Cannabis dispensary

تنها شش نفر از 200 درمانگاه حشیش مجوز در لس آنجلس در حال سیاه و سفید متعلق به گفته فعالان در این منطقه است. وینس چندلر/دنور پست

در سال 1983 رابین جنگل دستگیر شد ماری جوانا جرم. سی و شش سال بعد این قرار است که به یک چیز خوب—این بدان معنی است که جنگل در حال حاضر 57 و زندگی در لس آنجلس که در آن حشیش قانونی است, قرار است قادر به ایجاد مقدار زیادی از پول فروش علف های هرز.

مگر جنگل است. و با توجه به نگهباننه هر کس دیگری درگیر در لس آنجلس “سهام برنامه”—یکی از یک سری از بسیار تبلیغ طرح در علف هرز قانونی بازارهای سراسر کشور به معنای به ترجیحی اجازه در تجاری شاهدانه به هر کسی که رنج می برد در طول جنگ با مواد مخدر.

همچنین نگاه کنید به: چه چیزی اشتباه است با اصلاح ژنتیکی ماری جوانا است ؟

تنها شش نفر از 200 درمانگاه حشیش مجوز در لس آنجلس در حال سیاه و سفید متعلق به گفته فعالان در این منطقه با بسیاری از انتظار از یک سال و یا بیشتر برای مجوز خود را در حالی که حساب های بانکی خود را اجرا خشک و صحنه های مشابه در حال بازی کردن در دیگر “ارزش ويژه برنامه” در سراسر کشور.

این است مجبور سیاه و قهوه ای می شود شاهدانه کارآفرینان در سان فرانسیسکو و شیکاگو و بوستون و شهرهای دیگر که در آن حشیش قانونی است—و که در آن مقامات منتخب را ایجاد عدالت برنامه های—به شریک با بسیار غنی سفید افرادی که مسئول قبل از. و یا در یک بسیار افسرده نمایش طنز سهام شرکت کنندگان در برنامه مجبور شده اند به نایاب خانواده پس انداز در حالی که طولانی و طاقت فرسا فرایند اجازه می خزد همراه برای ورود به یک بازار است که در واقع کاهش بیش از حد با مالیات تبدیل اکثر مصرف کنندگان به بازار سیاه است که آنها را در مشکل در وهله اول.

تمام حقوق صاحبان سهام برنامه فقط نیست زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره و به جای آن یک تظاهرات چگونه جنگ با مواد مخدر در ادامه به آسیب مردم از رنگ حتی پس از یک قرار داد. مسلما این زمان در اطراف, از توهین بدتر است—چرا که آن را به صراحت و قرار نیست به این راه.

“این قرار بود ما غرامت” جنگل گفت: نگهبانکه به تازگی زد طولانی افشای جزئیات شکست در لس آنجلس’ برنامه.

منتقدان می گویند که مشکل است. در نظر گرفته شده را بسیار سفید و نر صنعت ماری جوانا کمتر از هر دو سهام برنامه شده اند بسیار به کف فروش رسیده اند و بقیه بر این فرض استوار است که دست یک مجوز به فروش علف هرز در دورانی که تقریبا هر علف هرز قانونی تاجر در تلاش است و تخمگذار کردن کارکنان دیده می شود را به خوبی برای نسل از فقر حبس و محرومیت.

در این تحلیل این ایده که توزیع چند مجوزهای کسب و کار به فروش خوبی که در حالی که سودآور در مجموع هنوز هم یک تو رفتگی در دیوار کالا را برآورده می تواند صدها سال از نژاد پرستی نهادینه شده است ham-fisted سعی در فشار است که با این وجود در حال کار حداقل به عنوان یک نقطه فروش و حداقل در برخی از محافل.

