چرا جریان جنگ نمی خواهد پایان با یک تک برنده

Netflix Disney Apple Amazon Streaming Wars

سوال این نیست که چه کسی برنده خواهد شد جریان جنگ اما چگونه بسیاری از بازیکنان خواهد زنده ماندن آن است. Netflix

ما مشروط به این باور است که درگیری ها و رقابت همیشه نتیجه در یک victor (با تشکر از بازی تاج و تخت). تنها یک تیم برنده سوپر جام فقط یک جنگنده را می توان تاج قهرمان. در عین حال به ندرت در دنیای واقعی معادل همیشه خیلی ساده است. صنعت سرگرمی تحلیلگران خودم شامل عشق به موقعیت “در جریان جنگ” به عنوان یک catch-all برخورد رسانه های تیتان است که در نهایت تولید یک برنده روشن. اما واقعیت این است که به مراتب متنوع تر از آن است.

بیشتر مردمی برش طناب مردها جریان جنگ های متعدد به “برندگان”

جریان مصرف تقریبا دو برابر بیش از سال گذشته و مستقیم به مصرف کننده چشم در حال حاضر حساب برای 19 درصد از مجموع مشاهده تلویزیون با توجه به نیلسن داده است. در ضمن نرخ طناب برش شتاب—شش میلیون پرداخت مشتریان تصمیم گرفتند در سال 2019 هفت درصد شیب سال بیش از سال است. مانند سیاره یا Houston Astros fandom خطی تلویزیون در حال مرگ است. به عنوان پرداخت-TV پایه مشتری همچنان به کوچک بالقوه مشترک پای برای جریان ویدئو در تقاضا (SVOD) همچنان به رشد.

همچنین نگاه کنید به: نگرانی پشت دیزنی تکان دهنده مدیر عامل تغییر و آینده شرکت

“سوال بزرگ این است: آن را تنها می توان طناب برش که ثبت نام های اضافی برای خدمات جریان و یا آن را از افرادی که در واقع در حال حاضر پرداخت 100 دلار در ماه برای کابل و آنها در حال رفتن به توده یکی دیگر از 50 دلار در جریان خدمات” مایکل مدیر عامل شرکت Cross Screen Media گفت: ناظر.

سی درصد از SVOD مصرف کنندگان برای پرداخت حداقل سه جریان خدمات و 47 درصد از مشتریان کلیدی 18 تا 34 نسخه ی نمایشی, جریان, بزرگترین عضو هستند حداقل سه عامل در هر Nielsen. ما می دانیم که ما در حال پرتاب بسیاری از آمار در شما, اما آن را به رنگ یک تصویر کلی از حال و آینده. داده ها به نظر می رسد نشان می دهد که این بازار می تواند پشتیبانی از تعداد انگشت شماری کوچک از موفق خدمات جریان نه تنها برنده در حال ظهور از زمان دیجیتال رویال رامبل. همه متقاعد شده است.

“طناب برش آزاد کردن اقتصاد به طور متوسط برای ایالات متحده خانوار که اکثر کارشناسان به شما بگویم بدان معنی است که آنها را بیشتر به صرف در جریان” اندرو روزن سابق ویاکام رسانه های دیجیتال exec و بنیانگذار جریان خبرنامه PARQOR گفت: ناظر. “اما من نمی خرید که آن را به یک ارتباط از کابل به جریان به دلیل جایگشت که به تازگی در دسترس بودجه بی پایان هستند. هر چیزی بیشتر از آمازون خرید بهتر Fortnite دنده.”

به اندازه یک مشتری آینده نگر پایه باقی می ماند یک عنصر بسیار مهم اما درک چرا و چگونه مشتریان اختصاص بودجه خود را نسبت به جریان به عنوان روزن یادداشت است که به مراتب مهم تر است.

The Mandalorian Disney+

این Mandalorian پدید آمده است به عنوان گل سرسبد سری برای دیزنی+. دیزنی+

این سیستم عامل که “برنده” خواهد بود که سیستم عامل است که در اطراف چوب

با فرض اینکه روند فعلی ثابت نگه می دارد که سه جریان خدمات هستند به احتمال زیاد برای زنده ماندن این جریان برخورد?

