چرا N95 ماسک صورت بسیار گران و سخت به پیدا کردن ؟ علامت کوبا سرزنش 3M

معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید 3M مرکزی جهان در مپلوود مینه سوتا جلسه با 3M رهبران و فرماندار مینه سوتا تیم Walz برای هماهنگ کردن پاسخ به COVID-19 ویروس در 5 مارس. گلن Stubbe/استار تریبیون via Getty Images

از آنجا که شیوع کروناویروس در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) است مصرانه توصیه می شود برابر با پوشیدن یک ماسک صورت اگر شما سالم هستند. اما با COVID-19 انتقال در میان افراد بیمار و مجانبی حامل به طور یکسان چگونه شما می دانید? به عنوان موارد آلوده افزایش نگه دارید و نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش تقاضا برای N95 ماسک استاندارد طلا را برای همه گیر حفاظت موظف است به موشک وار رفتن در روزهای آینده.

اما 3M Co., یکی از بهترین مارک های شناخته شده ساخت این ماسک صورت در حال انجام یک کار ضعیف تضمین این که به اندازه کافی N95 ماسک در دسترس خواهد بود در یک قیمت مناسب با توجه به میلیاردر کارآفرین علامت کوبا شده است که کار با یک سازمان غیر انتفاعی به منبع N95 ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

همچنین نگاه کنید به: مخترع جاروبرقی Dyson ساخته شده COVID-19 ونتيلاتور در 10 روز

در مصاحبه با بلومبرگ در شنبه کوبا به نام 3M مدل توزیع که او گفت اجازه می دهد می تواند قیمت سنگ آهن در بازار در سطح خرده فروشی و مانع بیمارستان’ دسترسی به دنده محافظ.

“3M لیست تمام توزیع کنندگان آن, آنلاین, آنهایی که خرید و فروش این چیزها و این توزیع کنندگان در حال ساخت به عنوان مقدار پول به عنوان آنها احتمالا می تواند. این اشتباه آن را, جنایی” کوبا گفت: در مصاحبه. “این عامل مانند مواد مخدر غیر قانونی در بازار, یک بازار مشروع. من مایل به ایجاد میلیون ها دلار اما مردم در حال مرگ هستند.”

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا در حال کار با یک سازمان غیر انتفاعی به منبع لوازم پزشکی برای COVID-19 اولین پاسخ دهندگان. Katharine Lotze/گتی ایماژ

کوبا گفت که او متوجه شدم مشکل از N95 توزیع پس از دریافت هجوم ایمیل از شخص ثالث فروشندگان در تلاش برای فروش او این ماسک در قیمت های متورم.

“من ایمیل گفت:” من باید یک 100,000 ماسک در هر فروش در $8 در هر قطعه.’ من را بخواهید اگر این 3M ماسک N95s و اگر آنها می تواند آن را اثبات کند. من به معنای واقعی کلمه ارائه شده میلیاردها دلار از ماسک در قیمت حق بیمه از 4 دلار به 8 دلار, میلیون دلار حداقل سفارشات که می داند چه چیزی واقعی است,” او گفت:. برای مقایسه فقط شش هفته پیش یک N95 ماسک می تواند خریداری شده در داروخانه ها برای $1.25.

3M نیست به طور مستقیم در پاسخ به کوبا انتقاد. در مارس 20, مدیر عامل شرکت مایک روم اعلام کرد که این شرکت را دو برابر تولید جهانی از N95 ماسک به حدود 100 میلیون در ماه از پایان سال 2020 است.

“آن شده اند که بسیار آسان برای آنها را به می گویند به شدت” اگر شما نمی فروشیم اگر شما نگاهی به موجودی ما به شما ارائه و فروش به طور مستقیم به بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که نیاز به ماسک زمانی که قرارداد خود را می آید, ما در حال رفتن برای پایان دادن به این که قرارداد,'” کوبا گفت: فاکس نیوز. در همان روز از 3M اعلام. “اما این چیزی است که آنها انجام داد. و من یک مشکل بزرگ با آن است. “

“من بسیار هیجان زده هستم که 3M افزایش ظرفیت. اما عرضه نشده است همسان با تقاضای” گفت: بلومبرگ در آخرین مصاحبه. “چرا 3M نه گفتن و توزیع کنندگان و انتخاب کنید تا گوشی به فروش موجودی خود را به بیمارستان و یا هرگز به شما اجازه خرید بیشتر محصول؟”

در نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr که محکوم 3M برای بهره مندی از این بیماری همه گیر, هفته گذشته, رومی گفت: 3M است و نه افزایش قیمت با توجه به کوروناویروس. “3M افزایش نمی یابد آن زمان قیمت گذاری برای تنفس استفاده می شود برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر” او وعده داده شده.

در هر عصر ایران کوبا شده است در تماس با “بالاتر یو پی اس” در کاخ سفید در مورد قیمت سنگ آهن در بازار در میان ماسک صورت توزیع کنندگان, اما را آغاز کرده در هر خاص تلاش با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>