همسر بارداری باعث می شود پنجاب مرد شروع, طبیعی, کشاورزی در حال حاضر با رشد 30+ سبزیجات

“من خریداری هر گونه سبزیجات از بازار در دو سال گذشته و این نشان دهنده در سلامت خانواده. حتی من سه سال است که چنین شاد و پر رونق کودک می گوید:” Mehakdeep سینگ. #GrowOrganic #MyGarden

تیاو لذت غذا خوردن در خانه رشد سبزیجات و میوه های تازه چیز دیگری است. من هنوز هم به یاد داشته باشید خوردن ساده سبزی من مادر بزرگ را با استفاده از لوبیا بانوی انگشتان و بادنجان از باغ حیاط خلوت. زیبا گوجه فرنگی گیلاس او – من غذا خوردن آنها را به عنوان به زودی به عنوان آنها کنده! کل ایده رو به رشد سبزیجات در خانه بود را سبزیجات به جدول که عاری از هر نوع آفت کش ها.

ارتقاء

برای امریتسار-بر اساس Mehakdeep سینگ بیش از حد, سلامت خانواده برای اولین بار آمد! سه سال پیش و 30 سال یاد گرفتیم که او به زودی برای تبدیل شدن به یک پدر. یک بار اولیه شادی فروکش او نگران بیش از رژیم غذایی و سلامت خود و نوزاد.

Mehakdeep با همسر و دخترش

“کار به عنوان یک پرستار در Rajindra بیمارستان, من استفاده می شود برای شنیدن نمونه از زنان تولد زودرس نوزادان می گوید:” Mehakdeep.

او سپس به عنوان خوانده شده و دریافتند که رژیم غذایی مادر در واقع نقش بسیار مهمی در بارداری و اطمینان از سلامتی کودک است. Mehakdeep متوجه شدم که در حال رشد خود به مواد غذایی است که تنها راه او می تواند اطمینان حاصل شود که آن را خالص بود. او ساخته شده یک تغییر در شیوه زندگی.

او شروع به رشد میوه ها و سبزیجات در خانه با تمرین های طبیعی کشاورزی در اواسط 2017. او شروع به کشاورزی در یک هکتار زمین های کشاورزی اجدادی و شروع به ارائه سبزیجات و میوه ها به خانواده اش. به زودی خود را به هنگام تولد به یک نوزاد سالم است. Mehakdeep اطلاع که کلی سلامت خانواده بهبود یافته از جمله ديابت ،

“من خریداری هر گونه سبزیجات از بازار در دو سال گذشته و من می توانید ببینید این منعکس کننده در سلامت خانواده. مادر من بوده و قادر به حفظ یک شیوه زندگی سالم با وجود دیابت با یک ترکیب خوب به طور طبیعی رشد مواد غذایی و ورزش است. حتی من سه سال است که چنین شاد و پر رونق فرزند” او لبخند می زند. .

این سه سال بوده است و پس از Mehakdeep در حال حاضر با رشد 30 نوع از سبزیجات همراه با غلات و حبوبات در دو هکتار زمین های کشاورزی!

شلغم و هویج و چغندر و سیب زمینی کشت شده در مزرعه.

نیز وجود دارد که 15 نوع از درختان میوه است که او شده است رسیدگی به طریق طبیعی روشهای پرورش که شامل هر نوع مواد شیمیایی.

او با ترک شغل خود را یک سال پس از مادر متولد شده است و انجام این کار تمام وقت eversince. “من پس از هشت هکتار از زمین های کشاورزی اجدادی در امریتسار که در آن ما رشد برنج و گندم است. من امیدوارم که برای عمل طبیعی کشاورزی در اینجا نیز یک بار من به طور کامل اعتماد به نفس می گوید:” Mehakdeep

اجازه دهید طبیعت انجام تمام کار

تولید رشد در Mehakdeep مزارع در حال رشد با استفاده از روش های طبیعی و صفر شیمیایی است.

هر Mahekdeep می دانستم که کشاورزی او می دانست که آن را از خانواده اش. اما طبیعی کشاورزی یک قلمرو ناشناخته برای expectant پدر. و این هم بزرگترین چالش برای او می گوید.

برای کمک به این مشکل اجتماعی رسانه ها آمد و برای نجات خود است. “من به طور مداوم تحقیق و تماشای آنلاین ویدئوها در یوتیوب به پیدا کردن آنچه که شیوه مردم اتخاذ طبیعی کشاورزی برای موفقیت در برداشت” به اطلاع Mehakdeep.

Youtube فیلم ها توسط سازمان های غیر دولتی محلی مانند Kheti Virasat ماموریت بسیار مفید به اطلاع Mehakdeep.

از طریق این فیلم و با صحبت کردن به کشاورزان که تمرین های طبیعی کشاورزی Mehakdeep آموخته ارزشمند تکنیک های کشاورزی که او سهام با TBI.

“مهم ترین عامل برای ایجاد محصولات کشاورزی در فصل مناسب. گوجه فرنگی را باید کشت در بین ماه های مارس تا ژوئن در حالی که سیب زمینی در پنجاب در حال رشد در هفته اول اکتبر” او می گوید.

