چرا مگا تولید کننده Jason Blum است “هیچ تمایلی به $100 میلیون دلار فیلم”

Jason Blum Interview The Invisible Man

Jason Blum با قبول نمی کند 99 درصد از هالیوود تفکر است. همین دلیل است که مدل خود در حال کار است. ال عکس/گتی ایماژ

Jason Blum است نظارت مرگ صدها نفر از مردم خوب fictionally حداقل. به عنوان بنیانگذار Blumhouse Productions و فعال هالیوود تولید خود را با نام تجاری میکرو-بودجه فیلم های ترسناک را اعزام اضافی و شخصیت های اصلی در به طور فزاینده ای خلاق مد. تقسیمM. Night Shyamalan را شبهنشکن prequel, ویژه, فوق العاده طراحی فرد مبتلا به مولتيپل-اختلال شخصیت که بلعیدن طعمه خود را با آدمخوار قدرت است. خارج, Jordan Peele تحسین منتقدان اجتماعی هیجان انگیز دیدم ثروتمند سفید خانواده ایمپلنت مغز خود را به جوان سیاه بدن. در ضمن Blum شده در زمينه کمک به مدیران عملی سند چشم انداز و کابوس ها به طور یکسان.

در همان زمان که او شده است برای کمک به دوباره تعریف مدرن, مفهومی, وحشت این از 51 ساله اهل لس آنجلس نیز برچیدن هالیوود مدل اقتصادی است. در حالی که اکثر استودیو ها و شرکت های تولید در حال هدایت منابع خود را به 100 میلیون دلار tentpole فیلم های پرفروش Blumhouse است به سرعت از در جهت دیگر. آنها به ندرت یک فیلم را برای بیش از 10 میلیون دلار. این رویکرد غیر سنتی کار کرده است به مراتب بیشتر از آن نیست.

همچنین نگاه کنید به: ‘بعد’ در پیکسار در مبارزه برای تازگی

بلوم به تازگی در گفتگو با آبزرور در مورد شرکت خود را به آخرین فیلم های الیزابت ماس’ مرد نامرئی, و چگونه او را به چالش هالیوود تصورتان در مورد “راست” راه برای انجام کسب و کار.

ناظر: جهانی که قبلا اقدام به reimagine کلاسیک آن هیولا شخصیت های فیلم از جمله مرد نامرئی به عنوان تاریکی جهان آن را به عنوان در نظر گرفته شده. چگونه این نسخه جدید است در مورد ؟
Jason Blum: Tدر اینجا نداشت جهانی گفتگو در مورد Blumhouse احیای MonsterVerse در همه. من نه درگیر در هیولا و کسانی که movies—آنهایی که قدیمی یا جدید— آن را بسیار ساده تر از آن است. ما انجام داده ایم هفت فیلم با [نویسنده/مدیر] Leigh Whannell, و ما او را برای 10 سال. او یکی از مهم ترین فیلمسازان و یکی از با استعداد ترین فیلمسازان من تا کنون کار کرده ام. او به من آمد و گفت: “هی من سرد کم بودجه ایده برای مرد نامرئی” و من شنیده ام او ایده و صدا شگفت انگیز است. سپس من به نام همکاران من در جهانی به من گفت: “من نمی دانم چه خبر است با هیولا, اما من یک ایده عالی برای مرد نامرئی تحت Blumhouse ، آیا شما بچه ها بود بازی ؟ ” و آنها گفتند: بله.

شما قبلا گفت که Blumhouse انجام نمی دهد یک تن از پیش توسعه و که اکثر شما فیلم ایده های بیرون آمده از مدیران. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر که در مورد زن و مرد نامرئی.
بله آن بود. من فکر می کنم بیشتر از معمول خواهد بود آنچه شما نوع گفت مانند “هی بیایید شکل چه مرد نامرئی خواهد بود و به یک دسته از مردم و سعی کنید به آن را کشف کردن.” اما ما این راه را ما ساخته شده بسیاری از ما دیگر فیلم است که دقیقا آنچه شما اشاره کرد.

و فقط برای تأیید این مرد نامرئی متصل نیست و به هر یک از هیولا آینده فیلم در توسعه ؟
من نمی دانم در مورد آنهایی که دیگر آنها ممکن است اتصال به هر یک از دیگر. من لازم نیست که هر چیزی را با آنها انجام دهد. اما مرد نامرئی که ما در حال قرار دادن هیچ ربطی به با هر گونه فیلم و یا MonsterVerse فیلم—بدون اتصال است.

این نسخه جدید مخلوط زن, انتقام, فانتزی, اجتماعی, هیجان انگیز, ترسناک, و غیره. آیا شما به توجه به چه نوع از فیلم شما در حال ساخت در تولید و بازاریابی ،
هیچ. تیاو در نظر من به این است که من به دنبال فیلم هایی که ترسناک و سرگرم کننده است. مرد نامرئی من را در بیشتر هیجان انگیز در دسته ها از وحشت. من فکر می کنم وجود دارد تولید کنندگان که می گویند من می خواهم یک فیلم در مورد حقوق مدنی و یا یک فیلم ترسناک در مورد گرم شدن کره زمین و ما آن دسته از تولید کنندگان.

