ویلیام Dufris مرده صدای اصلی از ‘باب سازنده” می میرد پس از سرطان نبرد

ویلیام Dufris یک صدای بازیگر پرکار و کتاب صوتی تولید کننده بهترین و شناخته شده برای نقش خود به عنوان اصلی باب سازنده شخصیت محبوب کودکان در تلویزیون درگذشت پس از نبرد با سرطان است.

این بازیگر مرگ اعلام شد در روز سه شنبه در یک پست توییتر از جیب جهان محصولات یک شرکت تولید او تاسیس. این شرکت اشاره کرد که Dufris درگذشت پس از نبرد با سرطان, هر چند نه به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر در مورد دقیقا همان زمانی که او در گذشت.


Dufris ابراز اصلی ‘باب سازنده شخصیت

Dufris بود صدای کودکان محبوب تلویزیون نشان می دهد شخصیت باب سازنده در آمریکا و کانادا نسخه نشان می دهد. او همچنین اعتبار با ابراز تعدادی از شخصیت های دیگر از جمله کشاورز ترشی آقای Beaslet و آقای ساباتینی.

Dufris بعدها جایگزین کمدین گرگ Proops اما همچنان نزدیک به شخصیت و حتی پس از خروج از این نقش است. به بنگور اخبار روزانه گزارش داد در سال 2015 است که به او پرداخت می شود بازدید دانش آموزان کلاس سوم در Danforth مین به بحث در مورد خود را در بخشی.

Dufris دعوت شد توسط سام Hiscoe یک معلم در مدرسه گفته بود که برادرزاده اش. Hiscoe گفت که دانش آموزان لذت یادگیری در مورد Dufris گسترده حرفه ای و نقش او بازی کرده بود.

“بچه ها واقعا از آن لذت می برد” Hiscoe به این روزنامه گفت. “قبل از او به عنوان خوانده شده به آنها صحبت او در مورد کار خود را و تلویزیون را نشان می دهد و آن را بزرگ برای آنها به شنیدن آن است. بسیاری از اوقات بچه ها می گویند که آنها عاشق بازی های ویدئویی و کارتون, اما آنها واقعا بر این باورند که می تواند انتقال به یک حرفه ای برای آنها است.”

Hiscoe گفت که Dufris همچنین به عنوان خوانده شده از کتاب The Twits by Roald Dahl, ایجاد انیمیشن voices برای هر یک از شخصیت است که دانش آموزان را دوست داشت.

“آنها خنده خیلی سخت” Hiscoe گفت. “آنها فقط آن را دوست داشت. آنها خواهش کرد که او را به عنوان خوانده شده بیشتر است.”

Dufris حال گسترده اعتبارات اقدام در مانگا و کتاب های صوتی

هر چند او بهترین و شناخته شده برای نقش خود در کودکان, برنامه Bob the Builder, Dufris تا به حال تعدادی از دیگر صدای اعتبارات اقدام پوشا دهه. به عنوان Anime News Network اشاره کرد وی همچنین انجام کار گسترده در انیمیشن از جمله ابراز شخصیت Lupin III در یک سری از ویژگی های از مانگا Entertainment (UK).

“او همچنین ابراز سوبارو Kimeragi در دوبله فارسی این انیمیشن, انیمیشن, فیلم,” در این گزارش اشاره کرد. “او ابراز متعدد دیگر نقش برای زبان انگلیسی dubs برای این انیمیشن به عنوان فرشته پلیس Patlabor, Appleseed جدید Dominion Tank پلیسو ونوس جنگ.

Dufris نیز انجام شده تهیه کننده و گوینده کتاب های صوتی. به عنوان بنگور اخبار روزانه گزارش او نامزد دریافت جایزه بود 10 بار به عنوان فینالیست به صورت صوتی انجمن ناشران معتبر Audie جایزه و برنده این جایزه در سال 2012. او همچنین برنده 21 طلایی, گوشی, جوایز از AudioFile مجله گزارش اضافه شده است.

Dufris بود و از بنیانگذاران Pocket Universe محصولات که تخصصی در صوتی, کتاب های متعدد اعضای بازیگران.

“Pocket Universe محصولات ایجاد می کند به طور کامل همهجانبه “صوتی فیلم” اقتباس از داستان های علمی تخیلی, فانتزی, ترسناک و هیجان انگیز نثر و همچنین از مرحله نمایشنامه و رمان های گرافیکی” شرکت اشاره کرد در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>