به گفته نیلسن, پخش ویدئو marketshare از این لحظه به شرح زیر است:
1) Netflix – 31%
2) یوتیوب – 21%
3) Hulu – 12%
4) آمازون – 8%
5) دیگر – 28%

اما همانطور که می دانیم کسانی که جدید هستند به طور فزاینده تهدید وقت قدرت. در ماه نوامبر تلویزیون اپل+ و دیزنی+ راه اندازی شد با دومی مسابقه به بیش از 28 میلیون مشترک در حال حاضر. در مارس Comcast را NBCUniversal راه اندازی خواهد شد خود را در جریان خدمات طاووس به دنبال WarnerMedia را HBO حداکثر در ماه مه. این به خوبی ذوات و در طول تاریخ موفق شده به یک در حال حاضر شلوغ میشه.

دیزنی+ ممکن است هرگز دوباره نمره یک چهارم به عنوان staggeringly قابل توجه به عنوان آن اول را از نظر رشد, اما از آن است که به طور کلی توافق توسط کارشناسان بازار که در آن دارای حق رای دادن قدرت به میان آخرین streamers ها ایستاده است. آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال هزینه برای خانواده ها. Hulu بهتر است در حال حاضر قرار است که آن را تحت دیزنی اجراء اما ما برای اولین بار نیاز به ببینید که چگونه خانه ماوس دستگیره های بین المللی خود را قبل از اجرای برنامه ریزی هر تاج.

اپل و آمازون را از مدل های مشابه و منطق کسب و کار: اعمال نفوذ خود را در مقیاس به درایو عمیق تر تعامل با مربوطه سوئیت خدمات و سخت افزار. هر دو عمیق به جیب شرکت ها می توانند با خوشحالی نگاهی سالانه ضرر و زیان خود را در جریان تلاش های زمانی که آنها در حال رانندگی مشتریان به فروش محصول. آنها دو با ارزش ترین شرکت در تاریخ و است که آنها را فراهم می کند با بی پایان راه گریز.

یوتیوب چند سال به تبدیل آن عظیم پایگاه کاربر به مشتریان پرداخت—هیچ کار آسان است. HBO حداکثر و طاووس هر دو حمل یک سهم عادلانه از ریسک و پاداش. HBO حداکثر قیمت گذاری برق (15 دلار در هر ماه) می تواند هر دو یک مزیت و یک نقطه ضعف. به عنوان آخرین عمده علاوه بر این به پرجمعیت جریان میدان طاووس است که در حال حاضر در حال پخش از پشت. و به رغم برخی از پاچه آسمان است-سقوط تجزیه و تحلیل از گوشه خاص از صنعت Netflix در حال رفتن به فقط خوب است.

“من واقعا صعودی در Netflix بکشد برای همه” ساحل گفت. “این فقط یک ارزش خوب و شما ببینید که زمانی که آنها افزایش قیمت 10 درصد اما خشن اعداد بازگشت فقط یک .1 درصد کاهش مشترکان است. شما رو واقعا الاستیک تقاضا است.”

The Witcher Review Netflix

هنری Waters ستارگان در Netflix بکشد فیلمهای فانتزی سری Witcher. Katalin Vermes/Netflix

هیچ سحر و جادو شماره برای پیروزی

WarnerMedia مدیر جان Stankey قبلا پیشنهاد کرد که HBO حداکثر تلاش نیست به “پیروزی” در جریان جنگ اما صرفا زنده ماندن آن است. برای انجام این کار, او ثابت هدف از حدود 70 میلیون نفر در سراسر جهان مشترک است. در جای دیگر, دیزنی, مدیران شد و گزارش با هدف بین 60 میلیون و 90 میلیون مشترک تا سال 2024. در حالی که خام اشتراک در مجموع همیشه یک شاخص قوی از یک سرویس کلی سلامت و رشد وجود ندارد و تنها شماره سحر و جادو است که تضمین کند یک پلت فرم موفقیت طولانی مدت.

“پاسخ متفاوت خواهد بود برای هر شرکت به دلیل آنها تعریف موفقیت متفاوت” روزن توضیح داد. “برای مثال AT&T است که تعریف موفقیت برای HBO حداکثر در شرایط بی سیم مشترک رشد و کاهش بی سیم مشترک بوسیله اسباب گردنده. آمازون نخست تعریف موفقیت برای نخست با برخی استنباط تعدادی از آمازون نخست ورود به سیستم یو پی اس. اپل به نظر نمی رسد به هر گونه موفقیت خاص متریک برای تلویزیون+ اما در دراز مدت آن را با هدف به رشد خود را گسترده تر سطل از درآمد خدمات (موسیقی iCloud, گذرگاه طاقدار).”

محتوای هزینه های اصلی محصولات لازم برای ساخت یک جریان پایدار کسب و کار ، این تعداد باید در نظر گرفته شود که پیش بینی درآمد حاصل از اشتراک و هر یک پرچم در حال اهتزاز است بسیار متفاوت با رویکرد ایجاد محتوا و برنامه نویسی. هیچ یونیفرم متری با کف دست زدن در یک صنعت گسترده موضوع.

