خواهد کاسپر را IPO ضربه شروع قوی 2020 و یا تبدیل به فقط یک فلاپ?

کاسپر آمار 1 میلیارد دلار ارزیابی در مارس 2019 پس از بسته شدن آن سری D جمع آوری کمک های دور. موری راشل/گتی ایماژ برای کاسپر خواب, Inc.

در زمانی که تقاضا برای گران تشک میکند و آمریکا بزرگترین فروشگاه تخت و تشک شرکت رفته از کسب و کار پنج ساله خواب و فناوری راه اندازی کاسپر هنوز هم می خواهد برای اثبات به جهان است که یک تشک ساز را می توان به عنوان موفق به عنوان دره سیلیکون را یک شبه تک شاخ مانند شل و پینترست و آن را امیدوار کننده به اندازه کافی برای رفتن است.

خالی از سکنه شده توسط یک لیست طولانی از تکنولوژی IPO, فلیپ فلاپ, سال گذشته سرمایه گذاران در وال استریت نگران بودند که کاسپر سهام ورود به بازار خواهد بود یکی دیگر از فاجعه از جمله خود شرکت. در چهارشنبه کاسپر کاهش آن قیمت IPO هدف از $17-19$$12-13 دلار و پنجاه و عرضه سهام در پایان پایین تر از 12 دلار در بازار بورس نیویورک روز شنبه صبح.

همچنین نگاه کنید به: وارن بافت در دوباره خاموش-ناهار دوباره تاریخ در نهایت نشان داد تا برای شام

خوشبختانه برای کاسپر مؤمنان سهام شروع به پریدن کرد بیش از 20 درصد فورا در اوایل معاملات به آمار $14.50 قبل از نوسان راه خود را نسبت به 13 دلار در ساعات بعد از ظهر.

بر اساس باز شدن قیمت سهم در روز پنج شنبه کاسپر در حال حاضر به ارزش $575 میلیون گریه به دور از 1.1 میلیارد دلار خصوصی-ارزش بازار آن را به دست آورد در مارس 2019 پس از بسته شدن آن سری D جمع آوری کمک های دور.

اما تشک ساز مدیر عامل شرکت نیست بیش از حد نگران است. “ارزیابی فقط لحظات در زمان” کاسپر مدیر عامل شرکت فیلیپ کریم گفت: در CNBC “Squawk کوچه” پنج شنبه صبح. “این واضح است که یک نقطه عطف بزرگ برای ما…آن را منحرف نمی کند ما از ساختمان کسب و کار ما می خواهیم ساخت.”

راه اندازی در سال 2014 کاسپر پیشگام در اخلال در چندین دهه تجربه در خرید تشک های که به طور معمول شامل رفتن به فروشگاه های متعدد تخمگذار در سایت های مختلف غیر قابل تشخیص طبقه مدل و مقایسه (بعد از تخفیف) قیمت. کاسپر متفاوت از سنتی فروشگاه تشک با آن ساده ترکیب محصول (وجود دارند و در سه مدل با قیمت مناسب برای مشتریان با بودجه های مختلف) و مدرن هزاره پسند فروشگاه آنلاین.

اوایل محبوبیت کمک کرد نیویورک-بر اساس شرکت جذب عمیق به جیب سرمایه گذاران مانند هدف و بازیگر لئوناردو دی کاپریو و همچنین فهرستی از شرکت های سرمایه گذاری.

اما مانند بسیاری از دره سیلیکون مبتنی بر راه اندازی کاسپر نمی ساخت هر گونه سود و در عین حال و منتقدان آن شک تا به حال خواهد شد.

“موانع ورود به پایین هستند اما موانع سودآوری بالا هستند” گفت: Seth Basham, یک تحلیلگر Wedbush را پوشش می دهد که صنعت تشک در یک توجه داشته باشید به سرمایه گذاران در ماه اوت گذشته. “آن را که بسیار به طراحی یک تشک یک کمپین بازاریابی قرار داده تا یک وب سایت یکی از این شرکت های بزرگ مانند نجار [عمده تشک تولید کننده] آیا تحقق برای شما.”

برای نه ماه به پایان رسید که در 30 سپتامبر سال گذشته کاسپر گزارش درآمد حاصل از $312 میلیون دلار و از دست دادن خالص $67 میلیون. در حالی که درآمد 20 درصد بالاتر از سال گذشته و تلفات گسترده تر توسط 5 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر