وینی هارلو Stuns در Sheer, سفید, دنده تمرین

وینی هارلو حیرت زده در یک ضربه محکم و ناگهانی و به اشتراک گذاشته شده به Instagram این هفته به عنوان او مطرح شده برای این دوربین در تمرین دنده. راز ویکتوریا مدل با افتخار قرار بدن مناسب خود را نشان دهد و در co-ord به عنوان او در زمان سوار شدن در وسیله نقلیه. او را دیدم برخی از پوست از طریق چند سوراخ کوچک در تمام سفید گروه.

این عکس که او را با او به اشتراک گذاشته 7.9 میلیون پیرو در جمعه 19 ژوئن نشان داد خود را به عنوان او به دوربین نگاه شرجی های خیره کننده از مناظر کوهستانی پشت سر او. او به نظر می رسد به گرفتن یک سواری در هلیکوپتر.

وینی نگاه هر اینچ سوپراستار در سفید athleisure دنده. او عینک یک آستین بالا محصول سفید بود که کاملا مطلق در سراسر جبهه و پایین هر دو اسلحه. آن را نیز نشان داد او باب روز ،

بالا برجسته یک گورخر-چاپ, طراحی, ساخته شده از سوراخ های کوچک با آنچه به نظر می رسد سفید bralette زیر.

وینی نگه داشته و همه چیز مطابق در نیمه پایین با یک جفت از تطبیق skintight سفید پوش با همان دیدن از طریق, طراحی کشیده است که به او گوساله.

کانادا star — که به تازگی wowed طرفداران در روشن لباس شنای زنانه دوتکه رشته هنگامی که او مطرح در کنار استخر شنا — همچنین نگه طرح رنگ رفتن پاهای خود را با یک جفت کفش کتانی سفید.

خیره کننده سوپر بود بلند, تیره مو در dreadlocks که آبشاری پایین خود را به عقب و بیش از شانه اش. او pursed لب های او کمی در حالی که او سر خود را به سمت دوربین.

او accessorized با یک جفت پر زرق و برق طلا rimmed عینک آفتابی و عینک بزرگ و گوشواره. دست او با آراسته ناخن قرار داده شد و در دامان او.

او را تایید نمی کند دقیقا همان جایی یا زمانی که عکس گرفته شده بود در این عنوان هر چند بخش نظرات گرفتگی شد با ستایش سابق آمریکا مدل بالا چرخه 21 شرکت کننده.

“شما خیلی خیلی زیبا!!!!” یک نفر گفت: با یک قلب قرمز از emoji.

“وینی شما کمال” یکی دیگر از Instagram کاربر اظهار نظر.

یک سوم به سادگی نوشت: “مرسی” با دو قلب چشم از emoji.

“زرق و برق دار” یکی دیگر گفت.

وینی آخرین اصلی صفحه ها دریافت کرده است بیش از 118,000 در 12 ساعت اول پس از او آن را با طرفداران.

اما این دور از وینی است نشان داد او بی عیب و نقص بدن در رسانه های اجتماعی.

ماه گذشته او را از پیروان به بحران حالت هنگامی که او تضعیف به طور جدی کوچک صورتی لباس شنای زنانه دوتکه رشته برای یک Instagram photo shoot بر روی پشت بام. او تعدادی از متفاوت جرقه بزند از خودش در می ها به عنوان او را لرزاند یک هماهنگ همه-صورتی نگاه کنید از جمله دلپذیری کفش ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>