چرا ‘استخراج’ آماده است برای تبدیل شدن به Netflix بزرگترین اصلی فیلم تا کنون

Netflix Most-Watched Movies

Chris Hemsworth را استخراج است خیساندن عظیم بینندگان برای Netflix بکشد. Jasin Boland/Netflix

با وجود یک نپخته اسکریپت آغشته با بیش قابل پیش بینی ملودرام, Chris Hemsworth را استخراج است حق elbowing راه خود را در همان سرزمین به عنوان John Wick, حمله, ماموریت: غیر ممکن است و جیسون بورن. هیچ Netflix actioner نمی کاملا به عنوان به خوبی گرد به همسالان خود از یک داستان سرایی دیدگاه اما شیرین کاری هماهنگ کننده تبدیل شده است مدیر سام Hargraves است undisputedly تحویل بهترین بر روی صفحه نمایش جنگ از سال 2020 است. تفنگ دعوا دست به دست مبارزه با تعقیب خودرو, انفجار—باله از خشونت که Hargraves انجام است زیبا و نفیس.

استخراجبا خود گوری جلال, ورود فقط در زمان مناسب. با توجه به طرح جدید Netflix بکشد می گوید که این فیلم در سرعت به جمع آوری 90 میلیون بیننده در چهار هفته اول انتشار است که آن را به تماشا ترین Netflix اصلی فیلم تا کنون در آن timespan. برای مقایسه جنیفر آنیستون و آدام سندلر را در رمز و راز قتل جلب 73 میلیون بیننده—که Netflix در حال حاضر تعریف می کند که هر عضو حساب که برای حداقل دو دقیقه بیش از آن چهار هفته. رایان رینولدز’ 6 زیرزمینی به ثمر رساند 83 میلیون بیننده بیش از مدت زمان مشابه در حالی که هنری Waters را Witcher مشاهده شد با 76 میلیون دلار طی چهار هفته.

همچنین نگاه کنید به: پایان اجتناب ناپذیر است چه ساخته شده ‘جنگ ستارگان: جنگ های کلون’ افسانه ای

Netflix بکشد داده های انتخابی آیات آن را دشوار است به درستی بافت استخراج‘s موفقیت کلی. اغلب streamer استفاده خودسرانه دوره های زمانی به اندازه یک فیلم بینندگان و هیچ یونیفرم متریک کاربردی در سراسر هیئت مدیره. گاهی streamer پرده هفت روز بینندگان بالغ و مدتی آن را چهار هفته آن را مانند یک معلم دبیرستان دادن به شما یک B – در حالی که دوستان خود را می شود یک صورت خندان. نیز وجود دارد این سوال که آیا یا نه دو دقیقه مشاهده به عنوان مخالف به Netflix بکشد, پیر متریک از 70 درصد از یک قسمت از فیلم قابل دوام است موضوع. استخراج فقط در Netflix بکشد در آوریل 24, بنابراین ما باید منتظر بمانید تا چهار هفته به تصویب می دانم که فراتر از Netflix را پیش بینی. اما خام اعداد نشان می دهد که Hemsworth فقط تحویل یک پیروزی عظیم برای streamer.

تولید شده توسط Avengers معماران جو و Anthony Russo از طریق خود ABGO شرکت تولید و نوشته شده توسط Joe Russo, استخراج است Netflix بهترین تقلید از فیلمهای هالیوود. که آن را می رسد در زمانی که تابستان امسال فیلم پرفروش فصل شده است تقریبا پاکسازی شده از واقعیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تنها بیشتر افزایش می دهد مشخصات آن است.

در اینجا Hemsworth—که پس از ناامید کننده مردان در سیاه و سفید: بین المللی است که هنوز در تلاش برای ایجاد فیلم خود را-ستاره bonafides بدون ایمنی خالص مارول سینمایی جهان—ستاره به عنوان تایلر حمله آسیب دیده مزدور استخدام برای بازیابی ربوده شدن پسر ثروتمند زندانی رقم در بنگلادش است.

Netflix بکشد که اغلب در تلاش برای قطعه با هم برنده شدن فیلم های با مشخصات بالا با یک خط مونتاژ با رویکرد است که incoherently melds لیست نام. در حالی که داستان فوق مکانیک ترک ممکن است تا حد زیادی به توان مورد نظر استخراج است که به سختی لجام گسیخته ظروف سرباز یا مسافر است که 6 زیرزمینی عجیب این مقادیر با مته سوراخ است که توجه داشته باشید مرگیا ناخواسته خنده دار strikeout که است روشن. خیره کننده و مانع از مطلق “گه مقدس!” vibes که آن مجموعه قطعات و ارائه به اندازه کافی به شما را از طریق به اعتبار. تعجب نکنید زمانی که Netflix اعلام کرد, عاقبت دادن Hemsworth ماندگار پست-Thor پلت فرم.

همانطور که در حال حاضر برادران وارنر هنوز کریستوفر نولان‘s شعار دلیل در تاریخ 17 ژوئیه در حالی که دیزنی در حال برگزاری شرکت با مولان در تاریخ 24 ژوئیه. اما نزدیک ما به کسانی که تاریخ انتشار این مطلب غیر واقعی به نظر می رسد. استخراج می ایستد یک فرصت بسیار خوب بودن تنها سنتی فیلمهای تابستان در یک به طور کامل غیر سنتی تابستان فیلم فصل است.

مضحک است که استخراج پر رونق است به عنوان یک ستاره محور R-امتیاز, اکشن, فیلمهای یادآور 1990s و یا دقیقا همان نوع از فیلم های هالیوود دیگر شرط آن پشتوانه ، امروز در تئاتر آب و هوا نام از حق رای دادن است که به مراتب مهم تر از نام آن ستاره. اما studios آزادی بیشتری در هنگام کاوش در همینطور نوه ها از خانه نتیجه این اقتباس از کمی شناخته شده رمان گرافیکی. به عنوان یک پر باد Hemsworth, رهبری, اکشن, ماجراجویی, استخراج احتمالا به خوبی انجام داده اند-به اندازه کافی در Netflix بکشد تحت شرایط عادی است. اما به عنوان تنها تازه فیلمهای گزینه برای آینده قابل پیش بینی است که پیش بینی شده رقم 90 میلیون بازدید در چهار هفته در واقع ممکن است یک lowball برآورد زمانی که گرد و غبار حل و فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>