با زوم جلسه یک شعبده باز و یک رمز و راز جعبه گفن به ارمغان می آورد زنده تئاتر

هلدر Guimarães در گفن Stayhouse تولید حاضربه کارگردانی فرانک مارشال. گفن Stayhouse

من همیشه گیج با کف زدن در سحر و جادو را نشان می دهد. سپاسگزار رودررو به نظر می رسد هرگز به پاسخ مناسب به پایه حیله گری است که توسط یک شعبده باز با حدس زدن کارت در دست و یا بازسازی یک طناب برش را به قطعات. من با کمال میل تشویق یک سفر گفتار یا virtuosic رقص حتی آکروبات سیرک—اما خود من ساده لوحی? با این وجود شعبده هلدر Guimarães به من سیلی من پنجه هم مانند پنج سال در حال حاضر, او به آرامی bedazzling زوم از لس آنجلس را گفن تاتر.

راه اندازی برای اين طراحی شده است برای فتنه است. بعد از اینکه شما خرید یک بلیط گفن ایمیل شما “رمز و راز بسته”—یک جعبه مقوایی پیچیده در پیچ. در عملکرد شما وارد امن زوم جلسه و بررسی در یک بازی دوستانه دربان. همانطور که شما صبر کنید برای نشان دادن زمان شما را اسکن همکار مخاطبان پر کردن گالری مجازی (هر گروه شماره 25); آن را بسیار متفاوت از تئاتر در دور یا گذشتن از صندلی با تماشاگران رو به هر یک از دیگر.

همچنین نگاه کنید به: ‘همیلتون’ نقد و بررسی: آیا این آمار موسیقی دور انداختن آن به ضرب گلوله در دیزنی+?

در نهایت ما چابک prestidigitator به نظر می رسد در یک جدول که بر اساس آن دامن زده است از یک عرشه از دو کارت در. در زبان پرتغالی با لهجه عالی همان جوانی Guimarães شبیه مفید کتابدار یا لیسبون راهنمای تور—خوب اما رسمی, چیزهای بی اهمیت در آماده است. او در اوایل 80 دقیقه صفحه نمایش از جلو, سحر و جادو, Guimarães دستور شما برای باز کردن این بسته که شامل در میان چیزهای دیگر, یک بسته از کارت و پازل کلمه.

خاطرات ممزوج amusingly با شاهکارهای ذهن گرایی و conjuration که گیج یا گمراه کردن منطق و مفهوم را میرسانند فوقالعاده مبدا. به عنوان یک پسر میزبان ما جان سالم به در ضربه توسط یک ماشین اما وضع در کما به مدت سه روز. Recuperating در خانه, جوان, Guimarães صرف زمان با پدر بزرگ خود را روشمند بازنشسته و جمع آوری تمبر است که موجب رنگ بهره در کارت. پدربزرگ نیز سعی کنید برای حل daily word jumble در روزنامه که منجر به سرپا نگه داشتن پازل در جعبه و Guimarães حدس زدن کلمه انتخاب شده توسط یکی از اعضای مخاطبان.

مخاطبان زنده ساعت زمان حال است. گفن Stayhouse

چگونه برای توصیف محتویات نشان می دهد (به آرامی در صحنه Frank Marshall) بدون اخلال گران? (در حال حاضر فروخته شده است از طریق اکتبر 11, اما گفن نشان می دهد ورود به قرعه کشی هفتگی.) کارت های بازی جلوه های ویژه گرافیکی از یک دست کت و شلوار و رنگ قبل از اینکه چشم خود را تنظیم و خود را در نظم عددی توسط برخی از عارف کیمیاگری. کارت های در اختیار خود را—حتی در پاره و نیم و بارها و بارها حوصلگی—کنترل Guimarães همه از دیدن زل زل نگاه کردن. یک زن در مخاطبان (یک گیاه؟) پنهان در یک بسته در آپارتمان او بعدها آن را باز کرد و یک کارت که… نه من نمی توانم آن را توضیح دهید. من شروع به صدا مجنون.

آن را یک چالش به نقد و بررسی یک رویداد است که در آن شعبده رسیدن به اثر من حتی نمی تواند شروع به توضیح نیست. (“او به من فریب خورده: پنج ستاره!”) من می توانم حساب کاربری بهتر برای چرا و چگونه Stephen Sondheim نوشت: “یک کشیش” در Sweeney Todd از شعبده است که مخالف قوانین فیزیک و آماری شانس. و در عین حال من با ذهن منطقی می داند وجود دارد منطقی تجربی توضیح به این ترفند در حالی که نابغه خلاق همیشه نامشهود رمز و راز است.

پارادوکس مانند این را به من تحسین جادوگران در حالی که تنفر آنها را در زمینه فکری. اما اگر شما می توانید اجازه رفتن از چنین churlish تعصبات (ما نیاز به فرار که در آن ما می تواند آن را دریافت کند) این معوج نسیم تا حدی اومانیسم از اين گنج است. این wizardly Guimarães ایجاد مختصری مسحور دایره است که در آن شما و دو دوجین دیگران ممکن است جنبهی تعجب بزرگ و چشمک می زند از عقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>