چرا “باب مارلی کریکت هند’ پاکستان به بازی بازی تا او می میرد

“من می خواهم به بازی کریکت تا روز مرگ من. وجود دارد هیچ علاقه ای در کار شغل دیگری می گوید:” اولین Arunachali بازیکن به نمره یک قرن در کریکت داخلی.

ارتقاء

Tدر اینجا باید دو قطعی لحظه های نوپای cricketing حرفه ای از Techi Doria های کوچک و dreadlocked باز رودخانه از آروناچال پرادش. برای اولین بار وارد بر 21 سپتامبر 2018 در وادودارا را مطیع Baug ورزشگاه کریکت که در آن او اولین بازیکن از دولت به نمره یک قرن در هر سطح.

جشن گرفت که شامل انجام یک سری از جهش های آکروباتیک و لحظه ای که در آن او تقریبا در آغوش گرفت داوری در لذت محض. او رفت و بر روی نمره پر شور 122 در برابر هند در یک Vijay هزاره جایزه مسابقه لیگ و آروناچال رفت تا برنده بازی 49 اجرا می شود. “من رقصید مانند یک مرد دیوانه که در روز,” او می گوید.

Bob Marley
Techi Doria

دوم لحظه وارد نزدیک به دو ماه بعد در 20 نوامبر 2018 در گلپرا آسام در طول یک Ranji جایزه مسابقه در برابر Uttarakhand.

نمره 60 اجرا می شود در 246 توپ در یک جنگ سخت نوبت دوم عملکرد او در بازی به شیوه ای که رفت و به طور کامل در برابر غریزه به عنوان یک مهاجم T20 رودخانه. اگر چه آروناچال از دست داد که بازی توسط یک نوبت و 73 اجرا می شود و او اصرار دارد که آن را یک نوبت که او را هرگز فراموش نکنید.

در اینجا به همین دلیل است.

پس از یک نبرد قانونی طولانی در جولای 2018 هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) اعطا آروناچال پرادش انجمن کریکت عضو کامل وضعیت. این به معنای دولت نیز می تواند در حال حاضر تیم خود را در Ranji جایزه و داخلی دیگر مسابقات برگزار شده توسط BCCI. در نتیجه این تیم ساخته شده آن در سطح ارشد اولین بار در 2018-19 فصل است.

“پس ما بودند کسانی که جدید به Ranji جایزه مسابقات Uttarakhand تیم اعتماد به نفس بود برای برنده شدن در این بازی در کمتر از سه روز است. این تیم تا به حال حتی رزرو بلیط بازگشت خود را قبل از ظهر روز سوم بعد از چهار روز مسابقه است. من خشمگین بود که من کردم به این می دانم که آن را به عنوان آشکار نشان از بی احترامی است. چگونه می تواند از آنها دست کم گرفتن ما در چنین شیوه ای” او به یاد می آورد.

هنگامی که Doria رو به خفاش در صبح روز 3 او قول داد برای بازی در یک نوبت و فقط خیلی دیر در روز است.

“در طول نوبت من می توانم ببینم Uttarakhand تیم گرفتن مشخصه نا امید. Rajat Bhatia, یک جانباز از کریکت داخلی مدار و کاپیتان حتی پرتاب نقض حقوق بشر در همه. من در نهایت از دست من جدا طریق یک اجرا. اگر چه این بازی به پایان رسید و با پایان روز 3 من نوبت نقش مهمی در تضمین این که آنها از دست رفته خود را در سفر بازگشت به عقب در آن روز” او می گوید.

Bob Marley کریکت هند

جستجو نام ‘Techi Doria’ در گوگل و نتایج را به مراجع به ‘Bob Marley کریکت هند’.

تنها پیوند بین کریکت و افسانه ای جامائیکا هنرمند هستند با شکوه dreadlocks که جریان و زیر شانه. آن را در محلی مطابقت با یک زن و شوهر از سال پیش هنگامی که کسی در میان جمعیت شروع به شعار ‘Bob Marley’ هنگامی که او وارد به خفاش.

این نام در ابتدا او تحریک شده اما پس از تحقیق بیشتر در مورد این خواننده و ترانه سرا او را درک مورد احترام آن را به دست آورد.

Doria یک فن هیپ هاپ با میل به رقص و فرم های مرتبط با این شهری نوع موسیقی به نام breakdancing یا b-boying. قبل از او اختصاص داده شده و زندگی خود را به بازی کریکت تمام وقت در 2014-15 او بخشی از یک گروه رقص که برنده بسیاری از مسابقات به صورت محلی انجام شده و در مقابل هزاران نفر از مردم است. او حتی برجسته در یک زن و شوهر از فیلم های محلی.

