چرا هدف رونق کسب و کار در میان همه گیر نیست تضمین سودآوری

با وجود مردم کمتر خرید سفر در طول قرنطینه هدف فروش آنلاین افزایش یافت و نزدیک به 300 درصد در سه ماهه اول تا کنون. Noam Galai/گتی ایماژ

در حالی که اکثر کسب و کار دهانه در وسط یک بیماری همه گیر ضروری مغازه ها مانند هدف در واقع در حال تقلا برای پاسخگویی به تقاضای بالا رفتن سرسام آور به عنوان مشتریان انبار کردن مواد غذایی و لوازم خانگی و ملزومات بیشتر از حد معمول است.

در سه ماهه اول (از شروع فوریه 2) تا کنون هدف در حال حاضر دیده می شود یک هفت درصد سربازان ارتش در همان فروشگاه خرید و فروش مدیر عامل برایان کورنل گفت: در روز پنج شنبه. این افزایش در درجه اول رانده شده توسط یک نزدیک به 300 درصد جهش در فروش آنلاین که جبران کاهش در آن 19,000 آجر و ملات فروشگاه.

همچنین نگاه کنید به: سهام خصوصی خریدار از دست می دهد علاقه به راز ویکتوریا به عنوان COVID-19 چکش کسب و کار

این بدان معنی نیست که هدف در حال رفتن به یک پر سود سه ماهه ، کرنل هشدار داد که هدف خواهد شد به احتمال زیاد سود پایین این سه ماهه به عنوان خرده فروش, فروش بالا کمتر حاشیه اقلام مانند لباس و صرف بیشتر برای حفظ کارکنان در اطراف.

اخبار فرستاده هدف سهام غلت بیش از 5 درصد در روز پنجشنبه در اوایل معاملات.

در سه ماهه اول سال تا کنون, فروش مواد غذایی و آشامیدنی دسته افزایش 20 درصد در حالی که پوشاک و لوازم جانبی کاهش بیش از 20 درصد است. کرنل گفت: هدف صرف بیش از 300 میلیون دلار از شیوع کروناویروس در همه گیری های مربوط به هزینه های کارکنان از جمله پرداخت مرخصی استعلاجی. این شرکت انتظار دارد که هزینه نیروی کار برای ادامه افزایش تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد. همچنین در روز پنج شنبه گفت: هدف از آن را گسترش موقت $2 ساعت به ساعت افزایش دستمزد برای کارمندان فروشگاه تا 30 مه همراه با اضافی مراقبت از کودک, مزایا و مرخصی با حقوق برای سیاست گذاری های بزرگتر و یا در خطر کارکنان.

در عین حال در دراز مدت کرنل انتظار مصرف کنندگان تغییر خرید عادت (از در فروشگاه آنلاین) به چوب حتی پس از همه گیر عبور می کند—به خصوص استفاده از هدف های شخصی جدید خرید خدمات تحویل Shipt—اجازه می دهد این شرکت به بیرون آمدن از بحران در یک موقعیت قوی.

“من قطعا فکر می کنم که رفتن به جلو برای آینده قابل پیش بینی مصرف کنندگان در حال رفتن به استفاده از آن یک توقف فروشگاه” کورنل گفت: در مصاحبه با CNBC در روز پنج شنبه.

او اذعان کرد که در کوتاه مدت آینده است که هنوز هم پر از عدم قطعیت. “وجود دارد رفتن به بیشتر از چند ماه که در آن وجود دارد برای رفتن به نگرانی قابل توجهی به عنوان ما را از طریق این بیماری همه گیر…متاسفانه من اصلا یک توپ کریستال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>