چرا شما نمی توانید اعتماد Netflix جدید 10 پربیننده ترین, فیلم, لیست

Netflix Ratings Most-Watched Movies

Netflix ادعا Chris Hemsworth را استخراج آن است پربیننده ترین فیلم تمام دوران است. Jasin بلند

که تلویزیون نشان می دهد آیا شما می خواهید ؟

نشان می دهد کاهش یافته است و در هر دو تبلیغ پسند کلید 18-49 جمعیتی و کل کلی زندگی می کنند بینندگان برای شش مستقیم فصل. در های اخیر خود را اجرا نشان می دهد دیده می شود 9 درصد شیب در سال بیش از سال های کلیدی نسخه ی نمایشی رتبه بندی و حدود 4 درصد از آن زندگی می کنند بینندگان تبخیر شود. ساخت بدتر نشان می دهد یک شبکه دهکدهای از دست داد 8 درصد از بینندگان نسبت به سال گذشته است.

در ضمن نشان دادن B پربیننده ترین مجموعه تلویزیونی 2019 تلویزیون های نجومی با بیش از 15 میلیون بارگیری در این هفته بینندگان. نشان می دهد B است شبکه خود را پیشرو سری در هر دو کلید در نسخه ی نمایشی امتیاز و کلی بینندگان. به علاوه نشان می دهد ب شبکه شده است پربیننده ترین کانال برای 11 سال متوالی.

بنابراین با درک که همه چیز اظهار داشت بالای 100% واقعیت که نشان می دهد شما می خواهید ؟ صبر کنید قبل از اینکه شما پاسخ وجود دارد یکی دیگر از چیزی که شما باید بدانید: هر دو را نشان می دهد CBS’ NCIS.

Hmmm.

به عنوان ESPN متی بری به ما آموخته است و ما می توانیم آمار می گویند تقریبا هر چیزی که ما می خواهیم. بدون زمینه مناسب اطراف این اعداد آنها اغلب فقط بی معنی کرک. نگه دارید که در ذهن ما به عنوان نقد و بررسی Netflix بکشد خود گزارش 10 پربیننده ترین اصلی فیلم تا کنون.

همچنین نگاه کنید به: جدید “جزیره دکتر مورو” است که در توسعه: منحصر به فرد

ما می توانیم ستایش Netflix برای تلاش در شفافیت, اما حقیقت این است که ما نمی توانیم اعتماد خود را و یا هر گونه دیگر از پرچم در حال اهتزاز است بینندگان داده تا زمانی که وجود دارد یک متریک کاربردی در سراسر مستقیم به مصرف کننده میباشد. و پس از Nielsen است که هرگز قصد شکستن اختصاصی و عمیقا محافظت اسرار جریان بینندگان ما نیاز به همه زرق و برق دار مخاطبان اطلاعیه ها با آید تپه کمک از شک و تردید.

با توجه به Netflix بکشد خود را از 10 بیشتر تماشا اصلی فیلم در نظر بینندگان در چهار هفته اول انتشار عبارتند از:

  1. استخراج (99 میلیون)
  2. پرنده جعبه (89 میلیون)
  3. Spenser محرمانه (85 میلیون)
  4. 6 زیرزمینی (83 میلیون)
  5. رمز و راز قتل (73 میلیون)
  6. The Irishman (64 میلیون دلار)
  7. Triple Frontier (63 میلیون دلار)
  8. اشتباه خانم (59 میلیون)
  9. پلت فرم (56 میلیون)
  10. تاریخ کامل (48 میلیون)

Netflix شمارش هر حساب که ساعت دو دقیقه به عنوان یک نظر اخیر تغییر از خود قبلی متریک از هر حساب کاربری که به تماشای تلویزیون قسمت یا فیلم برای 70 ٪ از آن زمان در حال اجرا. این رویکرد جدید به طور گسترده ای مورد انتقاد زمانی که معرفی شد در ماه ژانویه برای بیشتر باد Netflix بکشد بینندگان اعداد. در چه جهانی است که دو دقیقه لنز ارائه هر نوع ملموس وضوح به بتن مشاهده عادات ؟ چگونه بسیاری از شما داده می شود یک 90 دقیقه به علاوه فیلم 15 دقیقه قبل از تصمیم به نوبه خود آن را خاموش ؟ باید این تعداد به عنوان یک “نمایش”?

بیشتر تیرگی داده های خام است که این واقعیت ساده است که به عنوان Netflix همچنان به اضافه کردن مشترکین خود بینندگان تعداد افزایش نیز هست. استخراج منتشر شد مارس 22, حق پس از Netflix بکشد تا به حال اضافه شده یک شرکت ثبت 15.8 میلیون مشترکین جدید در Q1 و رشد آن در سراسر جهان پایه مشتری به 183 میلیون (Q2 باید امیدوار کننده نیز هست). تقریبا دقیقا یک سال قبل از تاریخ کامل منتشر شد که Netflix هنوز هم تا به حال کمتر از 150 میلیون نفر در سراسر جهان مشترک است. صرف نظر از نوع و یا ستاره قدرت بینندگان همیشه نهفته بالقوه مخاطبان برسد. Netflix اضافه کرده است 43.6 میلیون مشتریان پس از شروع 2019 به تنهایی. دقیق تر اندازه گیری از بینندگان خواهد بود چه درصدی از Netflix کل حساب های عضو مصرف, داده, عنوان, اما از آنجایی که ممکن است رنگ کمتر گلگون تصویر ما به احتمال زیاد هرگز به چنین شفافیت.

Netflix تلاش کرده است به آینده بیشتر با مخاطبان رتبه بندی خود را با داده های انتخابی به صورت دوره ای افسردگی و خود را بالا 10 لیست اما هنوز پرده برداری از آن پیگیری روش و یا اجازه هر شخص ثالث به منظور بررسی معیارهای آن بینندگان ادعا می کند. است که می گویند که این پرچم در حال اهتزاز است دروغ گفتن در مورد آن رأی اما عمومی نیست و ضروری برای یک جایگزین پاره ای از شواهد. آمار را می توان به صورت اریب به جا یک روایت و آن را به ارزش به خاطر سپردن است که به عنوان جریان بینندگان می شود تا کنون رایج در صنعت سرگرمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>