“عدالت اجتماعی برنامه های ‘تعمیرات'” به عنوان کهربا مراکز تجاري و یک اوکلند کالیفرنیا مبتنی بر شاهدانه کارآفرین و رنگ به تازگی مشاهده شده است. “دادن فرصت شاهدانه مجوز کسب و کار است و نه ایران.” (آنچه که ممکن است توان پرداخت غرامت و یا نزدیک به آن است ؟ بودجه برنامه های مختلف هیچ رشته های متصل با علف های هرز-پول مالیات به عنوان اوانستون ایالت ایلینوی در تلاش است تا انجام دهد.)

در مقاله منتشر شده در تابستان گذشته پس از مدت ایلینوی قانونی تفریحی شاهدانه, مترقی, مجله چشم انداز آمریکایی لعنتی که دولت سهام برنامه به عنوان یک “con” بر اساس یک “فرض نادرست”—به فرض که ماری جوانا قانونی است بی پایان ثروت باد اورده یک سرکش آبشار از پول نقد برای هر کسی که اذیت برای گرفتن یک سطل و آن را پر کنید.

“این چشم انداز سهام مبتنی بر این فرض است که پس از قانونی وجود دارد خواهد بود مبالغ هنگفتی از نظر قانونی تولید از درآمد حاصل از فروش ماری جوانا” نویسنده جان واکر مشاهده شده است. “مشکل این است که وجود دارد به زودی پول به گسترش در سراسر.”

در واکر تحلیل حشیش تبدیل خواهد شد ارزان و صنعت تبدیل خواهد شد و رو به مرگ به خاطر “علف های هرز رک و پوست رشد می کند مانند یک علف هرز” و در نهایت تبدیل به “فوق العاده ارزان” شاید به عنوان ارزان به عنوان گره. او را بیش از حد دور—رازک و شاهدانه هستند از نزدیک مرتبط—اما گره ای نیست دودی و گره ای به مراتب کمتر و فشرده تر با دقت رشد کرده و دست و کمرنگ قفسه بالا گل.

یک عارضه است که تا نسبتا به تازگی—تا عصر حاضر گسترده قانونی—شاهدانه فروشگاه انجام شد به خوبی و به نظر می رسید همه شما نیاز به انجام به پول در علف هرز بود که این جسارت را (و وکلا) به قرار دادن برخی از قابلمه در شیشه پشت ضد چسبیدن به یک تکه چوب برای سقف و باز کردن درب. این و اجاره-به دنبال رفتار در بخشی از شهرستانها و انتخاب شاهدانه اپراتورهای بودند که کاملا شاد برای شهرستانها برای قرار دادن محدودیت های سفت و سخت در مقدار از رسانه های خرده فروشی مجاز در شهرستان خود را—است که چه چیزی منجر به این توهم است که کسب و کار از علف های هرز خواهد بود برای همیشه خوب است.

هر دو ایالت ایلینوی و کالیفرنیا به نظر می رسد آهسته به یادگیری این درس. در هر دو مکان مالیات بر قانونی شاهدانه هستند نامعقولی بالا و کارآفرینان در حال گرفتن پیام و حکیم است. در شیکاگو به این سان تایمز با اشاره به وجود تعداد فزاینده ای از خدمات تبلیغات خود را بسیار ارزان تر اجناس آنلاین.

همه آنها غیر قانونی است. در کالیفرنیا, بازار زیرزمینی است که هشت برابر بزرگتر از بازار قانونی که برای اولین بار شروع به قرارداد. خرید و فروش حقوقی علف های هرز در سان فرانسیسکو کاهش یافته است پس قانونی به گفته های اخیر شهرستان کنترل کننده گزارش.

آن را آسان ببینید که چرا عدالت اجتماعی برنامه ها کار نمی کردن. آنها بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر و در زمان اشتباه. آنها گرفتار در باتلاق بوروکراسی و سهام متقاضیان می آیند از یک محروم زمينه معنی آنها نیاز به کمک از مزایای—کمک کرد که آنها را در طبقه دوم موقعیت در وهله اول. این یک دور باطل در حال چرخش با سرعت بسیار فوری بدون هر گونه نشانه ای از کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im