چرا مرگبار ملخ Swarming هند ؟ یک متخصص نشان می دهد پاسخ

ملخ swarms می توانید خوردن غذا تا از 35000 نفر در یک روز. این وضعیت در واقع نگران کننده در میان coronavirus اما می توان آن را کنترل با اقدامات سریع

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


یکfter ترک ویرانگر نوین در گجرات مادها پرادش و راجستان swarms از بیابان ملخ وارد Vidharbha منطقه ماهاراشترا.

بخشی از ملخ جامعه بیابان ملخ تغذیه بر روی محصولات کشاورزی و مزارع در هر سال از ماه جولای تا اکتبر. آنها عمدتا خال در گروه های کوچک جدا شده.

با توجه به تغییر آب و هوا این مهاجر حشرات باعث آسیب بی سابقه ای در نقاط مختلف هند است.

“این نوع از سریع و حمله گسترده بود که در سال 1993 حدود 27 سال پیش. پیش بینی چگونه بسیاری از ملخ می تواند وارد این منطقه دشوار است با توجه به فقدان الگوی حوادث و عدم بارندگی در ملخ مناطق. بنابراین راه حل های ما تا حد زیادی دروغ در کنترل حمله از طریق اسپری آفت کش ها می گوید:” یک متر Bharia. او یک گیاه افسر حفاظت از ملخ هشدار سازمان است.

منبع

شناخته شده به عنوان خطرناک ترین حشرات مهاجر در جهان, بیابان ملخ ها ملخ جامعه است. آنها متفاوت از معمول ملخ به عنوان آنها می توانند خود را تغییر رفتار و عادات و مهاجرت بیش از فواصل دور.

با پاهای عقبی این حشرات حرکت در گروه های بزرگ و خوردن محصولات توزین وزن خود را روزانه است که تا دو گرم است.

طبق یک گزارش ملخ در حال حاضر از بین برود پنج لاخ هکتار از مزارع در راجستان در سه ماه گذشته موثر بر معیشت صدها نفر از کشاورزان است.

به همین ترتیب, Gujarat, Madhya Pradesh, و, Uttar Pradesh شده اند وضعیتی وخیم تحت شرایط مشابه برای چند ماه در حال حاضر. در دسامبر 2019, ملخ را نابود کرده بود و محصولات گسترش بیش از 25 ، 000 هکتار در گجرات.

اندازه ملخ swarms می تواند متفاوت باشد تا یک کیلومتر مربع و شامل 80 میلیون ملخ که می توانید خوردن غذا تا 35,000 نفر در یک روز به گزارش سازمان غذا و کشاورزی (FAO) سازمان ملل متحد.

توضیح پیامدهای در کشاورزان Bharia می افزاید: “کشاورزان همواره در پایان دریافت از چنین فجایع طبیعی و آنها بدترین افراد مبتلا در ملخ حملات. آن است که رفتن به آنها را با محصول و ضرر و زیان مالی.”

آنها گرد هم می آیند در خشک جادوها برای تغذیه در بزرگی پوشش گیاهی در روز و به سرعت در حال تکثیر در باران. “انفرادی یک زن می گذارد در مورد 95-158 تخم مرغ در حالی که گلهای نر می گذارد معمولا کمتر از 80 تخم مرغ در تخم مرغ غلاف. زنان می تواند در دراز حداقل سه بار در طول عمر خود معمولا در فواصل حدود 6-11 روز. تا 1000 غلاف تخم مرغ یافت شده در یک متر مربع می گوید:” FAO.

این مستند در سراسر کشور با توجه به COVID-19 در حال حاضر در معرض تهدید مواد غذایی و امنیت اقتصادی کشاورزان و تشدید ملخ حملات مطرح کرده اند آلارم دادن آنها کابوس است.

دولت مرکزی در حال حاضر هشدارهای صادر شده به تحت تاثیر متحده و ارسال هشدار به دهلی نو در هفته گذشته.

تهاجم در هند و گسترش

منبع

بیابان ملخ بومی آفریقا و شبه جزیره عربستان. آنها به مهاجرت به ایران و پاکستان در جستجوی سبزی و رطوبت و پس از آن وارد در هند.

اما ملخ در بر داشت شرایط مطلوب برای تولید مثل در شبه جزیره عربستان در سال 2018 در پی دو دوره متوالی مکش (Mekunu و لوبن). تعداد آنها به طور قابل توجهی افزایش یافته و بنابراین شروع به مهاجرت شیوع.

پس از از بین بردن نزدیک به 40 درصد از محصولات کشاورزی در پاکستان در ماه آوریل گذشته بیابان ملخ وارد هند در سال 2019 در پی باران های سنگین و طوفان.

“شیوع آغاز شده پس از باران های سنگین بیش از شرق آفریقا و شبه جزیره عربستان. باران سنگین باعث رشد پوشش گیاهی در مناطق خشک که در آن بیابان ملخ می تواند به رشد و نژاد است. در بالا از آن افزایش درجه حرارت با توجه به گرم شدن کره زمین ساخته شده غرب اقیانوس هند به خصوص گرم” Roxy Mathew Koll گفت Hindustan Times. او یک آب و هوا دانشمند در موسسه هندی گرمسیری هواشناسی (IITM) در پونا.

آنچه می تواند انجام شود

“سخت round-the-clock هوشیاری و اسپری آفت کش ها و یا ارگانوفسفره مواد شیمیایی است که یک گام اساسی برای کنترل ملخ. آن را به توان در کوچک متمرکز دوز (به عنوان فوق العاده کم حجم – ULV) از طریق هوایی و در وسایل نقلیه زمینی یا سم پاش” به اطلاع Bharia.

همانطور که در دولت احتمالی طرح مالاتیون 96 درصد ULV است که همیشه در انبار نگه داشته 5000 لیتر. حدود یک لیتر از مواد شیمیایی می تواند به درمان یک هکتار است.

منبع

“با توجه به رفتار خود را با الگوهای ملخ حل و فصل در طول شب عمدتا تنها در درخت و آن زمانی است که آفت کش ها باید به اسپری. وسیله نقلیه نصب شده سم پاش (تا 100 لیتر ظرفیت) رفتن در اطراف در این زمینه و اسپری. ما همچنین طناب در کشاورزان که تراکتور-عمل سم پاش. علاوه بر این آتش گردان نیز نگه داشته و آماده به عنوان آنها می تواند پوشش بزرگ درختان” Bharia توضیح می دهد.

ماهیت این حمله بسیار مرگبار در این سال و برای مبارزه با این هند را با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما برای اولین بار می گوید B R Karwa پروژه مدیر فناوری کشاورزی مدیریت آژانس.

در ضمن فائو پیش بینی کرده است که این حمله در حال رفتن به تورم در هفته های آینده. نزدیک به 45 میلیون کیلومتر مربع از زمین در 90 کشور تحت تهاجم تهدید توسط صحرا ملخ. در چنین متزلزل بار ما امیدواریم که مواد شیمیایی و آفت کش ها به اندازه کافی خواهد بود. اما در دراز مدت طرح جامع برای جلوگیری از ناگهانی و شدید آب و هوا تغییر ضروری خواهد بود.

تصویر برجسته منبع

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>