چرا Elon Musk و مارک زوکربرگ بسیار دور در Coronavirus دوباره باز

دیگر مردم به ماندن در خانه کسب و کار بهتر است برای Facebook. گتی ایماژ

در چهارشنبه تسلا و Facebook هم گزارش بهتر از حد انتظار در سه ماهه اول درآمد اثبات به سرمایه گذاران است که آنها تا به حال اب و هوای COVID-19 بحران نسبتا خوب حداقل تا پایان ماه مارس. اما این دو غول تکنولوژی’ اجرائی در حالات مختلف در هنگام بحث در مورد شرکت چشم انداز با سرمایه گذاران بر درآمد تماس.

تسلا Elon Musk بود و بدیهی است که نا امید بیش از این واقعیت است که او در خطوط مونتاژ نشده تولید هر چیزی برای بیش از یک ماه است.

در پخش زنده تماس با سرمایه گذاران و مشک و پس از او عصبانی “رایگان امریکا در حال حاضر” توییت تنها چند ساعت قبل از آن اجازه دهید شل بیهوده گویی در کالیفرنیا پناهگاه در محل سفارش که مجبور تسلا فرمونت Gigafactory به توقف عملیات از مارس 23.

“اگر کسی می خواهد به ماندن در خانه خود را که بزرگ است. آنها می توانند اقامت در خانه خود را و آنها نباید مجبور به ترک” مشک گفت. “اما می گویند که آنها نمی توانند ترک خانه خود را و آنها را دستگیر شود اگر آنها این است که فاشیستی. این است و نه دموکراتیک این آزادی نیست. مردم را پشت خود لعنتی آزادی!”

در عین حال در واقع در کالیفرنیا پناهگاه در محل دستور مانند دستور مشابه در کشورهای دیگر اجرا شده است بیشتر به عنوان یک راهنما از یک قانون اجباری. هیچ کس گفت: مردم را دستگیر و برای ترک خانه های خود.

“گسترش پناهگاه در محل و یا رک و پوست کنده چه من می خواهم آن را به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود را در برابر تمام حقوق اساسی” این مدیر عامل شرکت تسلا خروشان در بدون در نظر گرفتن “وحشتناک است و اشتباه است و چرا مردم به امریکا و یا ساخته شده در این کشور است. چه f***. ببخشید. خشم!”

مشک خود را ادامه داد مناسب در برابر اقدامات به منظور حفظ آمریکایی ها از آلوده شدن با کشنده و غیر قابل درمان ویروس توسط retweeting یک مقاله نوشته شده توسط محافظه کار اتاق فکر اشتغال و متهم کردن دولت از گمراه کننده شهروندان است. تمدید بیهوده گویی به دست آورده او را ملامت از نمایش روزانه پنج شنبه شب.

در ضمن در Facebook درآمد تماس, مارک زوکربرگ بود اقدام مانند یک نرمال مدیر عامل و مسئولانه هشدار در مورد خطر از بلند کردن اجسام قرنطینه محدودیت های زودرس می شوند.

“من نگران که بازگشایی بیش از حد سرعت را تقریبا تضمین آینده شیوع بیماری و بدتر بهداشت و پیامدهای اقتصادی,” او گفت:. همان روز زوکربرگ اعلام کرد که در Facebook صفحه ای که خانواده اش بنیاد چان زوکربرگ ابتکار است که بودجه یک مطالعه حاضر با هدف اطلاع رسانی در تصمیم گیری های سیاست های در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی اقتصاد است.

البته زوکربرگ و مشک های مختلف طول می کشد در COVID-19 وضعیت تنها تا آنجا که منافع خود را در شرکت های مربوطه.

در سه ماهه اول, Facebook ماهانه تعداد کاربر به رکورد سه میلیارد و تشکر به ده ها میلیون نفر از قرنطینه افرادی که به آن های مختلف برنامه های رسانه های اجتماعی برای کشتن زمان در خانه. به تسلا در مقابل دیگر مردم به ماندن در داخل بزرگتر زیان رشد در آن صورتهای مالی است.

“ما کمی نگران بودن قادر به از سرگیری تولید در منطقه خلیج است و باید به عنوان یک خطر جدی,” مشک گفت: سرمایه گذاران در روز چهارشنبه تماس بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>