چرا هیچ وقت به مرگ به تاخیر می تواند صدمه دیده است در آینده MGM فروش

No Time to Die Delay MGM Box Office Apple acquisition

چه تاخیر هیچ وقت به مرگ وسیله ای برای MGM در حال و آینده. MGM

در اوایل این هفته, MGM Studios تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن هیچ وقت به مرگ‘s مارس 10, تاریخ انتشار, تا ماه نوامبر به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس. این نشانه های عمده داخلی reshuffling از tentpole برنامه (اما به احتمال زیاد نه آخرین) و rejiggers جهانی با اجرای این شرکت گوهر تاج در خصوص متزلزل زمان. شما ببینید MGM گزارش شده است که آماده سازی خود را برای یک فروش احتمالی امید به دارایی های خود و واکشی تا 10 میلیارد دلار در یک بازار باز. اما این تعویق هیچ وقت به مرگ خواهد شد و هزینه شرکت.

MGM است که انتظار می رود برای از دست دادن بین $30 میلیون و 50 میلیون دلار با توجه به هفت ماه تاخیر به گفته خبرنگار هالیوود. با فقط چهار هفته تا آن برنامه ریزی آزادی بخش قابل توجهی از این فیلم بودجه بازاریابی از جمله 4.5 میلیون دلار سوپر باول نقطه شده است. احیای پر هزینه P&مبارزات انتخاباتی و آغاز از یک مربع بعد از این سال برای یک فیلم که در حال حاضر در اطراف هزینه $245 میلیون دلار را خواهد داشت تلاش گران. نوشتن پایین مطمئنا نمی خواهد کمک به MGM در خط پایین آن را به عنوان به نظر می رسد برای تقویت آن مالی در پیش بینی از یک, امیدوار, خرید.

همچنین نگاه کنید به: Marvel vs DC: داخل Xs و سیستم عامل از فیلم ابرقهرمان سود

“MGM جهانی و باند تولید, Michael G ویلسون و باربارا کلم بروکلی امروز اعلام کرد که پس از بررسی دقیق و ارزیابی کامل از جهانی تئاتر, بازار, آزادی هیچ وقت به مرگ خواهد شد به تعویق افتاد تا نوامبر سال 2020 است. فیلم منتشر خواهد شد و در انگلستان در نوامبر 12 سال 2020 در سراسر جهان انتشار خرما به پیروی از جمله ایالات متحده راه اندازی در 25 نوامبر سال 2020″ گفت: بیانیه ای با توجه به مهلت در زمان اعلام.

اما جایگزین شد و حتی بیشتر جذاب. همه 70,000 سینما در چین جایی که 2015 را Spectre به دست آورده $84 میلیون تا حد زیادی بسته باقی می ماند با توجه به شیوع کروناویروس. منطقه آسیا و اقیانوس آرام است احساس فشار از fallout اما انگلستان که در آن 007 حاکم عالی به عنوان یک وطنی انگلیسی, قهرمان نیز ممکن است تبدیل به آسیب پذیر در هفته های آینده. Spectre به دست آورده سالم 125 میلیون دلار در کشور است.

ویروس’ تاثیر نشده است به طور کامل احساس در شمال امریکا که در آن Blumhouse را مرد نامرئی بیش انجام شده در آخر هفته گذشته با 29 میلیون debut. اما اگر COVID-19 شروع به تاثیر تئاتر عادات مشاهده این ماه پس از آن MGM را احساس حتی بهتر است در مورد به تأخیر انداختن هیچ وقت به مرگ‘s داخلی تاریخ انتشار (Spectre به دست آورده $200 میلیون دلار در آمریکای شمالی).

هیچ وقت به مرگکارگردان Cary Joji Fukunaga خواهد رسید و تئاتر در داخل کشور در Nov. 25, که در آن باید به رقابت با marvel’s The Eternals (Nov. 6) افسانه ای را Godzilla vs. کنگ (Nov. 20), برادران وارنر’ King Richard (Nov. 25) و دیزنی رایا و آخرین اژدها (Nov. 25). 25 فیلم 007 حق رای خواهد بود ستاره دانیل کریگ نهایی تفرج به عنوان سوپر جاسوسی.

شده اند وجود دارد نزدیک به 100000 نفر در سراسر جهان مورد کوروناویروس با بیش از 3000 مرگ و میر تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>