافقت نامه. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که چقدر مزایای بیکاری آنها را از دولت های ایالتی.

“در طول این بحران شده اند صادقانه و مستقیم با شما در مورد ما نیاز به راست-اندازه نیروی کار ما برای مطابقت با سفر تقاضا” ایالات گفت: در نامه ای به کارکنان در روز چهارشنبه.

“هدف اصلی ما در طول این بحران شده است برای اطمینان از ایالات—و شغل را پشتیبانی می کند—در اینجا هنگامی که مشتریان در حال پرواز دوباره” این شرکت اضافه شده است. اما مردم در حال پرواز دوباره. برای ماه جولای به طور سنتی فصل اوج ترافیک هوایی ایالات انتظار دارد تقاضای سفر به 75 درصد کمتر از ماه مشابه در سال گذشته است.

به کمک سخت-آمار صنعت هواپیمایی نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد دولت فدرال ارائه شده 50 میلیارد دلار برای حمایت از شرکت های هواپیمایی که توافق کرده اند به اخراج کارکنان و یا قطع پرداخت تا 30 سپتامبر. ایران دریافت کرده است که 5 میلیارد دلار از طریق این برنامه وعده داده است به کاهش شغل قبل از اکتبر.

سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA, که نشان دهنده 50,000 هواپیمایی کارگران در امریکا, به نام ایران را کردند پیش بینی “فروشي.” “اما آنها نیز صادقانه ترین ارزیابی ما دیده ایم در دولت از صنعت” او هنوز توییتی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>