چرا کاندوم در نظر گرفته شود ‘ضروری محصول’ در میان Coronavirus قرنطینه?

کاندوم فروشندگان شاهد افزایش تقاضا از شیوع کروناویروس. اسپنسر پلات/گتی ایماژ

به منظور مقابله با افزایش تقاضای محصولات خانگی و کاهش نیروی کار در میان coronavirus قرنطینه دولت و عمده فروشان باید اولویت بندی تولید و تحویل به صورت یک دسته باریک از “کالاهای اساسی و خدمات” و تاخیر در زمان دست زدن برای دیگران تا یک ماه. متاسفانه تمام خرده فروشان (از جمله آمازون) شامل کنترل تولد محصولات خود را در “ضروری” دسته بندی و ایجاد مشکل برای کسانی که به فوریت نیاز به آنها را.

“زمان بیشتری را با هم جادوها بیشتر در فیلم” بروس وایس, سر, بازاریابی, برای, تروجان, یکی از بزرگترین فروشندگان از کاندوم و روان کننده جنسی در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه. و اعتقاد داشتند که کاندوم فقط به عنوان ضروری به عنوان کاغذ توالت و حوله آشپزخانه به زندگی روزمره این شرکت طرفداران که محصولات خود را باید به عنوان کالاهای اساسی توسط همه خرده فروشان.

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus شده است از بین برود برخی میلیاردرهای—اما کسانی که در بالا بسیار

“Trojan معتقد است که کاندوم را ضروری است برای جلوگیری از عفونت های جنسی (STIs) و حاملگی ناخواسته است که می تواند اجتناب شود با استفاده از” ویس گفت. “کاندوم را مهم تر از همیشه قبل از و باید در نظر گرفته شود محصولات ضروری در میان COVID-19 شیوع.”

ظاهرا Trojan است که شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان در کنار آن. در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز چهارشنبه دولتی گفت که “سازگار و استفاده صحیح از کاندوم را بسیار موثر در پیشگیری از انتقال جنسی اچ آی وی و دیگر STIs و حاملگی ناخواسته” و آن “خواستار, ارتباط جنسی, برای اطمینان از آنها به شکل موثر کنترل تولد در خانه برای هفته های آینده آنها به عنوان پناهگاه در محل.”

در نیوجرسی که در آن Trojan شرکت مادر کلیسا & دوایت شرکت است که بر اساس تولید محصولات بهداشت شخصی است که هنوز هم مجاز تحت دولت پناه-در-خانه جهت است که در اثر مارس 22. Trojan گفت: این کار با شرکای خرده فروشی “در سریع و خشمگین با سرعت به نگه داشتن کاندوم در قفسه عرضه و افزایش تقاضا است.”

“ما مصرانه از خرده فروشان آنلاین به نظر reclassifying کاندوم به عنوان ‘ضروری و سرعت تحویل به تمام بی سابقه ای در طول این زمان.”

Trojan نیست تنها کاندوم فروشنده است که دیده می شود افزایش تقاضا پس از coronavirus قرنطینه. جنس محصول خرده فروش Promescent مثلا دیدم 54 درصد افزایش در فروش کاندوم در ماه مارس است. “در زمان قطعیت و انزوا را به دنبال فیزیکی و عاطفی صمیمیت” خرده مدیر عامل جف گفت: در یک صدای جیر جیر در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>