وجود ندارد و مورد تایید FDA Covid-19 واکسن و یا مواد مخدر در بازار در حال حاضر. فلیکس Kästle/تصویر داد via Getty Images

اخیر فوران ناآرامی های مدنی در برخی از راه, رندر coronavirus همه گیر چیزی از یک چاره اندیشی موقت است. اما اشتباه نکنید: نیاز به یک COVID-19 واکسن است که هنوز هم ضروری تر از همیشه—حدود 1000 نفر از آمریکایی ها می میرند از این ویروس هر روز; روزانه موارد جدیدی هستند که هنوز معلق در هوا در 20,000; و مجموع موارد لبه سمت رنگ پریده دو میلیون نفر است.

در حال حاضر 95 تجربی COVID-19 واکسن تحت توسعه است. حدود 10 از آنها یا ورود و یا در حال حاضر در فاز 1 و فاز 2 محاکمات است. اگر همه چیز به خوبی می رود با گاه به گاه کمک سریع-پیگیری آزمایشات و تسریع قانونی گواهی عدم سوء پیشینه ما خواهد شد به احتمال زیاد یک کار واکسن در آینده 12 تا 18 ماه. مهمترین جلو دونده از جمله دو فاز 2 واکسن ساخته شده توسط چینی داروسازی غول پیکر چین ملی Biotec گروه می تواند به بازار به عنوان به زودی به عنوان این سال دولت-اجرای خبرگزاری ایسنا در گزارش این هفته است.

دانشمندان هشدار می دهند که ما ممکن است بخواهید برای شماره گیری انتظارات ما یک شکاف به عنوان سریع تر لزوما به معنای بهتر است زمانی که می آید به توسعه واکسن.

در سرمقاله اخیر در علم پیشرفت immunologist Douglas J. سبز که هم علم مجله معاون سردبیر هشدار داد که عجله در آزمایش های بالینی برای تنفسی ویروس واکسن مانند یکی برای COVID-19 می تواند “فاجعه بار است.”

“بسیاری از مدافع ‘ردیابی سریع” این محاکمه و برخی مایل به تکیه تنها بر شواهد از القای خنثی کردن پاسخ. این می تواند فاجعه بار” سبز نوشت: با استناد به این داستان عبرت انگیز از یک سال 1966 واکسن علیه Respiratory Syncytial Virus (RSV) یک ویروس باعث بیماری های جدی در کودکان جوان که در آن واکسن گذشت مطالعات اولیه اما شکست خورده در طول نهایی و در مقیاس بزرگ بشر محاکمه.

بسیاری از کودکان شرکت کننده در آزمایش قرارداد RSV با وجود داشتن گرفته شده واکسن. دو نفر از ویروس. تحقیقات انجام شده بعد متوجه شد که این واکسن نمی تولید لازم آنتی بادی در بیماران است.

“وجود دارد دلیلی برای نگرانی است که همان ممکن است رخ دهد با برخی از SARS-CoV-2 [COVID-19] واکسن” سبز هشدار داد.

به طور معمول یک واکسن باید از طریق سه مرحله از آزمایشات قبل از آن می تواند رسیدن به بازار است. فاز 1 و فاز 2 محاکمات در هر دو آزمون در گروه های نسبتا کوچک از بیماران (از 50 به چند صد) در حالی که فاز 3 آزمایش باید شامل یک مقدار بزرگتر از مردم (گاهی اوقات در هزار) و به طور معمول چند سال برای تولید آماری نتایج قابل توجهی.

“با اشاره به پژوهش تجربی برجسته سرطان, زیست شناس, چارلز Sherr یک بار به من گفت” سریع و آهسته و آهسته و سریع است.’ این یک اصل است که باید اعمال شود به توسعه واکسن برای COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im