چرا هنر تدارکات در حال تغییر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Selective Focus Of Handsome Artist In Pink Shirt And Blue Jeans

Coronavirus (COVID-19) همه گیر است که در ادامه به تغییر جهان در راه بی سابقه مؤثر بر تمام حوزه های زندگی ما. دنیای هنر از این قاعده مستثنی است. تا همین اواخر همه ما می تواند لذت بردن از هنر در زندگی واقعی و بدون نقض اقدامات اجتماعی فاصله. امروز ما بسته موزه ها و گالری ها لغو هنر نمایشگاه به تعویق افتاد مزایده و عدم توانایی شرکت در کلاس های هنری و کارگاه های آموزشی در فرد است.

Coronavirus همه گیر است نه تنها به ارمغان آورد فرهنگی ما زندگی را به یک مکث بلکه تا حد زیادی تحت تاثیر هنر لجستیک کسب و کار. با لغو بسیاری از پروازهای بین المللی و متعدد واردات/صادرات با محدودیت های آن است که تقریبا غیر ممکن است به کشتی هنر و عتیقه جات در واقعیت های جاری. به علاوه از آنجا هنری موزه ها و گالری ها بسته شده و بسیاری از بزرگترین هنر تدارکات شرکت ها شده است بدون کار باقی مانده. به عنوان یک نتیجه از کل صنعت رو به یک زمان بسیار زیاد به چالش بکشد.

هنر تدارکات واقعیت

در حالی که بسیاری از بزرگ بین المللی هنر تدارکات ارائه دهندگان خدمات باید درهای خود را بسته کوچک متعلق به خانواده شرکت ها همچنان به کار گیرند. یکی از این شرکت است که هنر خوب شرکت های باربری است که برای باز کردن کسب و کار در سراسر coronavirus همه گیر در خدمت جامعه هنری و مشتریان خصوصی در نیویورک و فراتر از آن. با توجه به شرکت نمایندگان عادی عملیات شده اند تا حد زیادی کاهش می یابد اما هنرهای زیبا شرکت های باربری متوقف نمی شود کار برای ارائه هنر با کیفیت خدمات لجستیک به هنرمندان جمع نمایندگی های فروش های فوق العاده و بازار هنر حرفه ای در حالی که زیر دستورالعمل های بهداشتی و مقامات دولتی.

که نیاز به هنر تدارکات خدمات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

با وجود وضعیت جهانی با این بیماری همه گیر کوروناویروس جمع هنر نیست توقف سرمایه گذاری در هنر و اشیاء با ارزش. علاوه بر این, آنها آن را به عنوان یک سرمایه گذاری سود آور به عنوان قیمت برای برخی از قطعات باید به شدت کاهش یافته است. دیگر نکته مهم در اینجا این است که مزایده آنلاین ارائه فرصت های زیادی برای دوستداران هنر را به خرید آثار هنری از راحتی از خانه خود را. علاوه بر LiveAuctioneers ارزشمند و دیگر حراج سیستم عامل در حال حاضر در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب در جذب هنر خریداران از سراسر جهان; از این رو ضرورت هنر خدمات و تدارکات.

این مهم است که توجه داشته باشید که این هنر تدارکات شرکت هایی که هنوز باز برای کسب و کار عمده کار در یک کشور و یا حتی منطقه است. واقعیت این است که برای ارائه یک اثر هنری از, اجازه دهید بگویم پاریس یا برلین به نیویورک است که در حال حاضر یک چالش بزرگ است. حمل و نقل هوایی بین اروپا و ایالات متحده است که در حال حاضر بسیار محدود است و شما را به سختی پیدا کردن یک شرکت قادر به تحمل چنین حمل و نقل یکپارچه در این زمان دشوار است. به همین دلیل و با توجه به بسیاری از آداب و رسوم محدودیت و تاخیر جمع هنر سعی کنید برای خرید آثار هنری در داخل کشور خود اقامت.

یکی دیگر از مؤلفه های اساسی هنر تدارکات در زمان واقعیت است که آن را غیر ممکن است به کشتی های بسیار گران قیمت و بسیار با ارزش قطعات. آثار هنری که جمع خرید و کشتی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس معمولا نه بیش از $100,000. واقعیت این است که بسیاری از این آثار نمی نیاز به هر گونه حمل و نقل خاص شرایط پوشش بیمه و یا اسناد و مدارک اضافی که تا حد زیادی تسهیل روند حمل و نقل. همانطور که برای کلاس اول قطعات بسیاری از آنها قرار داده شده است در ذخیره سازی در حال انتظار برای بار بهتر برای تحویل به هر کجا که آنها نیاز به.

یک پیش بینی برای آینده

هنر تدارکات شرکت ها در سراسر جهان شده است-آمار coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر. مقدار کار و همچنین به عنوان درآمد قابل ملاحظه ای کاهش یافته است اما هنوز هم وجود دارد ضرورت به پرداخت صورتحساب خودکار, اجاره, هزینه های عملیاتی بیمه و غیره. خانواده کوچک-اداره شرکت ها در حال تلاش برای شناور ماندن و خدمت به جامعه هنر و هنر, کسب و کار حرفه ای به عنوان آنجا که ممکن است در این زمان نامشخص اما انجام این کار این است که سخت تر از هر روز. علاوه بر این بیشتر به چالش کشیدن روند هنر تدارکات می شود بالاتر هزینه های آن. تفاوت قیمت چشمگیر نیست اما هنوز هم قابل توجه برای بسیاری از مردم در تلاش برای صرفه جویی در برخی از پول به خانواده خود را از طریق بیماری همه گیر.

همانطور که برای پیش بینی برای ماه های آینده آن است که خیلی زود به چیزی می گویند برای اطمینان حاصل کنید در حال حاضر. در این میان از همه عدم اطمینان و سردرگمی تنها یک چیز روشن است: دنیای هنر و هنر تدارکات خاص هرگز همان خواهد بود, و آن را قطعا نیاز به زمان برای بهبود یافتن از بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>