Apple TV Plus Launch Time Content Sign Up

Jason Momoa ستاره ها در تلویزیون اپل+’s ببینید. تلویزیون اپل+

تحکیم می تواند همه چیز را تغییر دهید

سرگرمی بخش رسانه در میان عمده تحکیم. AT&T بلعیده تایم وارنر, دیزنی, ربوده, Fox ویاکام و CBS با هم ادغام شدند (دوباره) و تعداد انگشت شماری از اهداف فریبنده باقی می ماند وجود دارد ، صفحه شطرنج از امروز به احتمال زیاد نمی خواهد شبیه است که از فردا. باید انتظار داریم این روند متاستاز به جریان?

“بله اما نه در آینده قابل پیش بینی مگر در مواردی که خدمات جریان یک طاقچه کوچک بازیکن که به وسیله عمده ای عمودی یکپارچه کنگلومرا,” Dominic Miller, صندلی از سرگرمی و ورزشی گروه حقوق در فاکس روچیلد گفت: ناظر. “در حال حاضر شرکت های بزرگ هنوز در راه اندازی فاز است که در درجه اول شامل ساختمان اختصاصی خود با جریان سیستم عامل و نه رشد از طریق کسب می کنند.”

این مقیاس کوچکتر انتخاب یو پی اس میلر پیشنهاد در حال حاضر آغاز شده است. Tubi است که در مذاکرات به دست آورد توسط Fox در حالی که NBCU است خرناس اطراف Vudu برای Fandango. Comcast نیز به تازگی به دست آورد Xumo و محتوا محور مانند FX در Hulu در حال تغییر ابعاد برنامه نویسی. فیلمهای ادغام در مقیاس دیزنی-فاکس ادغام ممکن است در فوری افق. اما به عنوان جریان صنعت تکامل می یابد یکی از عمیق جیب غول تکنولوژی ممکن است پیدا کردن خود را احمقانه با یک میراث امپراتوری رسانه ای.

Lord of the Rings TV Show Cost Amazon

آمازون در حال توسعه است فیلمهای تلویزیون اقتباس در ارباب حلقه ها جهان برای نخست تصویری. خط جدید سینما/Warner Bros.

زشت اشکال آنلاين: عوارض خود را بر روی کارگران

گسترش سلاح های کوچک روی صفحه نمایش گزینه های سرگرمی است منجر به یک انفجار در دسترس محتوا. یک رکورد 532 اسکریپت سری پخش در سراسر همه از تلویزیون در سال 2019. Netflix بکشد در نهایت می خواهد به آزادی 90 اصلی فیلم در سال است. برنده روشن در این فیلمهای ثروت باد اورده مخاطب است. ما باید محتوای بیشتر به از را انتخاب کنید از همیشه قبل از و ماهیت رقابتی از سرگرمی است هر استودیو و پلت فرم در حال غرق شدن بیشتر منابع را به ردیف بالا فیلم و سریال.

اما یک گزارش نشده عنصر جریان خروش است و چگونه بی سابقه مسابقه به کل محتوای موجود و تولید محتوای اصلی در منحصر به فرد جریان سیستم عامل را قطع کرده است به مرکز به طور گسترده ای پیش بینی شده اتحادیه اعتصاب از انجمن صنفی نویسندگان امریکا. این موضوع است که سه برابر:

“یکی از: حذف یا کاهش قابل توجهی سنتی باقی مانده پرداخت تحت رسانه های جدید قوانین مذاکره قبلی در قراردادهای معامله داشته اند عمده منفی نهفته امرار معاش بسیاری از هنرمندان” میلر توضیح داد. “دوم: در این سناریو کابوس است که بسیاری از هنرمندان در حال تجربه با پیدا کردن خود به دام افتاده در دراز مدت اشتغال توافق با streamers در ازای تنها 8 تا 10 قسمت از اشتغال است. و سوم: کاهش قابل توجهی در هزینه حداقل قابل پرداخت به هنرمندان به دلیل streamers با استفاده بودن به نام “رسانه های جدید’ اشخاص.”

از انجمن صنفی نویسندگان امریکا و انجمن از استعداد عوامل قفل شده در ستیز نبرد بر جبران خسارت برای تقریبا یک سال. در حالی که جریان ارائه یک مزیت برای صنعت سرگرمی در بسیاری از راه های آن نیز کمک به حاشیه راندن یکی از این صنعت مهم ترین همکاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>