چرا آن را یک بیماری همه گیر کوروناویروس برای بارگذاری در نهایت به ارائه درایور بیمار ترک ؟

بارگذاری خواهد شد و ارائه آن به “پیمانکار” رانندگان تا 14 روز پس از پرداخت مرخصی استعلاجی با توجه به شیوع کروناویروس. علامت RALSTON/خبرگزاری گتی ایماژ

بارگذاری این شرکت شناخته شده برای درمان رانندگان به عنوان “پیمانکاران مستقل” به جای کارکنان آن تغییر کرده است و سیاست—با تشکر از coronavirus.

روز چهارشنبه سوار-به اشتراک گذاری غول اعلام کرد که آن را ارائه drivers 14 روز از مرخصی استعلاجی اگر آنها سقوط بیمار با Covid-19 یا نیاز به قرار داده می شود در قرنطینه. اعتقاد ما این است که کار درست انجام دهید” اندرو مک دونالد, حال بارگذاری, معاون ارشد رئیس جمهور از سواری و پلت فرم در بیانیه ای گفت.

همچنین نگاه کنید به: خواهد Coronavirus منجر به یک رکود ؟ آنچه که ما می توانند یاد بگیرند که از بیماری های همه گیر تاریخ

روز دوشنبه اعلام شد 180 درجه تغییر برای بارگذاری considering آن دیرینه سیاست پرداخت رانندگان پیمانکار دستمزد و بدون هر گونه مزایای بیمه بهداشت و درمان (با وجود این واقعیت است که بسیاری از رانندگان کار تمام وقت برنامه). در واقع همانطور که از هفته گذشته درحال بارگذاری است “ادم خسیس و لئیم McDuck” موضع به سادگی هشدار به رانندگان است که آنها باید اقدامات احتیاطی از قبیل شستن دست به طور مکرر و ضد عفونی وسایل نقلیه در طول شیوع کروناویروس. پرداخت مرخصی استعلاجی ظاهرا نه بر روی میز است.

Uber هنوز به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد چه مقدار غرامت یک راننده را دریافت خواهید کرد اگر آنها تا به حال به مرخصی استعلاجی با توجه به کروناویروس از رانندگان پرداخت نوسان می تواند تا حد زیادی بسته به اینکه چگونه بسیاری از سفارشات آنها را.

اما به عنوان وحشت قله و بیشتر مردم خود قرنطینه در صفحه اصلی تقاضا برای سواری و تحویل مواد غذایی به احتمال زیاد افزایش یابد. اما این لزوما به این معنا نیست رانندگان را ببینید بزرگتر payday در. در شهر کانزاس برای مثال برخی از رانندگان در حال حاضر متوقف رانندگی با توجه به شیوع کروناویروس با وجود بزرگ 12 بسکتبال مردان مسابقات که در شهر. و شده اند وجود دارد موارد سوار-به اشتراک گذاری رانندگان پیمانکاری Covid-19 از مسافران خود را.

“یک صندوق برای پوشش کسانی که قرنطینه هیچ کاری نمی کند برای هزاران نفر از رانندگان که ممکن است علائم نشان می دهد اما تصمیم به ماندن در خانه برای ترس از دست رفته چک و سقوط در اجاره” گفت: از فرفره کارگران افزایش یک گروه فعال دفاع از کارگر حفاظت و مزایای. “کارگران نیست و نیاز به مراقبت های بهداشتی و پرداخت هم فقط در طول یک بیماری همه گیر. آنها سزاوار این حقوق در تمام اوقات به منظور اطمینان از سلامت خود است و نه وابسته به یک شرکت هوی و هوس.”

در ماه سپتامبر فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom امضا مجمع لایحه 5, قطعه ای از قوانین است که می reclassify بسیاری از فرفره اقتصاد کارگران به عنوان تمام وقت کارکنان حق آنها را از جمله مزایای به عنوان حداقل دستمزد بیکاری و از کار افتادگی بیمه و حق تشکیل اتحادیه.

کالیفرنیا این ایده درست است. و بارگذاری نیاز به انجام خیلی بیشتر برای رانندگان در غیر حالات اضطراری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>