چرا ساعت متوقف بر جورج فلوید

معترضان نگه دارید تا عکس از جورج فلوید در فولی مربع در طول یک Juneteenth رالی در نیویورک در ژوئن 19 سال 2020 است. Juneteenth در زمان تمدید اهمیت این سال در پی قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران را در دست پلیس است. Timothy A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ

جالب است که خشونت پلیس در آفریقایی-آمریکایی است که فقط بخشی از چشم انداز به اصطلاح قدرتمند ترین کشور بر روی زمین است. در کشوری که تبلیغ برای دفاع از حقوق بشر متولیان قانون عبارتند از: پاشنه آشیل. به عنوان من نشسته روی لبه نیمکت کوبیده توسط بی امان اخبار تصاویر جورج فلوید مرگ, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چه طوری مختلف این زمان در مقایسه با سایر فجيع پلیس, قتل بی گناه مردم سیاه و سفید در آمریکا است. اما البته خیلی متفاوت است با فلوید.

او می توانست درگذشت COVID-19 و خود را “من نمی توانم نفس بکشم” گریه را حس بیشتر در جریان همه گیر است که بالا هواکش’ اهمیت راه بالا که از زندگی خود را. اما چه راهی برای مردن. نیست که افسر پلیس یک اسلحه ؟ یک انفجار خواهد آن را انجام داده اند. و جهان را گمانه زنی در مورد فلوید تلاش برای فرار از دست قانون—مانند آن است که معمولا ادعا در مورد مردان از رنگ. رسانه های جریان اصلی می خواهم که آن را با برچسب ‘وحشیانه دیگری از مرگ در دست پلیس آمریکا در حالی که پل اعضا می تواند به طور معمول آمده برای نشان دادن بدون گرفتاری زیاد. اما در حال حاضر حتی کوچکترین خانه رسانه پیدا کرده است آن نفس از فلوید را خفگی در حالی که جریان اصلی است که مماس با غول که رفت در یک نوزاد گریه.

شما می خواهم تصور کنید که آن را امن تر قمار به ساقه از به زانو ساسات در این زمان که حکومت توسط یک ویروس است که به ما آموزش عشق و نفرت به یکدیگر از راه دور است. قطعا باید وجود داشته باشد برخی از جنایی جایی که با آن بدست زیرا یک افسر پلیس بود با احتیاط احترام نامرئی ویروس. در عین حال فلوید قاتل قطعا اجتناب های یک نفس با او با تضمین فلوید نمی تواند نفس بکشد. به همین دلیل ساعت متوقف شد. آن را ظهر بالا در امریکا و ساعت حرکت نمی کنه.

همچنین ببینید: 13 ضروری فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در مورد سیاه مبارزه در امریکا

ساعت بود که چگونه امریکا نقل مکان کرد و قبل از این لحظه قبل از مرگ جورج فلوید. نمیدانستند به نژاد پرستی و خود rogue پلیس شاخکهای ساعت شده بود سیم پیچ را با قربانی از Ahmaud Arbery از Breonna تیلور و بی شماری که قبل از آنها. فلوید من با جرات گفتن بود ماشه به پایان رسید که تیک-tock و سوار مردم به خیابان در وسط یک بیماری همه گیر.

ظاهرا وجود دارد قابل تحمل تر راه مرگ از جمله تفنگ در هر بشکه رسید. سیاه زندگی مردم شده اند از روی عیاشی و بیفکری گرفته شده در نام پلیس و آن را تبدیل به یک هنجار شده است. اما قتل نفس در مرغ کشتار سبک است و در عین حال به را خاموش و آن را بسیار بعید است چرا که ساعت را متوقف کرده است. در آلمان و چین و انگلیس و آفریقای جنوبی و جاهای دیگر ما را تماشا توجهی تظاهرات انعکاس خشم از هر معقول آمریکا در حال حاضر بیشتر از همیشه.

مانند هر دیگر آفریقایی-آمریکایی قربانی توسط پلیس فلوید رد شد انسان خود را حق به زندگی در یک مد کاملا جدا از حمایت از عدالت حمایت توسط امثال مارتین لوتر کینگ جونیور این واقعا یک زمان حساب را برای امریکا است. تمام زرق و برق و زرق شناخته شده برای اولین بار از این جهان دیگر نمی تواند مقاومت در برابر لکه دار کردن. یک بار احترام رویای آمریکایی تبدیل به ترس. من فقط دیدم در تلویزیون یک نوجوان پسر آمریکایی گفت که اگر شما یک “به اصطلاح” فرد از رنگ شما نیاز به درخواست برای یک تا لغزش حتی زمانی که شما خرید آدامس. آیا این نمی گویند برخی از آنها بیشتر از آمریکا نسبت به دیگران ؟

فلوید درگذشت—بیشتر فکر می کنم به معنای واقعی کلمه—صحبت کردن به مادرش اما خواهش میکنم متفاوت است. فلوید درگذشت صحبت کردن به مادر زمین برای او فشرده و سخت در برابر زمین است. او با گفتن مادر زمین از بی عدالتی از جامعه است. او در افشای ریاکاری امریکا است که می رود به جنگ با آن مراتب قرار می گیرد, پیش بینی تروریست ها در حالی که آن را ترساند خود را در داخل. به همین دلیل ساعت متوقف بر فلوید; او درگذشت بغل کردن زمین و التماس آن را به او را فرو – همه به خاطر او نمی تواند تنفس دیگر به عنوان تعیین شده توسط یک افسر پلیس است که پس از خود را از دست داده و آزادی خود را, اما نه خود زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>