ویل اسمیت میزبان جدید ایستاده نشان می دهد “این Joka’ به صورت Quibi اضافه کردن به آن قوی صف

تنها چند روز پیش از رسمی خود را راه اندازی Quibi اضافه شده است یکی دیگر از معروف چهره به صف خود را. ویل اسمیت قرار است میزبان این Jokaجدید, stand-up comedy سری از جریان پلت مردم گزارش.

Quibi است که یک تلفن همراه تنها جریان پلت فرم است که برای راه اندازی در تاریخ 6 آوریل. برنامه کوتاه برای “سریع نیش” است و در حال حاضر برداشت پشتیبانی از هالیوود افسانه مانند جنیفر لوپز, Chrissy Teigen و استیون اسپیلبرگ.

این Joka خواهد شد از ویژگی های طیف گسترده ای از کمدین از جمله کمتر تاسیس اعمال, جریان, حرفه ای و برخی از افسانه ها به عنوان به خوبی. نشان می دهد که به دنبال کمدین به عنوان آنها انجام خود ایستاده اعمال و باید در یک گفتگو با اسمیت پراکنده در سراسر نقاط در لاس وگاس.

“به عشق و احترام به استندآپ کمدی اجرا می شود و با این سری در Quibi ما امیدواریم که به, کشف, یادگیری و بالا بردن نسل بعدی متنوع کمدی استعداد” گفت: Terence کارتر همکاری رئیس جمهور از وستبروک Studios است که در تولید نشان می دهد. “هدف از این Joka نیست, فقط برای خنده, اما برای پیدا کردن این جهانی انسان حقایق پشت خنده.”

این Joka فقط آخرین سری که این تیم در Quibi اعلام کرده است پیش از کانال رسمی راه اندازی. این برنامه طراحی شده است به ارائه انواع فرم کوتاه گزینه های سرگرمی برای کاربران که مقدار کمی از زمان است که نیاز به پر شود.

پس از این ایده برای این برنامه اعلام شد برای اولین بار یک آرایه وسیعی از قابل توجه نامهای را امضا کرده اند و به تولید محتوا برای این پلت فرم. برنده جایزه اسکار کارگردان Guillermo del Toro را منتشر خواهد کرد “مدرن داستان زامبی” در کانال با توجه به خبرنگار هالیوود.

جنیفر لوپز در ضمن برجسته خواهد شد در یک نمایش به نام تشکر از یک میلیونجایی که او و شماری دیگر از چهره های آشنا خواهد شد $100,000 به کسی که آنها می دانستند که از اوایل زندگی خود را. کسانی که مردم را وادار به نگه داشتن پول به عنوان طولانی به عنوان آنها عبور 50.000 دلار به کسی مشابه را در زندگی خود و فرد عبور از $25,000 ،

در علاوه بر این به Del Toro و لوپز خدمات نیز از ویژگی های افراد مشهور مانند Zac Efron, ادریس البا و لنا Waithe.

با توجه به گزارش در Vanity Fair, Quibi ارائه خواهد شد 7,000 قطعات مختلف از محتوا که این سرویس راه اندازی در مه 6. Quibi ارائه شده است که مشترکان یک زمان محدود رایگان 90 روزه آزمایشی برای کسانی که ثبت نام آنلاین. پس از راه اندازی کاربران خواهد پرداخت ماهانه هزینه $4.99 برای دسترسی به محتوا با تبلیغات و یا $7.99 در هر ماه برای دسترسی به محتوای آگهی رایگان. این سرویس نیز گزارش از ویژگی های هر دو افقی و عمودی تصویری هنگامی که آن را راه اندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>