ویکیپدیا Infinite در صورت مشکل با جدید هندی اطلاعات قوانین

دهلی نو Feb 26 (سرپرستان) با پنجره برای ارسال نظرات به هند پیشنهاد محافظت از اطلاعات شخصی قانون بسته شدن در روز سه شنبه یک دوره اضطراب منتظر نسخه نهایی این لایحه آغاز شده برای رسانه های اجتماعی شرکت.

این می آید حتی به عنوان جهانی اینترنت از شرکت های به نام در این دولت برای بهبود شفافیت مربوط به واسطه دستورالعمل (اصلاحیه) قوانین و کاستن نگرانی در مورد چشم انداز افزایش نظارت و باعث یک تکه تکه شدن اینترنت در هند است که ضرر کاربران است.

پیشنهاد اصلاحات

طبق پیشنهاد اصلاحات واسطه داشتن بیش از 50 لاخ کاربران در کشور باید ثبت شده در هند با یک دائم دفتر ثبت نام و آدرس.

زمانی که مورد نیاز توسط نظم قانونی و به واسطه باید در عرض 72 ساعت از ارتباطات ارائه چنین اطلاعات و یا کمک به خواسته های هر سازمان دولتی و یا کمک های مربوط به امنیت کشور یا سایبر.

این به این معنی است که دولت می تواند خراب کردن اطلاعات ارائه شده توسط سیستم عامل مانند ویکیپدیا به طور بالقوه مانع عملکرد آن در هند است.

در این نامه به آن وزیر راوی شانکار پراساد منجر مرورگر و پلت فرم توسعه نرم افزار مانند موزیلا مایکروسافت متعلق به GitHub و Cloudflare قبلا به نام برای بهبود شفافیت با اجازه دادن به مردم یک فرصت برای دیدن نسخه نهایی از این اصلاحات قبل از تصویب.

حفاظت از اطلاعات شخصی لایحه 2019

اطلاعات شخصی حفاظت لایحه 2019 که معرفی شد در Lok سبها در این جلسه در زمستان سال گذشته با اشاره به مشترک کمیته پارلمانی (JPC) از هر دو خانه.

دولت در ماه گذشته تصمیم گرفت به دنبال نظرات و پیشنهادات در این لایحه از افراد و انجمن ها و نهادهای مربوطه و آخرین تاریخ برای ارسال دیدگاه بود در روز سه شنبه.

پراساد در حالی که معرفی محافظت از اطلاعات شخصی لایحه 2019 در Lok سبها در 11 دسامبر اعلام کرد که پیش نویس لایحه سبب دولت به درخواست شرکت ها از جمله Facebook و گوگل و دیگران برای anonymised اطلاعات شخصی و غیر شخصی اطلاعات.

وجود دارد وزوز زمانی که این لایحه را به آخرین نسخه معرفی شده در Lok سبها به خصوص ارائه به دنبال اجازه استفاده شخصی و غیر شخصی اطلاعات کاربران در برخی از موارد به خصوص زمانی که امنیت ملی درگیر است.

چند کارشناسان حقوقی قرمز-پرچم این مسئله و گفت: این ماده دولت را فاقد دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران در کشور است.

در ارسال مقاله به JPC چند سازمان همچنین پرچم که قدرت جمع آوری غیر شخصی و anonymised داده ها توسط دولت و بدون اطلاع و رضایت نباید بخشی از این لایحه به دلیل مسائل مورد موثر anonymisation و سوء استفاده احتمالی.

“بند 35 و 36 این لایحه ارائه لجام گسیخته دسترسی به اطلاعات شخصی خود را به دولت مرکزی با دادن این قدرت به معاف آن سازمان از برنامه این لایحه بر اساس های مختلف گسترده بیان دلایل” SFLC.در دهلی نو بر اساس نه برای سود خدمات حقوقی سازمان اظهار نظر.

نرم افزار, داد, همچنین شناخته شده به عنوان رییس جمهور یک گروه تجاری است که شامل تکنولوژی غول مانند, مایکروسافت, آی بی ام و Adobe, در میان دیگران گفت که نسخه فعلی از حریم خصوصی لایحه مطرح و چالش های قابل توجهی از جمله فراگیر قدرت های جدید برای دولت به دست آوردن غیر-اطلاعات شخصی محدودیت در انتقال داده ها و ذخیره سازی محلی مورد نیاز است.

“ما می خواهیم مشترک کمیته پارلمانی به عنوان آن را در نظر تجدید نظر به لایحه, برای از بین بردن مقررات مربوط به غیر-اطلاعات شخصی از اطلاعات شخصی حفاظت لایحه و حذف داده های محلی سازی الزامات و محدودیت های بین المللی جریان داده” گفت: Venkatesh Krishnamoorthy کشور مدیر-هند BSA.

PDP لایحه

به حفاظت از اطلاعات شخصی (PDP) لایحه 2019 تساوی ریشه های خود را از عدالت B. N. Srikrishna کمیته اطلاعات حریم خصوصی تولید شده است که پیش نویس یک قانون است که ساخته شده در سال 2018 (“این Srikrishna لایحه”).

اجباری مورد نیاز برای ذخیره سازی یک آینه کپی از تمام اطلاعات شخصی در هند به عنوان در هر بخش 40 از Srikrishna لایحه انجام شده است دور در PDP لایحه 2019 به این معنی است که شرکت هایی مانند Facebook و توییتر خواهد بود قادر به ذخیره داده ها از کاربران خارج از کشور در صورتی که مایل.

اما این لایحه پردازش داده های شخصی حساس و بحرانی اطلاعات شخصی در خارج از هند است.

چه تر است, آنچه به منزله مهم داده شده است به وضوح تعریف شده است.

همانطور که در طرح های, رسانه های اجتماعی شرکت ها را مجبور به تغییر برنامه خود را به عنوان آنها نیاز به یک سیستم در محل که در آن کاربر می توانید بررسی خود را.

بنابراین کارشناسان حقوقی بر این باورند که برخی از سیستم ها مدارک شناسایی باید وجود داشته باشد و چیزی مانند توییتر آبی علامت تیک وجود دارد باید برای شناسایی و تایید حساب.

“2019 لایحه معرفی یک بخش جدید از داده های fiduciaries به نام رسانه های اجتماعی واسطه (‘SMIs’). SMIs یک زیرشاخه از اطلاعات مهم fiduciaries (‘SDFs’) و اطلاع داده خواهد شد توسط دولت مرکزی پس از موعد مشاوره با DPA و یا حفاظت از داده ها باشند. بند 26(4) از این لایحه تعریف SMIs به عنوان واسطه ها که عمدتا یا صرفا فعال کردن تعامل آنلاین بین دو یا بیشتر از کاربران” SFLC.در گفت.

“در یک دشت خواندن تعریف سیستم عامل های آنلاین مانند Facebook, Twitter, YouTube, Infinite, ShareChat و واتساپ به احتمال زیاد به مطلع می شود به عنوان SMIs تحت این لایحه” به آن اضافه شده است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>