چرا قرنطینه قسمت از ‘SNL’ احساس آرامش

snl coronavirus quarantine episode

شنبه شب زنده‘s اولین قسمت از این بیماری همه گیر کوروناویروس را قرنطینه گیر فرود. ان بی سی از طریق توییتر

شنبه شب زنده پخش آخر این هفته برای اولین بار از مارس 7, اما در حالی که آن را ممکن است شنبه شب زندهنبود زنده شنبه شب به عنوان قسمت خود به خود روشن ساخته شده است.

“وجود دارد هیچ چیز مانند روزهای دیگر—آن را فقط روزمره امروز است. و ما واقعا زنده” تعجب میزبان و COVID-19 بازمانده تام هنکس توضیح داد در باز کردن تک صدایی از آشپزخانه خود را. طرح تولید شد پیش از showtime با اعضای بازیگران همه در قرنطینه.

نشان می دهد که در آن خیلی از سحر و جادو و هیجان بهار از آن زنده-بودن—اعضای بازیگران شکستن شخصیت با انفجار به خنده یک stagehand به طور خلاصه ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش—آن را قطعا وهم آور برای تماشای بازیگران عضو Kate McKinnon اعلام “زنده از زوم آن را در زمانی بین مارس و اوت!” در شرایطی که معمول “زنده از نیویورک آن را شنبه شب!” که تمایل به آمده در پایان سرد باز است.

همچنین نگاه کنید به: ‘قتل حوا’ Showrunner معافیت های پایین تکان دهنده ترین لحظه از S3 برتر

اما این بار سرد باز نمی آمد. ترین طرح تنها ویژه یک بازیگر وجود دارد و نه مخاطبان استودیو و نه یک آهنگ خنده. آخر هفته به روز رسانی co-لنگر مایکل Che توصیف آن را به خوبی زمانی که او گفت: “گفتن جوک های با کسی فقط به نظر می رسد مانند گروگان فیلم.”

اموزش Bader Ginsburg بود یکی از شخصیت ها که به نظر می رسد به گروگان گرفته شده است در مورد او توسط مک کینون. این طرح که در 87 سال Brooklynite دیوان عدالت نشان داد که بینندگان خانه اش روال تمرین, ویژه, کوچک doodles بنفش بر روی کاغذ در پس زمینه است که گفت: “من دیده بان نیمکت” “رکن whoop الاغ” و “نظرات فولاد است.” در حالی که بازیگر عینک مخالفت یقه و رقصید برای او Gins-سوختگی او نمی باید در آرایش است که او معمولا می پوشد که به تصویر کشیدن Ginsburg. در سن coronavirus با این حال ما می شود فقط می دانم که بدنام R. B. G. خوبی انجام می دهند—”دکتر Fauci, پاسخ, Bing,” عدالت گفت: در بین شانه پرس.

شاید بهترین بخشی از نمایش بود آخر هفته به روز رسانی است که با وجود فقدان آخر هفته به روز رسانی میز یا آبی پس زمینه نقشه احساس طبیعی ترین از تمام بخش های. در حالی که این بخش رو flack در توییتر برای بهره گرفتن از بازیگران به عنوان یک خدمت مجازی مخاطبان giggling در پس زمینه یک مثال بزرگ چگونه نشان می دهد تصمیم به لاغر به مشکلات تولید قرنطینه قسمت. نه تنها خنده شبیه سازی حضور مخاطبان استودیوی زنده; آن همچنین ایجاد این احساس که بیننده در گوش دادن در یک بازی گاه به گاه اواخر شب گفتگو میان دوستان نزدیک خوش آمدید توسعه در این تنهایی بار.

عقب و جلو بین شرکت مجریان Che و کالین Jost نمی صدمه دیده است. زمانی که چه گوارا به حال پیت دیویدسون ایمیل یک شوخی نژادپرستانه به Jost برای او بگویید و آن را با ارسال یک سیگنال که همه چیز خوب خواهد بود. و یا به عنوان کریس مارتین نشان می دهد موسیقی مهمان بود که مبتلا به این ویروس ابراز آن را در پوشش خود از باب دیلن آهنگ ما خواهد بود با توجه به “پناهگاه از طوفان است.”

یکی دیگر از آرامش لحظه ای رسید که اعضای بازیگران در گذشته و حال ادای احترام به SNL طرح تولید موسیقی Hal pennsylvania, usa, که گذشت در این هفته از عوارض COVID-19. Amy Poehler, تینا فی, Maya Rudolph, Rachel Dratch و دیگران به نظر می رسد در یک شبکه از خانه های مربوطه آواز لو رید “روز کامل.” بر خلاف مشهور ” تفسیر “تصور” در ماه گذشته, آهنگ, به عنوان به خوبی به عنوان این بخش به عنوان یک کل بود با ذوق و حرکت.

در حالی که بخش هایی از آن را به عنوان خنده دار به طور معمول SNL‘s تصمیم به انجام یک قسمت به این کشور ویران شده توسط coronavirus مشخص شده یک پیروزی انعطاف پذیری روح انسان. و اگر همه چیز با شکست مواجه, Aidy برایانت توصیه می کند “کل quesadilla و یک کیسه از تراشه های شکلات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>