با 85 درصد مواد تشکیل دهنده فعال این نام تجاری در حال انجام است طبیعی محصولات مراقبت از پوست مناسب

“به جای استفاده از عوامل حجیم, ما با استفاده از مواد طبیعی مانند انبه کره kokum کره و روغن آرگان و روغن آفتابگردان است که مفید برای پوست است.”

Fیا Cintamani باتاچاریا که تلاش کرده بود با اگزما برای سال هیچ یک از محصولات در بازار به نظر می رسید می تواند موثر باشد. بسیاری از اعضای خانواده و دوستان و بستگان نیز مبارزه با مختلف محصولات مراقبت از پوست و مشکلات به دنبال راه حل است. در تلاش خود را برای پیدا کردن محصولات مراقبت از پوست است که ممکن است برخی از تسکین Cintamani در بر داشت که بسیاری از محصولات موجود در بازار تا به حال تنها 15 درصد از مواد تشکیل دهنده فعال با بقیه مواد تشکیل دهنده اقدام به عنوان یک پایگاه است.

“بسیاری از اعضای خانواده من تا به حال مشکلات پوستی ناشی از دیابت مانند ديابت dermopathy, ترومبوز ورید عمقی و برخی از آنها نیز تا به حال ورید های واریسی. بنابراین در سال 2014 شوهرم, Dr Krsnacandra باتاچاریا و من تصمیم به ایجاد یک منحصر به فرد و طبیعی طبیعی محصولات مراقبت از پوست خط” توضیح می دهد که Cintamani.

“شوهرم, تحقیق برای ماه پیدا کردن مواد تشکیل دهنده حق و منحصر به فرد همکاری از عناصر است که می تواند ما را محصول موثر تر و در عین حال امن است. این که چگونه Vaidyam به وجود آمد در سال 2014,” او اضافه می کند.

با صفر پنهان مواد Vaidyam بهداشت تضمین می کند که تمام اطلاعات مربوط به برچسب خود را. اما آنچه باعث می شود راه اندازی پوست محصولات منحصر به فرد است که نسبت خود را از مواد تشکیل دهنده. اگر شما نگاه از نزدیک در قوام محصولات مراقبت از پوست محصولات موجود در بازار آنها با عوامل حجیم مانند آب اسانس و رایحه و مواد شیمیایی ژل.

“این عوامل حجیم مورد استفاده در این محصولات را تا 85 درصد از محصول و به عنوان پایه در حالی که تنها 15 درصد از محصول دارای مواد تشکیل دهنده فعال. این عوامل نمی به نفع پوست و بیش از اغلب مضر است. به جای استفاده از عوامل حجیم, ما با استفاده از مواد طبیعی مانند انبه کره kokum کره و روغن آرگان و روغن آفتابگردان است که عمل به عنوان یک مفید پایه به جای آن می گوید:” Cintamani.

او همچنین اطلاع داد که همه محصولات از Vaidyam طبیعی فاقد پارابن و شامل نمی شود هر گونه امولسیون ها و یا عوامل سخت شدن. و از آنجا که محصولات به طور کامل سم-رایگان او خواستار مصرف کنندگان به فروشگاه این محصولات در درجه حرارت سرد برای جلوگیری از ذوب.

Vaidyam طیف وسیعی از محصولات شامل کرم های پوست مو, روغن بدن, کره, دافع حشرات, عصب, مراقبت از کرم ها و کرم های ضد آفتاب. این محصولات از آدرس های مختلف پوست و مو مشکلات مانند پسوریازیس و اگزما و آکنه و چین و چروک و بیش از حد خشک/چرب پوست و سفیدی مو.

“همه محصولات ما مناسب برای انواع مختلف پوست – پوست خشک و مختلط. از آنجا که از عناصر طبیعی در محصولات ما و pH پوست را متعادل است و تمام مشکلات پوستی هستند شفا در طول زمان” Cintamani توضیح می دهد.

“ما در ابتدا شاهد شفا اتفاق می افتد در میان بستگان ما که برای اولین بار کاربران از محصولات ما است. پس از هفت ماه از استفاده از کرم های ما را دیدم که تقریبا 75-85 درصد از محصولات مراقبت از پوست مشکلات درمان شد” او ادعا می کند.

Vaidyam همچنین دارای طیف وسیعی از محصولات مراقبت از مو با محصول ستاره بودن ‘regen108’ – که فولیکول مو سفت کننده خامه.

“برخی از مشتریان که با استفاده از regen108 قادر به رشد مو در طول شش ماه و اگزما استفاده می شود که به 4-6 ماه برای بازیابی تنها در زمان 9 روز وقتی که من استفاده می شود پوست ما کرم” Cintamani توضیح می دهد.

“تمرکز ما هرگز در سود و هرگز خواهد بود. ما آغاز شده و این شرکت به عنوان یک راه حل برای مراقبت از پوست و مشکلات ما همچنان به انجام این کار. به همین دلیل محصولات ما پر از مواد تشکیل دهنده فعال,” او به این نتیجه میرسد.


همچنین بخوانید: قدیمی ، این Mumbaikar را به نوبه خود آنها را به جدید و خیره کننده ،


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>