چرا این Instagram تصویرگر بیانسه و طرفداران بریتنی اختلافات

Beyonce and Britney Spears

بیانسه Beyhive و بریتنی اسپیرز طرفداران duking آن را. سمت چپ: آلن Berezovsky/گتی ایماژ; راست: والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ)

این یک آزمایشی عهد به قدرت استن فرهنگ است که حتی در میان مرگبار جهانی همه گیر و یک قرن عقب افتاده حساب با خورنده عواقب ناشی از نژادپرستی فوق العاده-طرفداران بریتنی و بیانسه هنوز هم پیدا کردن زمان از جا در رفته در هر یک از دیگر در مورد چیزی بی اهمیت. در روز پنج شنبه, بریتنی, نوشته شده یک تصویر در Instagram حساب توسط تصویرگر جینا Paddey است که ویژگی های یک سخنرانی احمدی نژاد زنبور عسل با پوشیدن یک تاج. در عنوان نیزه نوشت: “به همه طرفداران من که با من تماس ملکه B….من معتقدم که این امر می تواند دقیق تر!!!!!” با توجه به این که تصویر او ارسال شده است که از یک ملکه زنبور عسل می تواند ببخشند سوال که آیا آنچه نیزه نوشت: حس می کند اما گیج کننده بومی است همتراز برای دوره با این نماد موسیقی پاپ.

آنچه به دنبال در بخش نظر بود ابراز العربي سولفات به عنوان Beyoncé طرفداران با عجله به دفاع از افتخار خود را انتخاب ملکه که نیست می رود با نام مورد Queen B. جالب است که پس از آغاز زندگی حرفه ای اش نیزه مارک شده “شاهزاده خانم پاپ” بنابراین معلوم نیست که او این ایده که طرفداران او را خواستار شدند او Queen B. اما با توجه به این که نیزه هرگز به عنوان مخرب با وجود او در اوایل aughts اجرا فهم با تلخیص کرکسهای, به نظر می رسد عمیقا بعید است که او در حال حاضر مشتاق به دریافت یک قطعه از یک مارک Beyoncé نام مستعار. جینا Paddey این تصویرگر که نقشه گفته TMZ که او تا به حال ایجاد تصویر با هر پاپ ستاره در ذهن; بلکه او تا به حال رنگ تصویر در سال 2018 و نبود دقیقا مطمئن نیستید که چگونه نیزه تا به حال در سراسر آن آمده است.

قابل پیش بینی و نه نیزه و نه Beyoncé وزن در این مینی جنجال با توجه به این واقعیت است که آنها هر دو بسیار بزرگتر ماهی را سرخ کنید. اما آن را بسیار دلگرم کننده را در نظر بگیرید این واقعیت است که بدون توجه به آنچه در این زمینه که بسیار معروف مردم پست هنر در Instagram و به درستی tag کسی که ایجاد کار است که هنرمند سپس به فرصتی برای سود شدیدا از قرار گرفتن در معرض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>