خواهد coronavirus بردن ترافیک وب سایت را به خط کند?

RIS: با بیش از یک سوم از جهان جمعیت محدود به خانه های خود در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus برخی از آنها اگر درخواست افزایش تقاضا در اینترنت می تواند به طور قابل توجهی کم کردن ترافیک وب سایت است.

تا چه حد ترافیک وب سایت افزایش یافته است با میلیاردها تماشای صفحه نمایش در خانه ؟

با توجه به نوکیا یکی از سه بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات مخابراتی بسیاری از کشورها شبکه های مخابراتی در حال حاضر شاهد افزایش استفاده از اینترنت از بین 30 و 45 درصد با قله که حدود 20 تا 40 درصد بالاتر از این زمان در سال گذشته است. این شرکت فنلاندی می گوید وجود یک “افزایش بی سابقه ای” در استفاده از برنامه های کاربردی که نیاز به کمی تاخیر انتقال در طول ساعات اداری عادی با ویدئو کنفرانس ابزار مانند اسکایپ و یا زوم دیدن استفاده بالا رفتن سرسام آور 300 درصد در ایالات متحده در حالی که بازی های ویدئویی استفاده شده است تا 400 درصد!

ما در رکورد ترافیک خاک ؟

آلمان DE-CIX اینترنتی ارز که یکی از ترین قابل توجهی ترافیک وب هاب ثبت تاریخی استفاده قله در سراسر آن ارتباط زیرساخت ها در اروپا و ایالات متحده است.

در مارس 10, آن شاهد اوج بی سابقه ای 9.1 ترابایت در ثانیه توان داده ها — یا 1,165 گیگابایت. اما DE-CIX می گوید که معتقد است “آماده” برای حتی بالاتر از سطح فعالیت آن را ملاقات می گوید: “بدون مشکل”.

اینترنت تحت فشار ؟

شبکه های مخابراتی تشکیل شده از یک مجموعه پیچیده ای از زیرساخت ها است. هنگامی که کاربران می گویند که تاخیر یا ناپایدار اتصال آن را بسیار دشوار است برای ارزیابی اینکه آیا سیگنال ازدحام است به دلیل یک مشکل با تجهیزات خود اپراتور مخابراتی یا شبکه جهانی است.

برخی از خدمات — برای نمونه آموزش آنلاین و یا کسب و کار Vpn — همچنین می توانید ظاهر اشباع شده به کاربران با توجه به ناکافی ارائه دهنده پهنای باند به جای شبکه های خود را در حال پشت سر چوک امتیاز.

“در حال حاضر این شبکه به نظر می رسد که ایستاد به افزایش” در ترافیک می گوید: نوکیا اگر چه “این افزایش قرار بود به اتفاق می افتد بیش از چند سال” به جای به طور ناگهانی رخ می دهد و بدون اطلاع قبلی.

چرا Netflix, YouTube, Facebook, Disney+ تصمیم به شماره گیری کردن قطعنامه ؟

اتحادیه اروپا و کمیسر بازار داخلی تیری برتون, نام آنلاین تصویری سیستم عامل به منظور کاهش فشار بر روی وب زیرساخت به منظور به جای افزایش در کار و تحصیل از خانه. چندین توافق به طور موقت رزولوشن پایین تر برای شهروندان.

برای مثال دیزنی+ راه اندازی شد سه شنبه گذشته در هفت کشور اروپایی — انگلیس, ایرلند, آلمان, ایتالیا, اتریش, سوئیس و اسپانیا — با کمی کاهش نرخ 25 درصد در حالی که تاخیر در ورود خود را به فرانسه تا 7 آوریل.

جریان ویدئو شناخته شده به عنوان حریص ترین کاربر از پهنای باند موجود.

در پایان 2018 و 53 درصد از ترافیک فرانسه اصلی ارتباطات ارائه دهندگان آمد از Netflix گوگل (که مهمترین آنها صاحب YouTube), Akamai (یک توزیع کننده از محتوای شخص ثالث) و Facebook با توجه به تدابیر تنظیم کننده Arcep.

کاهش رزولوشن به منزله یک “اقدام احتیاطی” می گوید: Jean-Luc Vuillemin معاون اجرایی رئیس جمهور شبکه های بین المللی با رنگ نارنجی.

“ما نمی دانیم چه زمانی این وضعیت در حال رفتن به آخرین سوال اینکه: اگر حجم دیتا بالا می رود روز به روز — آیا ما قادر به گرفتن چکمه بر روی زمین در دو تا سه هفته آینده به منظور افزایش ظرفیت شبکه” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

منبع: خبرگزاری فرانسه


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>