چرا امینم فقط بازی “خود را از دست بدهند” 18 سال بعد در مراسم اسکار

eminem lose yourself oscars 2020

Eminem انجام روی صحنه در طول 92 اسکار در تئاتر دالبی در هالیوود کالیفرنیا در فوریه 9 سال 2020 است. علامت Ralston/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اگر شما خود را چک کردن آنچه در سال است در حالی که تماشای مراسم اسکار امشب شما قطعا نه به تنهایی. پس از یک جای عجیب و غریب مونتاژ انواع آهنگ های پاپ مورد استفاده در موسیقی متن فیلم “امینم” رز از طبقه تعجب عملکرد یک آهنگ نیست از 2019 نه از 2020 اما تقریبا از دو دهه پیش.

همچنین ببینید: فهرست کامل برندگان جوایز اسکار معرفی 2020

رپر انجام شده “از دست دادن خودتان” یک آهنگ از 2002 فیلم 8 Mile که برنده بهترین آهنگ اصلی در زیر اسکار در سال 2003. با توجه به تنوع“امینم” عملکرد “بود محکم نگه داشته و راز”:

منابع می گویند دالبی تئاتر قرار گرفت مستند در طول تمرینات (که شده اند که باید گسترده به عنوان او همراه بود توسط یک باند بزرگ و یک بخش رشته) و اگر اخبار از ظاهر خود را به بیرون درز به رسانه ها, او تا به حال این گزینه را لغو كند.

بلافاصله پس از عملکرد Eminem توییتی کلیپ Barbra Streisand (!!) دادن خود را در سال 2003 جایزه.

“اگر شما تا به حال یکی دیگر از شات یکی دیگر از فرصت… با تشکر برای داشتن من @TheAcademy” او هنوز توییتی. “با عرض پوزش از آن زمان من 18 سال به از اینجا دریافت کنید.”

اما چرا حالا ؟ برخی می گویند Eminem نمی خواهم به سانسور آهنگ خود را در سال 2003 اسکار در حالی که دیگران می گویند او به سادگی نمی کنم او برنده خواهد بود اما هر چه دلیل رپر حضور نداشتند جوایز در aughts—بنابراین او نشان داد تا 17 سال بعد. (او bleeped سه بار پس حدس می زنم آنها رو سانسور مسائل طبقه بندی شده اند از این زمان در اطراف.)

این می توانست خیلی باحال انفجار از گذشته اما بدون هر گونه متن یا توضیح بینندگان باقی مانده بودند خاراندن سر خود را:

توجه: این پست به روز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر