چرا برخی از بانک وال استریت بر این باورند Coronavirus است که در واقع خبر خوب برای اپل

یک نقاب دار عضو هیات راست منتظر در دو مشتریان چک کردن اپل در فروشگاه اپل در نانجینگ در شرق چین در استان جیانگ سو شنبه, فوریه. 1 در سال 2020 است. از ویژگی های چین/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

روز دوشنبه به عنوان تلفات از COVID-19 شیوع صعود بالاتر از 1700 اپل با صدور اطلاعیه به سرمایه گذاران هشدار داد که این امر احتمالا به دیدار با آن که قبلا تنظیم مالی هدف برای سه ماهه اول سال 2020 با توجه به تاثیر از شیوع کروناویروس در آن چین عرضه و تقاضای مصرف کننده.

قبل از آن اپل در حال حاضر بسته شده و همه از آن چین فروشگاه برای بیش از یک هفته در اوایل ماه فوریه زمانی که کل کشور بود که عملا قرار داده و تحت یک خود شده است.

همچنین نگاه کنید به: فراموش Coronavirus—شما احتمال بیشتری برای گرفتن این بیماری مرگبارتر

ارزش سهام اپل کاهش یافت و نزدیک به 2% صبح روز سه شنبه در اخبار قبل از اینکه به سرعت به دست آوردن زمین. معلوم نیست هر یک نگران بود در مورد اپل داوطلبانه هشدار. در واقع حداقل سه وال استریت خوشبین است که به جای صدمه زدن به اپل کسب و کار coronavirus ممکن است در نهایت درآمد booster برای آیفون و ساز.

“ما در حال کاهش برآورد ما برای Mar-20 ماهه اما ترک تخمین می زند برای سایر دوره های آینده بدون تغییر” مایکل اولسون, مدیر عامل بانک سرمایه گذاری پیپر سندلر گفت: در یک یادداشت به مشتریان در روز سه شنبه اضافه کرد که ماه مارس در سه ماهه کمبود درآمد ثابت خواهد کرد که سهام فرصت خرید. “در واقع آیفون محدودیت عرضه در سه ماهه جاری می تواند در نتیجه مقید کردن تقاضا برای آینده چهارم.”

اولسن چشم انداز صعودی شد تکرار توسط مورگان استنلی را Katy Huberty. “ماه مارس سه ماهه کمبود به طور کامل به کار به جای جزء محدودیت و اپل انتظار ندارد هر معنی دار جزء هزینه تورم در این زمان,” او توضیح داد که در یک مشتری توجه داشته باشید همچنین در روز سه شنبه. “بزرگتر از حد انتظار تقاضای مربوط به کمبود خواهد فقط افزایش برآورد در آینده محله به عنوان ما نمی دونیم تقاضا به عنوان فاسد شدنی در نور قوی حفظ نرخ در میان صاحبان آیفون.”

پیپر سندلر است $343 قیمت هدف برای اپل سهام مورگان استنلی یک $368 هدف است. (اپل است که در حال حاضر تجارت در $324.) هر دو شرکت باید یک “اضافه وزن” امتیاز (بالاترین امتیاز برای یک سهام جذابیت) در سهام است.

اپل اصلی تامین کننده Foxconn تولید امکانات در مرکز و جنوب چین است. گیاهان ساخت دستگاه های اپل از سر کار تا حدی در فوریه 9 پس از بسته شدن برای سال نو چینی. بسته به پیشرفت COVID-19 کنترل آن معلوم نیست و در عین حال زمانی که Foxconn را تولید به سرعت کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>