Star Trek: Picard Spoilers

Jeri Ryan بازگشت به Star Trek جهان در پیکارد. Trae Patton/CB

*Spoiler Warning به صورت “مطلق خلوص” Star Trek: پیکارد‘s قسمت چهارم*

همانطور که اشاره کردیم در نقد و بررسی, CBS همه دسترسی’ Star Trek: پیکارد نمی کند و تنها تکیه بر نوستالژی برای گذشته به سوخت و علاقه و کنجکاوی و فن لذت در زمان حال است. پیکارد خلقت خود آن است قادر به خود را ایستاده هر چند همیشه موازی به آنچه که در قبل آمد. اما این بدان معنا نیست که قبلی Star Trek تلاش نمی نقش مهمی بازی کند. در روز پنجشنبه چهارم قسمت “مطلق انتظاری” گذشته پرورش داده سر آن را به پیکارد در حماسه و مد خوش آمدید.

ما در حال صحبت کردن البته در مورد سفر ستاره Jeri Ryan بازگشت پیروزمندانه به Star Trek جهان به عنوان هفت نفر از نه سابق Borg هواپیماهای بدون سرنشین. شخصیت گذشته دیده می شود بر روی صفحه نمایش کوچک در سال 2001 نجات پیکارد و خدمه خود را از تعقیب تهاجمی اما از دست می دهد کشتی در این فرآیند است. هر چند نقش او بود که به طعنه در پیکارد‘s, تریلر هیجان خالص از دیدن او پرتو روی پیکارد کشتی به طور کامل دست نخورده باقی مانده است. این اولین بار بود که ستاره بازحمت حرکت کردن طرفداران به حال دیده می شود این دو شخصیت محبوب ارتباط برقرار کردن با یکدیگر. عظمت لحظه ای نبود از دست رفته در رایان, که به اذعان خود او وحشت در حالی که در مجموعه.

همچنین نگاه کنید به: ‘Star Trek: پیکارد’ خواستار بازگشت به محوری ‘نسل بعدی’ قسمت در مورد داده ها

“من برای اولین بار صحنه های, صحنه, بود, یکی از شما در تریلر زمانی که ما در دفتر/اتاق آماده,” او گفت: خبرنگار هالیوود. “بود که من روز اول در مجموعه. آن را دلهره آور بود — نه فقط به خاطر آن بود که پاتریک — اما از آنجا که من هنوز تبدیل به سنگ شده — یا “پاتریک-fied’ — اگر من می تواند پیدا کردن شخصیت دوباره. من هنوز در تلاش برای کشف کردن که او بود.”

خوشبختانه برای او تا به حال دو نسل بعدی افسانه به تکیه بر پشتیبانی و راهنمایی استوارت و William T. Riker خود را.

“من خیلی خوش شانس است چون جاناتان michael [tm] smith بود کارگردانی اولین قسمت” او گفت:. “به طوری که من می دانستم که من در دست خوب است. [Michael [tm] smith] بیش از هر کس دیگری می توانید اهمیت بازبینی و درست بودن این شخصیت است. چرا که این چالش برای من است: که در آن به او شده است برای نزدیک به 20 سال ؟ پیدا کردن صدای او سخت ترین چیز برای من وقتی که من خواندن اولین اسکریپت — من فقط نمی تواند شنیدن صدای او در هر نقطه.”

رایان نمی خواهد نشان می دهد که هفت بوده است در سال دخالت بین ویجر یا پیکارد و نه چگونه او را به داشتن یک Romulan کشتی جنگی. بینندگان را به صبر برای آینده قسمت برای پر کردن این جاهای خالی. اما بازیگر هم اذعان یک تفاوت عمده بین دو ستاره بازحمت حرکت کردن دوره که طرفداران به احتمال زیاد برداشت خود را.

“مقیاس نشان می دهد. مقیاس این مجموعه لباس ، آن را مانند شما در حال انجام یک فیلم سینمایی هر هفته,” او گفت:.

Star Trek: پیکارد پخش پنج شنبه ها در CBS همه دسترسی داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de