“اما کریکت علاقه واقعی من است و من به هر چیز دیگری واقعا تمرکز بر روی بازی” او ادعا میکند.

Bob Marley
پس از یک تهویه جلسه در اوایل این سال است. (منبع: Facebook/Techi Dorio)

“من بازی خواهد کرد till I die.”

در حال رشد در نهرلگون یک شهر واقع در کوهپایه های هیمالیا در آروناچال پرادش را Papum پاره district 26 ساله حلاجی همه طفیلی یاد گرفتیم بازی با قهرمانان خود را در تلویزیون. و مانند میلیون ها نفر قبل از او Doria رشد idolising Sachin Tendulkar.

“من برای اولین بار الهام به بازی بازی کریکت بود Sachin Tendulkar. او الهام بخش من برای دو دلایل خاص—سبک خود را از پنبه حلاجی شده و خود را فروتن و در عین حال اعتماد به نفس طبیعت است. من می خواهم به تقلید از خود بازی و شخصیت فعال در این زمینه می گوید:” Doria.

اما آن را تنها در کلاس 8 به عنوان یک 13 ساله زمانی که او شروع به بازی این بازی با جدیت بیشتر است. قبل از او می خواهم به تماشای دیگران بازی به خصوص برادر بزرگتر خود Techi Tahim که همچنین در دولت Ranji جایزه طرف برای یک فصل (2018/19).

“برادر بزرگتر من الهام بخش من را به این بازی. او را بازی مسابقات بزرگ در دولت است. دیدن او با خودم فکر کردم اگر او می تواند در آن سطح به طوری که می تواند I. ترین قسمت اما من یاد گرفتم بازی در تلویزیون” او به یاد می آورد.

Doria شروع بازی تنها در کلاس 8 زیرا تا آن زمان او نمی تواند به تیم مدرسه. او استعداد غیر قابل انکار به زودی گرفتار چشم از محلی گذر موقت هنردوستان بازی در تمام گروه های سنی در دولت و در نهایت قبل از ساخت راه خود را به مقامات ارشد دولت و تیم. برای کسانی که نه او را دیده بازی Doria یک پنبه حلاجی شده ورزشی همه طفیلی که کاسه پا-چرخش.

“من به طور طبیعی تهاجمی رودخانه که دوست دارد بازی عکس بزرگ به دلیل قرار گرفتن در معرض بیشتر به کریکت T20 اما با گذشت زمان من آموخته اند که چگونه به بازی در یک بازی حساس به شیوه ای. اگر وضعیت مطالبات من بازی عکس های بزرگ اما اگر تیم به من نیاز دارد به نگه داشتن بر روی من جدا من می توانید بازی را با احتیاط به عنوان به خوبی. من بولینگ نیز زیر همان غریزه است. با اینحال تمرکز من بیشتر روی پنبه حلاجی شده. مورد علاقه من فرمت این بازی T20 اگر چه من دوست دارم برای ODI cricket در حال رشد است. گذار از بازی T20 به ODI راحت تر از بازی 4-بعد تست مطابقت با فرمت Ranji جایزه بازی ها,” او می گوید.

هندی سابق تیم پرتاب کننده سریع, Sanjeev شارما که مربی تیم های مختلف در 15 سال گذشته است و زمان مربی آروناچال تیم است همه میاد برای خود بازیکن.

“من سیکیم مربی زمانی که او به ثمر رساند که فوق العاده بود. Doria بسیار امیدوار کننده, بازیکن, اگر چه در این سال اجرای خود را با خفاش را کمی کاهش یافت. اما چند umpiring تصمیم گیری در این زمینه رفته اند در برابر او را به عنوان به خوبی. ما شاهد بهبود بزرگ در بازی بولینگ. Doria بزرگترین قدرت خود را در خلق و خوی. اگر او شروع می شود با اطمینان با دفاع از چند تحویل او می تواند اشغال چین برای چند ساعت. او گرفته برخی کاملا درخشان جلب و فوق العاده صحرا نورد. بزرگترین ضعف در برابر ریسندگی بخصوص بازوی چپ ریسندگی که به بهبود کار در دفاع و رفت و آمد. اگر شما خوب چهار روز بازیکن شما می توانید زنده ماندن تمام فرمت های.”

حتی Doria اذعان دارد که بازی چهار روز مسابقات روی حیله و تزویر است گزاره به خصوص زمانی که او بازی می کند در برابر کیفیت چرخش بولینگ. با این حال حتی اگر آروناچال تیم جدید به آزمون مطابقت با فرمت زیر شارما سرپرستی آن را شاهد برخی از بهبود از 2018-19 فصل به خصوص در دیگر فرمت های.

