چرا مردانه مردان عاشق مشخصه کانال فیلم: یک بررسی!

پل گرین و Rachel Boston ستاره در کریسمس فرشته فالز دریکی از بسیاری از مشخصه کانال کریسمس فیلم ستایش توسط شخص در همه جا. تاج رسانه های ایالات متحده LLC/عکاس: Shane Mahood

اگر پدر من نیست تماشای Magnum P. I. یا Andy گریفیث نشان می دهداو را به تماشای یک شنگول مشخصه فیلم که در آن Candace Cameron Bure به دنبال قلب خود را و صرفه جویی در کریسمس با انتخاب بین دو مطلوب سفید مردان است.

“زنان و همیشه وجود دارد یک پایان خوش من” 66 ساله بازنشسته و پدر می گوید در مورد عشق خود را برای این فیلم.

پس از من در مورد نوشت: عجیب و غریب خود را تغییر ناگهانی در یکی دیگر از داستان یک خواننده رسید و به من گفت که پدر او یکسان است. هرزه از مشخصه نمی هر گونه اطلاعات دموگرافيک ارائه دهد اما سریع جستجوی توییتر از “پدران و مشخصه فیلم” به شما بگویم بسیاری از مردان آمریکایی رمانتیک لذت ببرید و قابل پیش بینی مشخصه فیلم که خیلی قشنگ, آنها به شما یک معده درد.

همچنین نگاه کنید به: بالا نشان می دهد که مردم در حال تماشای برای اولین بار در این بیماری همه گیر

دیوید Quigley یک “نیمه بازنشسته” 67 ساله پدر از پنسیلوانیا می گوید: او می رود binges, مشاهده, مشخصه, فیلم, هر روز.

“من لذت بردن از تماشای آنها را به دلیل وجود دارد هیچ منفی,” او می گوید. “وجود دارد هیچ خشونت در آن وجود دارد. من تماشای بسیاری از تلویزیون نشان می دهد و من مردم کشته شدن و وجود دارد یک دسته از مسائل منفی. من خسته از تماشای چیزهای که.”

او می گوید: او دختر teases او از آنجا که به طور معمول زنان لذت بردن از عشق.

“شاید آن را کمی زنانه,” او می گوید. “این فقط برای زنان به تماشای آن احساس می کنم.”

سبوس خاکستری 28 ساله از کارولینای جنوبی بوده است و دوست داشتن مشخصه فیلم برای 10 سال. چه آغاز شده به عنوان یک راه برای لذت بردن از کریسمس در طول سال تبدیل شده به یک وقت گیگ برای او چرا که او و دو مرد دیگر شرکت میزبان پادکست عرشه مشخصه که خاکستری و شرکت خود میزبان دانیل Pandolph و دانیل تامپسون بررسی مشخصه ،

پل گرین که ستاره دار در بسیاری از مشخصه ها فیلم ها می گوید: طرفداران زن را به او بگویید که چقدر آنها را دوست دارم, فیلم, اما این است که همیشه وجود دارد یک زن و شوهر ایستاده در این نزدیکی هست که اعتراف به آنها را با بهره گیری بیش از حد. تاج رسانه های ایالات متحده LLC/عکاس: Shane Mahood

“همه دلیل مختلف برای اینکه چرا آنها لحن به این, فیلم,” او می گوید. “برای من این است که فقط عشق من برای کریسمس, اما برای بچه های دیگر آن را فقط آنها مانند تماشای آشنایی از آن است. بسیاری از بچه ها که بحث ما به بچه ها هستند که در کسب و کار هستند و آنها تمام روز کار می کنند و آنها را به سخت گیری و آنها را به خانه می آیند. این نوع مانند چرا بچه ها لحن به ورزش است. آنها فقط می خواهم به قادر به فکر می کنم در مورد چیزی دیگری به غیر از کار.”

هر دو Quigley و خاکستری می گویند همسران خود را تحمل انتقادات اما نمی اختصاص داده شده مانند آنها هستند. (مادر من, از سوی دیگر حتی نمی خواهد آنها را تحمل کنند. او اجازه می دهد تا یک آه بزرگ و به سرعت در خروجی اتاق در هر زمان آنها در.) خاکستری می گوید او به تماشای اکثر فیلم ها در این پادکست است تا همسر خود را نه بیش از حد ناراحت.

“او را به تماشای یک یا دو و یا بیشتر او شروع به دریافت یک کمی antsy” او می گوید.

پل گرین دارای ستاره دار در بیش از 10 مشخصه فیلم از جمله بازی کامل و کریسمس در فرشته فالز. او می گوید پس از یک فن به او می گوید چقدر او را دوست دارد این فیلم همیشه وجود دارد یک زن و شوهر ایستاده در این نزدیکی هست که در نهایت اعتراف به آنها را با بهره گیری بیش از حد. گرین اعتبارات آن را به فیلم’ مقاومت فرمول.

“فرمول می شود, اعتیاد به دلیل این نوع از قابل پیش بینی اما همچنین آنها احساس راحت و تقریبا در ساختار داستان” گرین می گوید. “حتی اگر آنها نوع می دانم آنچه اتفاق می افتد به آنها گرفته شود و در سوار شدن به گرفتن وجود دارد.”

“این چنین شفا درمان و دارو برای وضعیت فعلی جهان ما” گرین می گوید. تصویر اینجا آنتونی Konechny و گرین که ستاره دار در فیلم مطابقت کامل با هم. تاج رسانه های ایالات متحده, LLC/عکاس: Bettina اشتراوس

وجود دارد هیچ چیز در یک مشخصه برای یک خانواده به مبارزه با او می گوید و در حالی که داستان ها عمدتا زن محور شخصیت مرد معمولا aspirational. در کریسمس مسیر انحرافی, Greene, نقش کردن-در-این-افسردگی مرد که سابق نامزد چپ او را برای برادرش. پس از یک ملاقات اتفاقی با Bure شخصیت در یک هواپیمای آنها سقوط در عشق و Bure شخصیت برگ او را ثروتمند و به ظاهر کامل نامزد. ریخته بدبینانه متصدی بار کردم در این داستان.

“به طور کلی این چنین شفا درمان و دارو برای وضعیت فعلی جهان ما” گرین می گوید. “این یک مقدار کوچکتر تقسیم بین مردان و زنان از مردم فکر می کنم.”

جاش Gressel, دکترا, کالیفرنیا روانشناس است که دارای تخصص در مردان و مسائل مربوط به کار می گوید درخواست تجدید نظر از مشخصه فیلم به مردان ممکن است مجبور به انجام این کار با یک بود به دلیل نیاز عاطفی آزاد است. او در مقایسه با مردان طیف وسیعی از احساسات را به یک پیانو با 88 کلید و می گوید: “بسیاری از” مردان محدود به وسط اکتاو از پیانو با احساسات مانند نا امید و عصبانی و خسته و هیجان زده. این به آن معنا نیست که آنها لازم نیست که کسانی که احساسات آنها فقط محدود کرده اند دسترسی به آنها.

اما با یک مشخصه فیلم مردان دسترسی که وسط اکتاو بیشتر به راحتی و با خیال راحت تر.

“این باعث می شود آن را امن برای آنها به تجربه احساسات” Gressel می گوید. “[فیلم] نشان می دهد که چگونه آن را قرار است به بازی.”

برای من پدر او فکر نمی کند که احساسات خود را به چیزی برای انجام با عشق خود را برای کانال.

“من آنها را دوست دارم چرا که آنها آسان به نگاه و لازم نیست مقدار زیادی از فکر” او می گوید.

نمایشگاه به اندازه کافی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>