چرا Coronavirus است که انتظار می رود به مخزن 2020 هالیوود استودیو سود

coronavirus netflix disney sony profits box office 2020

نقشه برداری هالیوود مالی چشم انداز میان شیوع کروناویروس. Pixabay

در دوره ای از سرگرمی و رسانه در تحکیم کاهش تئاتر فروش بلیط و یک جریان کنترل در تلویزیون با تغییرات ساختاری unbalancing سرگرمی رسانه ای صنعت هر نوع مالی طرح بسیار دشوار است. در حال حاضر با گسترش coronavirus یا COVID-19 هزینه صنعت سرگرمی میلیون ها دلار هر روز آن را در نزدیکی غیر ممکن است به دقت بررسی چشم انداز اما انگار یکی همه-اما مطمئن شوید که پیش بینی: در این سال به نظر می رسد گریمر از گذشته است.

با دیزنی دستیابی Fox, Netflix پدید آمده است به عنوان عمده ششم entertainment استودیو در هالیوود است. زمانی که برآورد سود سالانه برای 2019, The Hollywood Reporter ثابت Netflix در $2.6 میلیارد و دوم پشت دیزنی رکورد-تنظیم بالغ. (ماوس خانه مجموعه در سراسر جهان باکس آفیس رکورد با بیش از 11 میلیارد دلار در سال گذشته). هر چند WarnerMedia سونی و ViacomCBS استودیو بخش نیز شامل تلویزیون واحدهای تولیدی که دیگران نمی THR‘s عکس از استودیو عملکرد در سال 2019 کمک می کند تا طرح یک تصویر از سال 2020 است. در اینجا 2019 شماره:

  1. دیزنی: درآمد (13 میلیارد دلار) سود ($3.4 میلیارد دلار)
  2. Netflix: درآمد ($20.2 میلیارد دلار) سود ($2.6 میلیارد دلار)
  3. WarnerMedia: درآمد ($14.4 میلیارد دلار) سود (2.4 میلیارد دلار)
  4. NBCUniversal: درآمد (6.5 میلیارد دلار) سود ($833 میلیون)
  5. سونی: درآمد ($9.0 میلیارد دلار) سود ($665 میلیون)
  6. ViacomCBS: درآمد ($3.0 میلیارد دلار) سود (80 میلیون دلار)

THR اشاره می کند که دیزنی تمام وقت رکورد سود ممکن است باقی می ماند بلامنازع برای سال آمده است. پس از انباشت یک سیل عظیم از فیلم های پرفروش برای 2019 از جمله تمام وقت highest-grossing فیلم تا کنون در Avengers: Endgame ($2.8 میلیارد دلار) به پد راه اندازی دیزنی+ که قابل درک است.

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus هزینه شده است استودیوهای هالیوود میلیون دلار در هر روز

Netflix نیست یک مقایسه مستقیم به دیگر میراث رسانه های امپراتوری خود را به عنوان مدل کسب و کار کاملا متفاوت است. در حالی که این شرکت همچنان به سخت بازپرسی کردن از بدهی های بلند مدت که عظیم الجثه درآمد سالانه یک نیروی محسوب می شود. این سرویس اضافه شده 27.8 میلیون و تعداد مشترکین در سال 2019 و در حالی که داخلی رشد plateauing میان افزایش رقابت Netflix هنوز هم دارای بی همتا سال سرمایه گذاری در کلید از مناطق خارج از کشور.

WarnerMedia و Comcast را NBCUniversal هر دو راه اندازی خدمات جریان در نیمه اول سال 2020 آن را پیچیده مربوطه financials. هر خروجی WarnerMedia از دست رفته را عظیم $1.2 میلیارد دلار در صدور مجوز و درآمد در طول سه ماهه چهارم با توجه به آینده راه اندازی HBO حداکثر. NBCU نیست پیوستن به عنوان سخت از صدور مجوز تحریم, اما هنوز هم چشم پوشیدن یک تکه از درآمد به گچ طاووس در خانه عناوین.

سونی سرگرمی بخش باقی مانده بالقوه ادغام و اکتساب هدف است. اما با Better Call Saul بازگشت این سال و پسران بد برای زندگی بیش نمایشی در دفتر جعبه استودیو را آغاز کرده است تا سال 2020 در یک موقعیت قوی تر از انتظار می رود. اجرای Jared Leto را Morbius و تام هاردی زهر 2 بعد از این سال خواهد نقش قوی در تعیین آینده تام هلند مرد عنکبوتی.

ViacomCBS’ آخرین محل پایان نیست در مجموع تعجب. مدت کوتاهی پس از CBS و ویاکام ادغام در ماه اوت در ترکیب شرکت برگزار شد درپوش بازار 30 میلیارد دلار. اما در میان سهام بلغزد و ناامید کننده درآمد سه ماهه که ارزیابی کاهش یافته است تمام راه را به $14.59 میلیارد همانطور که از نوشتن این. به خصوص دشوار به ماه کمک کنید.

با کروناویروس در حال حاضر اخلال در تولید برنامه و به تعویق انداختن تاریخ انتشار در سراسر اروپا و آسیا-اقیانوسیه هالیوود چشم انداز مالی است که تنها رشد bleaker در سال 2020 است. استودیو در حال بنا به گزارش تحمیل محدودیت های مسافرتی در کارکنان در حالی که چینی شرکت کنندگان باید خارج از CinemaCon سالانه گردهمایی جهانی فیلم شرکت کنندگان در لاس وگاس با توجه به افزایش نگرانی در مورد کوروناویروس.

در واقع چینی ها box office شده است به طور کامل تعطیل و از اوایل ژانویه به خطر انداختن یکی از پر سود ترین فیلم-رفتن به دوره سال است. باید مستند به گسترش بهار تمام استودیوهای بزرگ خواهد شد و به دنبال ضرر و زیان عمده. صنعت برآورد در حال حاضر میخ $200 میلیون نوشتن در چین با توجه به کوروناویروس. در حالی که هر یک استودیوی بزرگ است احساس فشار از شیوع پارامونت (متعلق به ViacomCBS) مسلما در نظر گرفتن سخت ترین shellacking با چینی ها برای اولین بار از سونیک خارپشت و Top Gun: Maverick هر دو به تعویق افتاد و تولید در ماموریت: غیر ممکن است 7 در ایتالیا به طور موقت متوقف شده است. که نمی خواهید برای کمک به استودیو بهبود یافتن از آخرین محل 2019 به پایان برسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>