“تمرکز ما بر روی تقویت ویژگی های پایه از بازی ما. وجود دارد تعداد بسیار کمی از بازیکنان در دولت با واقعا روش خوب این که آیا آن را به پنبه حلاجی شده و بولینگ و یا فیلدینگ. در دو-سه سال ما امیدواریم که به توسعه مهارت های فنی قابل توجهی است. در ضمن وجود دارد تاکید بیشتر بر توسعه استعداد در دولت در سراسر گروه های سنی مختلف و زنان کریکت دریافت واقعی تشویق و همچنین” اشاره Doria.

در علاوه بر این به تیم جلسات و جلسات تمرین این آروناچال مربی معتقد است که بازیکنان خود را حداقل باید درگیر در اردوگاه های ماندگار 10-15 روز قبل از مسابقات. این شامل هر دو مطبوع و ویژگی های اردوگاه.

“برای این بچه بازی مسابقات مثل Vijay هزاره, سید مشتاق و Ranji جایزه است که آسان نخواهد بود. آنها نیاز به مناسب تابستان اردوگاه های قبل از شروع فصل بازی در شرایط مانند چنای و دهلی و بنگلور به شرط قرار گرفتن در معرض. ما آخرین اردوگاه در دیبروگره آسام به طول انجامید تنها هفت روز از آن سه را از دست داده بودند به باران. پس اردوگاه ما رک و بی پرده با یکدیگر به رقابت در چالش Vijay هزاره جایزه در دهرادون که در آن ما به پایان رسید و بالاتر از هند مانیپور و Mizoram,” اشاره Sharma.

“باید وجود داشته باشد یک هفته دو اردوگاه و پس از یک استراحت کوتاه که در آن آنها به خانه و پس از آن دیگر دو هفته ای قبل از شروع یک تورنمنت عمده. این امر می تواند بسیار خوبی برای این بچه ها به طوری که آنها بهتر آماده برای فصل آینده است.”

با اینحال او تعارف مدیریت برای انجام تعهدات مالی خود را به بازیکنان و حمایت از کارکنان حرفه ای و به موقع.

برای 26 ساله پسر یک کشاورز هدف نهایی این است که به بازی در لیگ برتر است. در هیچ نقطه ای از زندگی خود را پدر و مادر خود را به او گفت برای جلوگیری از به دنبال رویاهای خود را از بازی کریکت زیر چراغ های روشن.

اما صرفا بازی کریکت داخلی برای آروناچال پرادش آن محدودیت های مالی هر چند که به نظر نمی رسد به زحمت Doria بیش از حد.

بر خلاف سایر ورزشکاران در غرب که خود را حمایت ورزشی جاه طلبی با گرفتن یک شغل دولتی او می خواهد به طور مداوم باقی می ماند در ارتباط با بازی آیا آن را در یک بازی یا مربیگری ظرفیت.

“به اندازه کافی وجود دارد پول است. من نمی خواهم به انجام کار دیگری به مکمل درآمد من با وجود تنش که من ممکن است قادر به بازی های ورزشی تمام زندگی من است. اما من می خواهم به بازی کریکت تا روز مرگ من, چرا که جایی است که من شادی می آید از. پس از حضور در شمال مربیان اردوگاه های آموزشی در سال 2017, من آغاز شده cricket academy, که قطار بازیکنان از تمام تاریخ و گروه های سنی. در حال حاضر وجود دارد نزدیک به 100 بازیکن ثبت نام در آکادمی,” او می گوید.

Bob Marley
آموزش نسل بعدی.

قبل از مستند او در 5 هستم هر روز صرف چند ساعت در آکادمی خود را در نهرلگون قبل از تنظیم کردن برای Itanagar 13 متر دور به مربی در دسته دیگری از جوانان است. اگر چه مربیگری فرفره تنها می پردازد او در اطراف 8,000 تومان در هر ماه شور و شوق خود را برای پرورش دسته بعدی از جوانان با استعداد بی بدیل است.

“وجود دارد مقدار زیادی از استعداد در آروناچال و ما باید مهار آن,” او می گوید.

هنوز هم وجود دارد برخی از راه برای رفتن قبل از کوچک Doria برآورده حرفه ای خود اهداف. شاید او چمنها آنها شاید او نمی کند. اما آنچه ما می توانیم برای برخی می گویند این است که تعهد خود را به بازی و تمایل به پرورش آن در دولت هرگز کاهش دهد.


همچنین بخوانید: متولد به فقر خود را از دست داده دید در 7: هند کور کریکت کاپیتان همه چیز در مورد جرات


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>