The Invisible Man Review Jason Blum Interview

الیزابت ماس ستاره در مرد نامرئی. Blumhouse/جهانی

چرا که مدیران تمایل به آوردن ایده های خود را به شما چگونه شما غربال کردن از طریق تمام مفاهیم و رزین و تصمیم می گیرید که آیا ارزش سرمایه گذاری دارد ؟
قطعا بیش از 50 درصد از آن است که با بدن از کار این فرد است که من صحبت کردن. احتمالا 60-70 درصد با آنچه که آنها انجام داده ام قبل از. و سپس 30-40 درصد است که—شما می دانم نه فقط من و شرکت اما گروه خلاق نوع این بار خوانده شده و حداقل یک یا دو نفر احساس می کنید مانند شما می دانید که آنها نمی توانند زندگی کنند مگر اینکه ما فیلم را. آنها باید بسیار پرشور در مورد داستان سرایی و است که معمولا بدان معنی است که داستان احساس ترسناک و همچنین منحصر به فرد است.

Blumhouse تبدیل شده است به خوبی تعریف شده با نام تجاری. اما چه چیزی شما فکر می کنم جدا این شرکت از دیگران است ؟
ما باید یک رویکرد منحصر به فرد برای فیلم ساخت. ما بسیار منظم در مورد نگه داشتن بودجه ما پایین به طوری که وقتی ما آن را از دست نمی صدمه دیده بیش از حد بد است. ما می تواند حرکت کند در رفتن به روز بعد و ما لازم نیست که به آتش 10 نفر. و ما تا به حال یک دسته از مدیران کار در شرکت برای مدت زمان طولانی. ما با همان مدیران در بسیاری از موارد بارها و بارها و بارها و ما باید این سیستم که در آن ما واگذاری کنترل خلاق در ازای کاهش بودجه و کاهش همه هزینه. و است که ثابت می شود یک فرمول موفق خلاقانه برای انجام یک نوع خوب از فیلم های با کیفیت است که احساس های مختلف و همچنین تجاری.

چگونه شما خود می رسند میکرو-رویکرد بودجه و چگونه می توانم به شما اطمینان حاصل شود که هر فیلم می رسد در این پولی پارامترهای این شرکت ایجاد کرده است?
من فکر می کنم “چگونه ما می رسند و در آن”: من می خواستم به رئیس خود من. اگر من یک بازیگر و آنها نبودند معروف من می خواستم که قادر به بازیگران شخصیت. من می خواستم که قادر به ساخت فیلم که در آن شخصیت سرب می میرد و پس از 25 دقیقه. و شما فقط می توانید انجام دهید این جور چیزها اگر بودجه کم است که منجر به سوال دوم شما. دلیل ما قادر به ماندن منظم در مورد بودجه کم است و من هیچ تمایلی به $100 میلیون دلار ، من فکر می کنم 99 درصد از هالیوود تولید کنندگان و مدیران و حتی بازیگران فکر می کنم که اگر شما با موفقیت و منطق دیکته شما باید چیزی گران تر است. و من اعتقاد ندارم که تا به حال ساخته شده حس به من است و من فکر می کنم همین دلیل است که ما قادر به چوب به مدل ما برای مدت طولانی.

Daniel Kaluuya as Chris Washington.

دانیل Kaluuya در خارج. Universal Pictures

Blumhouse در حال حرکت است به شدت بیشتر به تلویزیون. چه مزایای شما می بینید وجود دارد که شاید در حال حاضر در سینما ؟
تلویزیون ما کسب و کار در حال رشد است. ما کسب و کار فیلم بسیار قدیمی. من نمی بینم ما انجام بیش از شش یا بیشتر گسترده ای منتشر شده در سال است. ما شش گسترده ای منتشر شده در این سال من فکر می کنم که در مورد آن در این فیلم طرف. در تلویزیون جانبی وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای رشد. آنچه من فکر می کنم قانع کننده در مورد تلویزیون ما کسب و کار است—من هیچ علاقه ای به انجام بزرگ-بودجه— فیلم وجود دارد اما افراد است که من می خواهم برای مقابله با, و اسکریپت ها که من می خواهم برای مقابله با که حتی اگر بالای خط صفر است نمی تواند انجام شود برای بودجه کم. آنها دوره داستان. ما فقط یک جنگ داخلی کوتاه سری برای پی اس به نام به پروردگار خوب پرنده که Ethan Hawke نقش جان براون. در حال حاضر شما نمی توانید انجام دهید که در بودجه کم. بنابراین, پاسخ به سوال شما به من بگویید کنون انواع مختلف داستان با تلویزیون ما شرکت است که من قادر به انجام این کار با ما فیلم شرکت.

شما قبلا گفت که Blumhouse ویترین تنوع به دلیل آن به وضوح مهم است بلکه به دلیل “این کسب و کار خوب.” وجود دارد راه های دیگر شما در حال برنامه ریزی برای گسترش جمعیت به تولید اضافی کسب و کار خوب?
من فکر می کنم فقط مطمئن شوید که ما در حال شنیدن داستان از همه افراد متفاوت است. نژادها و رنگ با این حال آنها شناسایی جنسی. من فکر می کنم که که نشان دهنده مخاطب و مخاطب می خواهد داستان در مورد خود. من فکر می کنم این مهم است که فیلم سازان و سازندگان را نشان می دهد که ما با نشان دادن مخاطبان ما در حال تلاش برای خدمت.

در 2018, Blumhouse امضا هشت تصویر در مقابله با آمازون است. هنگامی که ما می توانید انتظار به شروع به دیدن که محتوا و آن را متفاوت از Blumhouse نام تجاری پس از این جریان منحصر به فرد است ؟
آن را احساس منحصر به فرد که سری و کسانی که—ما در حال حاضر شروع به تولید در آن و برخی از آنها خواهد شد قبل از پایان این سال است.

اما شما نمی توانید آنهایی که می گویند?
نه هنوز. هنوز رتبهدهی نشده است.

این مصاحبه ویرایش شده است و فشرده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>