چرا که به کرات از Coronavirus قرارداد تحقیقی ساخته شده توسط اپل و گوگل ممکن است بی فایده

اپل و گوگل ساخته شده است یک مجموعه ای از رابط های برنامه کاربردی برای سازمان های دولتی برای ساخت COVID-19 ردیابی نرم افزار در. Jaap graham bowes/NurPhoto via Getty Images

کمی بیش از یک ماه پیش اپل و گوگل اعلام غیر معمول تلاش مشترک به منظور توسعه یک coronavirus سیستم ردیابی است که با هدف هشدار به مردم زمانی که آنها می آیند در مجاورت نزدیک به کسانی که حامل این ویروس با استفاده از بلوتوث سنسور در هر یک از دیگر تلفن های همراه است. اگر درست انجام شود این ابزار می تواند به طور موثر شامل گسترش COVID-19 متحده حتی پس از به طور کامل استراحت قرنطینه محدودیت.

اولین بخش از این سیستم مجموعه ای از رابط های برنامه کاربردی که در آن مقامات بهداشت عمومی می توانید ساخت خود تماس ردیابی برنامه های راه اندازی شده بود در روز چهارشنبه. قسمت دوم, به در ماه های آینده منتشر خواهد شد یک سیستم عامل در سطح پلت فرم ردیابی معنی است که گوشی خود را می تواند شما را ردیابی بدون نیاز به دانلود هر گونه نرم افزار. پس از اپل و گوگل تنها دو شرکت ساخت سیستم های عامل تلفن همراه فاز دو سیستم قرار است برای پوشش دادن به تمام دارندگان گوشی های هوشمند در جهان است.

داکوتای شمالی, آلاباما, و, کارولینای جنوبی, همراه با 21 کشور دریافت کرده اند دسترسی به تازگی راه اندازی Api های گوگل و اپل در روز چهارشنبه گفت:, و اضافه کرد که بیشتر در ایالات متحده و کشورهای افزوده خواهد شد به برنامه در هفته آمده است.

اما مقامات بهداشت و tech ناظران نگران هستند که این ابزار ممکن است کمی کمک به جلوگیری از coronavirus در اجاره نامه در آمریکا به چند دلیل.

اول شک وجود دارد که آیا مردم به اندازه کافی از آن استفاده خواهد شد. این بدیهی است که بیشتر کسانی که دانلود این برنامه ها بیشتر موثر ردیابی است. بسیاری از دولت های ایالتی خود را در حال حاضر تماس با برنامه ردیابی با استفاده از GPS, محل, تکنولوژی, اما آنها نه به حال موفقیت های زیادی در مردم به آنها را دانلود کنید چرا که مردم نمی خواهم این ایده از یک دولت ردیابی مکان خود را.

داکوتای شمالی به عنوان مثال راه اندازی یک COVID-19 ردیابی برنامه به نام Care19 ماه گذشته. تا کنون تنها 4.4 درصد از جمعیت این ایالت به آن را دریافت.

اپل و گوگل وعده داده اند که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد با ابزار خود را. رابط های برنامه کاربردی به شدت بلوک توسعه دهندگان (که سازمان های دولتی) از دسترسی به موقعیت مکانی کاربر و اطلاعات مربوط به هویت. (این شرکت را نیز محدود تعدادی از توسعه دهندگان نرم افزار را به یکی در هر کشور و یا دولت است.) سیستم را تعیین مکانهای نسبی بسته صرفا ناشناس سیگنال های تولید و انتقال از یک دستگاه به دستگاه دیگر با استفاده از بلوتوث. سپس آن را چک کنید اگر صاحب یک گوشی خاص است COVID-19 مبتنی بر خود-ارائه اطلاعات در یک پایگاه داده مرکزی است که تنها اپل و گوگل دسترسی به.

همچنین نگاه کنید به: Tech مدیران اجرائی کشتی بیش از این که آیا کارکنان خود را دوباره به دفتر

اول از همه بلوتوث-سیستم های مبتنی به نظر نمی رسد از لحاظ فنی به اندازه کافی قدرتمند. “بلوتوث قابلیت های این برنامه و به روز رسانی سیستم عامل نیست تا به سرعت به حدی است که اپل و گوگل در ابتدا ادعا کرد” CNET ارشد تولید دن پترسون که تحت پوشش توسعه اپل-گوگل پروژه گفت: در مصاحبه با رادیو فردا در روز پنج شنبه.

سپس پایگاه داده از اطلاعات بیمار دارای مسائل خاص خود را دارد: خود را انتخاب کردن در طبیعت به راحتی برگ نقاط ضعف در دقت ردیابی افرادی که به ویروس اجازه دهید به تنهایی ردیابی سالم افرادی که در تماس نزدیک با آنها. مسدود کردن مقامات از دسترسی به این اطلاعات همچنین می تواند یک چالش مطرح در رهبری دولت همه گیر دانست.

“این محدودیت در محل برای محافظت از این شرکت مدل کسب و کار و همچنین به عنوان ویژگی های پایه از سیستم عامل” توضیح CNET را پاترسون. “آنها باید بسیار مراقب باشید در آنچه آشکار خود را در مشخصات فنی و چه آنها اجازه می دهد توسعه دهندگان برای دسترسی به, چرا که هنگامی که شما اجازه می دهد بخش های خاصی از کد دیده می شود شما می توانید با قرار دادن جن در بطری.”

“آن چالش برانگیز خواهد بود و بدون این سیستم عامل و برنامه های کاربردی با داشتن دسترسی کامل به اطلاعات و به اشتراک گذاری,” او اضافه شده است.

داکوتای شمالی قصد دارد برای راه اندازی آن به روز شده ردیابی برنامه ساخته شده در اپل-گوگل مدل در دو هفته آینده. این برنامه جدید به نام Care19 خاطرات نیاز به یک “بسیار بالاتر نصب رای” از اصل Care19 به کار تیم Brookins برنامه توسعه گفت: CNET در روز چهارشنبه.

“دولت مصمم است که یک برنامه مانند Care19 نیاز به یک مقدار قابل توجهی از آموزش و پرورش به توضیح ارزش. آن را یک برنامه است که شما فقط می توانید به مردم بگویید به نصب” Brookins گفت. “فرماندار [داگ] بورگوم انداز این به عنوان یک 12-18 ماه چالش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>