چرا Netflix بکشد پول دزدی ” است که بیشتر در تقاضا در جهان

Netflix Most Popular Show Money Heist

پول دزدی به سرعت تبدیل به مهمترین و تقاضا نشان می دهد در جهان است. تامارا Arranz راموس/Netflix

به جهان باقی می ماند و مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس کسانی که در انزوا هستند و از جان گذشته برای سرگرمی جدید به تصویب زمان. در حالی که Netflix را 10 پربیننده ترین سریال های تلویزیونی و فیلم ها یک جای خوب برای شروع یکی دیگر از نسخه های اخیر به سرعت افزایش یافت و جلوتر از بقیه پرچم در حال اهتزاز کتابخانه. پس از رها کردن آن در فصل چهارم در آوریل 3, La Casa de Papel (شناخته شده در ایالات متحده به عنوان پول دزدی) تبدیل شده است که بیشترین تقاضا عنوان در جهان در این هفته.

از آوریل 3 تا 5, La Casa de Papel شد 31.75 برابر بیشتر در تقاضا از متوسط سری در سطح جهانی و ضرب و شتم مانند همیشه سری محبوب به عنوان Game of Thrones The Walking Dead, Brooklyn Nine-Nine و Westworld, با توجه به طوطی تجزیه و تحلیل ترافیک. اطلاعات شرکت پیشرو جهانی در محتوای تقاضا شرکت تجزیه و تحلیل برای چند پلت فرم تلویزیون کسب و کار. با بزرگترین تلویزیون مخاطبان تقاضا می دهد این شرکت در حال حاضر آهنگ های بیش از 1.5 B روزانه عبارات تقاضا در بیش از 100 زبان از 200+ کشور.

همچنین نگاه کنید به: 2020 خواهد شد به احتمال زیاد بدترین گیشه سال در بیش از 25 سال

La Casa de Papel یک سوار وحشی. سری اول آغاز شد و با هشت دزد گرفتن گروگان و قفل خود را در ضرابخانه سلطنتی اسپانیا به عنوان یک متفکر جنایی دخالت پلیس به انجام طرح خود را. از آنجا پیچیدگی فراوان. ما می تواند شکاف از نشان می دهد شروع به آن به تازگی منتشر شده فصل چهارم اما موکول بازی های المپیک است که در آینده در سال 2021 و ما نمی خواهید به دست است.

شاید طوطی یافته است نباید به عنوان یک شگفتی آمده. فصل 1 که آمار Netflix در سال 2017 شد مورد ستایش قرار داد به عنوان اولین جریان اصلی دزدی سریال تلویزیونی اسپانیایی. آن را به یک فیلمنامه Álex Pina و مدیر جخوزس Colmenar و به طور خاص طراحی شده برای upend کنوانسیون ها و انتظارات مرتبط با این ژانر است. از طریق سورئالیست عناصر که خم, واقعیت, قرمز, موتیف فراهم می کند که یک زیبایی شناسی بصری و مجموعه ای از زمان جهش فلش بک و غیر قابل اعتماد روایت روشن بود که La Casa de Papel تعيين شد متفاوت در فرم و عملکرد. بهره افزایش یافت و پس از آن غیر سنتی rookie اجرا که به معرفی یک میزبان از نظر اخلاقی مبهم و متنوع شخصیت چرخد که از قهرمان به ضد قهرمان به دشمن و پشت در قطره از کلاه. نشان می دهد خیالی فرار از واقعیات گرفتار مخاطبان بوده است. معلوم می شود که بینندگان لذت بردن از واژگون انتظارات.

Most Watched Series Worldwide

تقاضا برای فصل 4 اول سه ماه افزایش یافت +36.6 درصد نسبت به فصل 3 در همان زمان. از جولای 19 به 21 2019, La Casa del Papel Season 3 درو 23.24 بار تقاضا از متوسط سری در سطح جهان و چهارم بیشترین تقاضا سری در جهان است. همانطور که ما دیده ایم در مناطق کلیدی بین المللی مناطق تحت تاثیر COVID-19 جریان دیده می شود قابل چشم انداز مثبت در هر دو ترافیک و ثبت نام های جدید-یو پی اس. حتی خطی تلویزیونی شاهد بهبود رتبه بندی در سراسر جهان در میان خود انزوای اجتماعی و فاصله. که غیر انگلیسی سری می تواند چنین پرقدرت رد پای جهانی در حالی که هنوز اولویت دادن هویت فرهنگی است و نشانه ای بزرگ برای Netflix بکشد و یک عهد به نمایش اعدام.

“این یک نقطه عطف قابل توجه برای یک اسپانیایی تولید” گفت: Alejandro Rojas, مدیر کاربردی تجزیه و تحلیل در طوطی تجزیه و تحلیل ترافیک. “از سری برتر در سال 2017 و برای ماه ها قبل از Netflix آن را به آن اضافه کاتالوگ آن طوطی تجزیه و تحلیل ردیابی بالاتر از حد معمول تقاضا نه تنها در اسپانیا بلکه در چندین بازارهای بین المللی است. واضح بود پس از آن که خالق سری Álex Pina در بر داشت یک راه قدرتمند برای ارتباط با مخاطبان در سراسر فرهنگ ها و زبان ها. پس از آن موجود شد در Netflix بکشد خود را تقاضا شتاب با هر فصل. Netflix بکشد با حروف بزرگ در این افزایش تقاضا و قوی تر آن پلت فرم بین المللی برای منجنیق سری به راستی جهانی رسید.”

طوطی آنالیز داده است تا حمایت های تلویزیون, زمان, a multi-platform virtual تلویزیون ردیابی جامعه از میلیون ها نفر از کاربران که با استفاده از نرم افزار برای ردیابی و واکنش نشان می دهند به کابل پخش و OTT نشان می دهد آنها در حال تماشای. با توجه به زمان تلویزیون را شراب خواری گزارش—که صفوف را نشان می دهد با بیشترین شراب خواری در جلسات و یا زمانی که چهار یا بیشتر قسمت از نشان می دهد در حال تماشا و ردیابی در یک روز داده می شود— برای هفته 30 مارس-آوریل 5, La Casa del Papel در صدر جدول با یک 16.75 درصد شراب خواری به اشتراک بگذارید. به دنبال آن توسط نخبگان, Brooklyn Nine-Nine, دوستان و grey’s Anatomy در بالا پنج.

تصور کنید که فوق العاده با هم درام عاشقانه مورد علاقه خود را telenova های اکشن, کمدی ,بازگشت به آینده, ضد کاپيتاليستى احساسات انگل فیلمساز بونگ جون هو و بصری شعله ور شدن از مستی شب لاس وگاس و سپس douse کل ترکیب با یک spritz دیوانه و شما می توانید La Casa del Papel. جای تعجب نیست که این چنین توجه grabber.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>