چرا انگلستان رها Huawei 5G? و آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

رئیس جمهور چین (L) نشان داده شده است در اطراف دفاتر چینی با تکنولوژی شرکت Huawei technologies توسط رئيس جمهور آن Ren Zhengfei در لندن در طول سفر دولت در اکتبر 21, 2015.
AFP PHOTO / استخر / متی لوید (عکس اعتباری باید بخوانید متی لوید/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ) متی لوید/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به عنوان همه گیر وزن در حال حاضر تیره و تار ایالات متحده-روابط چین و برخی از متحدان آنها مجبور به راه رفتن به عقب در کسب و کار عمده معاملات با چین است. روز سه شنبه دولت انگلیس گفت: آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا شرکت چینی غول هواوی برای شرکت در این کشور 5G شبکه, ساخت و ساز, معکوس ژانویه تصمیم به شرکت محدود نقش در ساختمان بریتانیا 5G زیرساخت ها است.

این ممنوعیت است انتظار می رود برای به تاخیر انداختن اجرای از 5G در انگلستان حداقل یک سال و می تواند آسیب برساند و این کشور را گسترده تر روابط اقتصادی با شرکت های چینی اما انگلستان گفته های اخیر ایالات متحده تحریم های اعمال شده بر روی Huawei سمت چپ آنها را با هیچ انتخاب دیگری.

“با توجه به عدم قطعیت این را ایجاد می کند در اطراف Huawei عرضه زنجیره ای انگلیس دیگر نمی تواند با اعتماد به نفس از آن خواهد شد قادر به تضمین امنیت آینده Huawei 5G تجهیزات” انگلستان دیجیتال و وزیر فرهنگ و ارشاد الیور Dowden گفت: در روز سه شنبه.

Huawei راه رفتن بر روی طناب محکم در انگلستان

Huawei اتحاد عمل در بریتانیا برای 20 سال است. این شرکت در حال حاضر بخشی جدایی ناپذیر از این کشور 4G زیرساخت ها است. سال گذشته قبل از مبارزه با تروریسم در اروپا ساخته شده بود رسمی اروپا برای اختصاص نزدیک به یک چهارم از Huawei فروش جهانی.

اما انگلستان به شورای امنیت ملی (NSC) که انجام شده امنیت و ویژگی های تجزیه و تحلیل برای دولت 5G زنجیره تامین بررسی شده در آن گفت: “هرگز ‘اعتماد’ Huawei” افزایش نگرانی شرکت مشکوک روابط حزب کمونیست چین. این سازمان در نظر Huawei در معرض خطر فروشنده و تشکیل یک ویژه امنیت سایبری ارزیابی تیم در این شرکت 10 سال پیش.

زمانی که اعطای Huawei دسترسی به بریتانیا 5G پروژه در ماه ژانویه شورای امنیت ملی خواسته شرکت انگلیسی “به استفاده از Huawei در یک محدود راه به طوری که ما می توانیم در مجموع مدیریت ریسک” و توصیه دیگر کشورها در برابر پیمانکاری Huawei در پروژه های مشابه مگر اینکه آنها را به یک سیستم نظارتی قوی.

زیر است سه شنبه بان کی مون در اپراتورهای مخابراتی از جمله BT و وودافون را تا سال 2027 به حذف موجود Huawei تجهیزات خود را از شبکه های 5G. موجود 4G اپراتورهای نمی خواهد نیاز به قطع روابط با Huawei.

فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

Huawei در حال حاضر در میان چندین چینی شرکت فنی است که در صورت مخالفت شدید در ایالات متحده با توجه به تنش های سیاسی. در ماه مه در ارتفاع coronavirus همه گیر وزارت تجارت ایالات متحده سیلی مجموعه ای جدید از تحریم های Huawei که بیشتر کاهش می یابد و توانایی خود را به منبع قطعات و فن آوری برای شرکت های ایالات متحده. برخی از کسانی که فن آوری های ضروری در ساختمان 5G ایستگاه های پایه و تجهیزات.

ماه گذشته وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اعلام کرد که “جزر و مد در حال گردش است در برابر Huawei به عنوان شهروندان در سراسر جهان در حال بیدار شدن از خواب به خطر حزب کمونیست چین نظارت دولت است.”

به فشار امریکا بزرگترین متحدان به قطع روابط با Huawei واشنگتن هشدار داده است که آمریکا و انگلستان به تبادل اطلاعات و همکاری نظامی می تواند در معرض خطر قرار داده اگر بریتانیا نگهداری Huawei در 5G پروژه ساخت و ساز.

گام بعدی برای انگلستان 5G شبکه?

Huawei می گوید بریتانیا پتو بان ناامید کننده بود اما هیچ برنامه ای برای تجدید نظر در این تصمیم است. “این تهدید را به حرکت در بریتانیا به دیجیتال خط آهسته فشار تا صورتحساب و تعمیق شکاف دیجیتال” اد Brewster, سخنگوی Huawei انگلیس روز سه شنبه گفت:. “متاسفانه ما در آینده در انگلستان تبدیل شده سیاسی این است که در مورد ایالات متحده آمریکا تجارت و سیاست و امنیت است.”

جای خالی سمت چپ توسط Huawei بیشتر خواهد شد پر شده توسط شرکت های اروپایی و نوکیا و اریکسون و تنها دو شرکت است که تحلیلگران بر این باورند قادر به ارائه 5G.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>