Iowa Caucus App

کارل Voss, Des Moines, عضو شورای شهر و یک حوزه و صندلی را نشان می دهد عکاسان این برنامه که به صورت حزبی نتایج گزارش بر روی تلفن خود را پس از او ناموفق اقدام به رها کردن یک حزبی نتایج بسته در آیووا حزب دموکرات ستاد در فوریه 4 سال 2020 است. الکس ونگ/گتی ایماژ

انتخابات در هسته بسیار کم-tech امور. رأی دهندگان و شخص دیگری برگه و گزارش نتایج. یک حزبی است که چگونه آیووا انتخاب برای انتخاب نمایندگان که پس از رفتن به مهمانی کنوانسیون در این تابستان برای انتخاب یک نامزد هستند و حتی بیشتر آنالوگ: به جای رای دهندگان رای گیری با یک مداد و کاغذ یا پانچ کارت به مردم نشان می دهد تا به یک نشست و ایستاده در اطراف ترک استفاده از ابزار مداد-هل دادن—به شخص دیگری.

پس چگونه همه چیز تا به طرز وحشیانه ای به چپ چپ شب گذشته در آیووا که در آن حزب دموکرات آیوا تصمیم به توزیع با “چیزهای قدیمی که کار” و به جای نورد به آن 1600 در حوزه یک تست نشده $70,000 برنامه سوال برانگیز ضرورت است که در نهایت نه تابع به این نکته که نتایج هنوز در دسترس نیست با ظهر روز سه شنبه و تنها “نتایج قسمی” وعده داده شده در اوایل سه شنبه شب با نامزدها در حال حاضر نقل مکان کرد به نیوهمپشایر?

همچنین نگاه کنید به: نگاه کردن به درون در کسب و کار قمار در انتخابات

پاسخ را نه وحشتناکی پیچیده است. آیووا دموکراتیک حزب اعتماد یک برنامه ساخته شده در سری های سیاسی متصل شرکت به نام سایه, Inc. که کار نمی کند و آنها تا به حال هیچ برنامه پشتیبان گیری. و در حال حاضر کشورهای دیگر در حال حاضر در حال فرار از برنامه ای برای استفاده از تکنولوژی برای کمک به باستان روند دموکراتیک و با تکیه بر مسیرهای پیاده روی کاغذ—که به گفته برخی از کارشناسان فن آوری است آنچه آنها انجام شده است باید به هر حال در مواجهه با تهدیدات امنیت سایبر.

دولت honchos اصرار دارند اولین و مهمترین است که وجود دارد هیچ هک و بود که “تنها” “تناقضات” در مجموعه داده های حوزه صندلی قرار شد به گزارش.

در بیانیه صادر شده در توییتر در روز سه شنبه بعد از ظهر سایه گفت که برنامه آن را مجموعه ای از حوزه های سطح داده بود “صدا و دقیق اما ما روند انتقال که حزبی نتایج داده های تولید شده از طریق برنامه” به دولت “نه.”

Unimpressed و به طور کامل آگاه از نحوه استفاده از این برنامه ممکن است تضعیف اعتماد به نفس در فرایند و در نتیجه کاهش مشارکت در انتخابات دولتی نوادا حزب دموکرات که پرداخت می شود سایه $58,000 اعلام کرد روز شنبه که آن را نمی خواهد با استفاده از این برنامه است.

اما آن را فقط که آیووا حزب دموکرات تصمیم به استفاده از یک برنامه بود که سیلی هم در دو سال و نبود “ملک آزمایش در مقیاس در سطح ایالت” همانطور که نیویورک تایمز گزارش شده است. و نه آن بود که حوزه و صندلی نیست و آموزش و نه آن را درست است که این نرم افزار حتی دریافت شده توسط هر حوزه و صندلی و در نهایت کار نمی کند زمانی که حوزه و صندلی را—گیر شدن در مراحل مختلف فرآیند و یا دیدن متناقض اعداد نوشته شده زمانی که آنها را از طریق دریافت کنید—حتی اگر همه درست است.

آن بود که هیچ چیز کار می کرد.

روش های قدیمی که در آن حوزه و صندلی به سادگی تلفن را در نتایج خود را به دولت مرکزی حزب که در آن کسی وجود دارد سپس اسلاید دانه همراه یک چرتکه نیز کار نمی کند. حوزه صندلی گزارش انتظار در انتظار نگه داشته به سمت بالا از یک ساعت و یا در حال تبدیل دور در دولت مرکزی حزب پس از جسمی رانندگی وجود دارد به ارائه نتایج.

یکی از حوزه های صندلی که با سی ان ان گفت او را برای بیش از یک ساعت و نیم بود ذلتی که آویزان در حالی که هنوز در هوا با شبکه Wolf Blitzer.

“هنگامی که شما یک برنامه است که شما در حال ارسال به 1,700 مردم و بسیاری از آنها ممکن است نسخه های جدیدتر به برنامه ها و این نوع از مسائل آن ممکن است ارزش کار یک زن و شوهر ماه’ ارزش تست” شان Bagniewski صندلی از Polk County حزب دموکراتیک نیویورک تایمز گفت.

با توجه به سی ان ان دموکراتیک خودی در حال سرزنش یک “عمده برنامه نویسی خطا” در این نرم افزار برای مشکلات. در همان زمان آن را می توانست خیلی بدتر: Iowa حزب دموکرات رهبری در حال غرق اوایل طرح افراد برای شرکت در یک “مجازی حزبی” که در آن آنها خواهد “رای توسط تلفن” بیش جدی نگرانی های امنیتی.

آن را نیز به طور کامل روشن نیست که چرا اینجا را انتخاب سایه برای ساخت برنامه خود را—اگرچه برخی از نظریه ها! تاسیس شده توسط هیلاری کلینتون و باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی جانبازان که هم کار را برای کمیته ملی حزب دموکرات سایه و ظاهری خود را به شرکت مادر به نام مخفف به نظر می رسد باید خیلی بیشتر سیاسی تخصص از آنها در برنامه نویسی فراست. به سی ان ان گزارش داد تنها تعداد انگشت شماری از این تیم بود که ظاهرا مقر آن در واشنگتن WeWork حال هر قابل توجهی را تجربه توسعه نرم افزار.

به عنوان هافینگتون پست گزارش مخفف تن به تن خود را به جمع آوری اعانه و همچنین به عنوان پایگاه حزب به عنوان یک تکنیک به پل قرار است “شکاف دیجیتال” بین دموکرات ها و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که صرف بیش از 20 میلیون دلار در بیش از 218,000 Facebook ads. اما تفاوت زیادی بین تبلیغات دیجیتال و دیجیتال انتخابات ابزار. ممکن است مدت زمان طولانی قبل از هر گونه ساز و برگ جرات نداره به آزمایش با دومی—که اگر شما نگران در مورد صداقت از انتخابات ممکن است یک چیز بسیار خوب است.

در ضمن: سایه به نظر می رسد به استخدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im