چرا آنها کشیده هری پاتر در آینده ‘ماموریت: غیر ممکن”

Mission: Impossible Sequel Update Tom Cruise

آنچه اتفاق می افتد با آن بلند پروازانه ماموریت: غیر ممکن است دنباله? Paramount Pictures/Skydance

در ژانویه 14, 2019, تام کروز ساخته شده و تعجب آور اعلام: او ماموریت: غیر ممکن است حق رای دادن را برای بازگشت هفتم و هشتم قسط به نوشته و کارگردانی شده توسط Rogue ملت و خرید اینترنتی filmmaker Christopher McQuarrie. آن را تعجب آور نیست و فقط به این دلیل که معصوم خرید اینترنتی به تازگی مجموعه ای از یک حق رای بالا در دفتر جعبه و ظاهر مجموعه صحنه را برای یک نتیجه گیری منطقی در یک یادداشت بالا. بلکه به خاطر این بود که اولین بار در سری 23 سال سابقه سابقه ای که دو دنباله شد رسما greenlit در یک بار. Hmmm.

همانطور که معلوم است این دو فیلم فرمت شد تمام قسمت های کروز و McQuarrie کارشناسی ارشد برنامه ریزی برای روایت.

“هنگامی که ما رفت و به خرید اینترنتیمن به تام گفت:” من واقعا می خواهید را به این بیشتر از سفر عاطفی برای [کروز شخصیت ایتن هانت],'” McQuarrie گفت: اخیرا در نور فیوز پادکست. “رفتن به من گفت:” من می خواهم به نگاهی به آنچه که ما آموخته از خرید اینترنتی و درخواست آن را به هر شخصیت در این فیلم است. من می خواهم همه را به یک عاطفی arc. … من فقط می خواهم فیلم را بیشتر احساس در سراسر هیئت مدیره.”

همچنین نگاه کنید به: HBO حداکثر 4 میلیارد دلار قمار برای WarnerMedia—آن کار خواهد کرد ؟

در حالی که کارگردان و تهیه کننده نیات بودند قابل تحسین آنها به زودی متوجه شدم که “این آلاینده فیلم” راه بیش از حد طولانی به جا به یک قسط. به عنوان آنها tinkered دور در داستان آنها شروع به تقسیم این ایده به 20 دقیقه تکه های که موجب ایده برای ادامه.

“پایان اولین فیلم جامعی را به محل. ما می دانستیم که چه به پایان بود و ما می دانستیم که آنچه در آغاز بود,” McQuarrie گفت: خروجی. “و در حال حاضر من تا به حال این دو رشته که بدان معنی است که من کردم 40 دقیقه از ماموریت: غیر ممکن است 8 نمیفهمد.”

هنگامی که شما متوجه چقدر ستاره نکردم این تکرار بعدی ماموریت: غیر ممکن است که واقعا آن را حس می کند به همین دلیل تیم خلاق فکر کردم آن را به بهترین تقسیم فیلم به چند اقساط. Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby and Ving Rhames تمام خواهد شد بازگشت به M:I 7 در حالی که Henry Czerny را یوجین Kittridge که نشده است دیده می شود پس از سال 1996 اصلی نیز نقش دارد. علاوه بر این, Hayley Atwell اتحاد پیوست بازیگران در رمز و راز نقشی که McQuarrie به عنوان یک “نیروی مخرب طبیعت است.” دادن مناسب عاطفی قوس به همه این شخصیت ها را به ظاهر نیاز به بیش از یک بمب دارای قدرت تخریبی.

این همچنین باعث می شود یک بیت از احساس های مالی برای پارامونت پیکچرز است. تقسیم حماسی حق رای دادن نتیجه—که هیچ تضمین داده کروز آشکار جاودانگی—به دو بخش ثابت کرده است که یک قوی گیشه شرط می بندم. برادران وارنر فشرده بیش از 2 میلیارد دلار از Harry Potter and the Deathly Hollows Part I & II, Lionsgate تحت فشار قرار دادند به دو بخش Mockingjay فیلم به خوبی در سراسر $1 میلیارد و همه ما می دانیم که چگونه ذهن bogglingly موفق Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame شد. زمانی که حتی The Matrix Reloaded و ماتریس انقلاب شات back-to-back شما می دانید آن را می سازد لجستیکی و مقرون به صرفه حس در استودیو طرف.

اگر که نیست به اندازه کافی فیلمساز آماده است برای رسیدن به حتی عمیق تر به M:من اغل گاو یا حشم برای هر شخصیت او بداند ارزشمند این زمان در اطراف, حتی اگر آنها به ظاهر کشته شده است. “هر شخصیت مرده یا زنده است بازی منصفانه برای بازگشت,” او گفت:. پس از آن دردناک و در عین حال حماسی, حمام, مبارزه با صحنه, ما کنجکاو برای دیدن اگر هنری Waters هر گونه علاقه در باز گشت. که سبیل به تنهایی سزاوار خود spinoff.

داستان کوتاه: چند بعدی ماموریت: غیر ممکن است فیلم در حال رفتن به کاملا bonkers و ما 100% در اینجا برای آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>