Mehakdeep می گوید که خوردن به طور طبیعی رشد مواد غذایی خود را نگه داشته خانواده سالم و شاد

دیگر از آن محصولات باید به رشد در ردیف با اشاره به سمت شمال و جنوب جهت. همچنین هر ردیف باید یک فاصله از دو پا. “این تضمین می کند که هر ردیف دریافت همان نور خورشید در طول روز فراهم می کند و گردش هوا” او توضیح می دهد.

ارتقاء

در کشاورزی این روش ترکیبی از کود گاو, گاو ادرار و تجزیه خاک و اجزای مورد استفاده برای غنی سازی خاک. هوازی و بی هوازی باکتری های موجود در این ترکیب کمک می کند تا در تثبيت ازت. او همچنین آماده مالچ طبیعی با استفاده از برگ های خشک, برش چمن و نی است که حفظ خاک, رطوبت, رطوبت و جلوگیری از علف های هرز در میان مزایای دیگر.

خلاص شدن از آفات مزاحم

طبیعی کشاورزی کشاورزی روش که شامل هر نوع کود شیمیایی و یا آفت کش ها. “هر کشاورز فکر می کند چگونه می توانم رشد محصولات کشاورزی بدون آفت کش ها? و نیز من اول فکر کردم” اذعان می کند Mehakdeep.

گلابی و پرتقال و انگور رشد چند نمونه از میوه ها یکی می توانید در مزرعه.

اما از طریق تحقیقات او در بر داشت که آن را واقعا است که دشوار است برای رسیدن به و برخی از ساده روش کاهش احتمال آفت حملات 50 درصد است.

“تمرین کشت خالص می تواند گیاهان بیشتر مستعد ابتلا به آفت حملات. بنابراین من رشد انواع محصولات کشاورزی در یک پچ از زمین” او می گوید. چه Mehakdeep است تمرین است که شناخته شده به عنوان ‘کاشت همراه’ روش, که در آن گیاهان یکدیگر را حمایت رشد در حالی که حفاظت از هر یک از دیگر از آفات است.

برخی از نمونه هایی از این شامل حال رشد اسفناج و فلفل و لوبیا و ذرت و هویج با گوجه فرنگی.

“آفات نیز حمله گیاهانی که ضعیف هستند و یا رشد کرده در خاک با بهداشت ضعیف. این مهم است که اطمینان حاصل شود که خاک مرطوب است باکتری های مفید و مواد مغذی دیگر,” او می گوید. او اضافه می کند که طبیعت زیبا راه در کنترل آفات و برای ترویج رشد.

پدر و دختر با هم در مزرعه

پرندگان نه تنها خوب گرده بلکه انتخاب کنید تا کرم ها یا حشرات دیگر زمانی که آنها را به آن نقطه. مثال دیگری که او می دهد که از پینه دوز سوسک که تغذیه آفات مثل شته ها که حمله گندم.

اگر چه این اقدامات معمولا به اندازه کافی Mehakdeep اطلاع داد که بین آوریل تا ژوئیه فصل پرورش برای آفات محصولات کشاورزی نیاز به حفاظت. “این آفات نگاه به جلو به بادهای موسمی که در آن مصرف تغذیه برای محصولات کشاورزی بالا است. آن را مانند یک دعوت نامه برای آنها,” او می گوید.

برای مقابله با این کار او اسپری روغن چریش بر روی محصولات. Mehakdeep در حال حاضر رشد میوه ها و سبزیجات مانند لوبیا و سیب زمینی و خیار تلخ کدو, هویج, پیاز, سیر, هندوانه, خیار, با استفاده از این تکنیک است.

او نیز رشد کرده و گندم و برنج و هفت نوع حبوبات مثل moong گرم, rajma در میان دیگران. Mehakdeep خود دارای یک کانال یوتیوب به نام, ‘Balhari Kudrat’ و دارای 7000+ پیروان.

آنچه باقی مانده برای پرشور کشاورز ؟

Mehakdeep می گوید که وجود دارد این است که بسیاری از تصورات غلط در میان کشاورزان مورد, طبیعی, روش کشاورزی. “یک کشاورز است که نمی دانم در مورد روش های طبیعی خواهد شد فکر می کنم متعارف در کشاورزی استفاده از آفت کش ها است که تنها راه برای رفتن به,” او می گوید.

او در حال حاضر مشغول به کار نسبت به تغییر وضع موجود. هر پنج سال و یا پس او دارای سمینارهای رایگان در خانه خود را برای کشاورزان محلی که در آن او سهام خود کشاورزی می دانید چگونه. دیگر از آن, او همچنین امیدوار به گسترش پیام دور و گسترده از طریق ویدئوها در یوتیوب رسیدگی به این است که چگونه او آموخته ،

او همچنین نسبت به ایجاد یک بومی بانک بذر برای کشاورزان که می خواهید به اتخاذ طبیعی و کشاورزی است.

“شروع کردم به کار کردن با آن را برای ارائه به خانواده من با خالص مواد غذایی است. در حال حاضر من در آرزوی به باز کردن مغازه خود یک روز که در آن من می توانید فروش من به طور طبیعی رشد محصولات. این راه من را نه تنها غذا به خانواده من بلکه کل جامعه” او امضا کردن.


همچنین بخوانید: “ما کسب درآمد بیشتر در حال حاضر’: زن و شوهر واریز انگلستان شغل برای کشاورزی ارگانیک در روستای مادری


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>