چرا هر رورشاخ انفرادی سری یک ایده بد است

rorschach dave gibbons john higgins

رورشاخ به عنوان نشان داده شده توسط دیو گیبونز و جان هیگینز که در کار اصلی مراقبان رمان گرافیکی. کمیک DC

کمیک DC اعلام کرده است یک کمیک جدید بازیگران رورشاخ شخصیت از آلن مور و دیو گیبونز کلاسیک 1986 گرافیک رمان نگهبانان. جدید 12-مسئله مینی سریال توسط تام پادشاه و خورخه Fornés تقریبا قطعا یک ایده بد است. آلن مور بارها خواسته DC نیست به ادامه تولید مراقبان محتوا در بخشی زیرا او معتقد است که DC swindled او را از مالکیت اموال. علاوه بر این رورشاخ درگذشت در اصل مراقبان طنز. همانطور که با بسیاری از زامبی احیای او است به احتمال زیاد به خورد کردن روح خود را و او را بسیار دمپر.

رورشاخ در اصل یک فقیر اذیت پدر و احتمالا آزار بچه به نام والتر Kovacs. پس از بررسی وحشتناک یک کودک به قتل او تا به حال شکستن روانی و شروع به در نظر گرفتن خود را رورشاخ ماسک خود را به عنوان چهره واقعی. که ماسک تشکیل شده بود از حرکت سیاه و سفید حباب که هرگز ملاقات کرد; مور شد در نظر گرفتن هدف در اینجا در کمیک خالق Steve Ditko یک آین رند جانباز که اصرار اخلاق تا به حال هیچ shades of grey.

مور و گیبونز’ رورشاخ شد خشونت ادمکش میل لنگ و توطئه نظریه پرداز که بوی بد dined سرد لوبیا پخته و رویا پردازی در مورد فقط بار آخر است که در آن همه واقعی و خیالی ستمگران در اطراف او خواهد بود جاروب دور در فقط برداشت. به عنوان او معروف ranted در موضوع “خیابان تمدید ناودان و ناودان پر از خون و هنگام تخلیه در نهایت زخم بیش از همه حشرات موذی را غرق خواهد شد. انباشته پلیدی از خود و قتل خواهد فوم در مورد کمر می بندند و تمام روسپیان و سیاستمداران را به نگاه کردن و فریاد “ما را نجات دهد!”… و من نگاه کردن و زمزمه “هیچ.”

همچنین نگاه کنید به: چه ‘X-مردان کشیده 20 سال پیش با توجه به کسانی که ساخته شده از آن

راز چرا رورشاخ یک شخصیت بزرگ است که معلوم می شود که وقتی واقعی آخرالزمان می آید او را باور نمی کند در خود عینی قتل رویا. در پایان این مجموعه میلیاردر ابرقهرمان Adrian Veidt/Ozymandias صنایع دستی یک طرح برای پایان دادن به جنگ سرد توسط teleporting غول ظاهرا بیگانه ماهی مرکب به منهتن کشته شدن میلیون ها نفر و متحد ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی در برابر تهدید فرازمینی.

شما می خواهم فکر می کنم رورشاخ خوشحال خواهد شد که خشونت آمیز توهمات آمده اند درست است. اما در عوض او را به وحشت انداخت. قهرمانان دیگر تصمیم گیری آنها نیاز به رفتن همراه با Veidt پوشش تا از طرح خود را به منظور حفظ صلح جدید اما رورشاخ حاضر به شرکت در نسل کشی انکار است. او اصرار دارد او را به مقامات. کیهانی مجهز قهرمان دکتر منهتن در برابر او خارج Veidt را در قطب جنوب supervillain لانه خرگوش و غیره و رورشک حذف ماسک خود را. در آخرین لحظات او تصمیم می گیرد به Kovacs از ترس آزار کودک که در کنار قربانیان به جای رورشاخ عصبانی avatar of vengeance. Kovacs جان رورشاخ. سپس دکتر منهتن جان Kovacs.

Rorschach's death in Watchmen comic

رورشاخ مرگ در مراقبانبه عنوان نشان داده شده توسط دیو گیبونز و جان هیگینز و نوشته شده توسط آلن مور DC Comics

رورشاخ خود دریدن یکی از مرکزی موضوعی و اخلاقی lynchpins اصلی کمیک. آن لحظه ای که حتی رورشاخ متوجه می شود که نقاب اوباش هستند از نظر اخلاقی غیرقابل دفاع. به رورشاخ به یک, وحشیانه, vigilante دوباره—شما نمی توانید انجام دهید مگر اینکه شما به طور کامل دچار سوء تفاهم اصلی داستان است.

2019 مراقبان HBO سریال گروگان توسط Damon Lindelof بسیار هوشمندانه کردم در اطراف این موضوع با ترک Kovacs مرده در برف و عبور از میراث او به یک دسته از مرگبار پرشهای که نمی دانم در مورد نهایی خود را تغییر از قلب است.

بیشتر مجموعه های تلویزیونی, مجموعه 30 سال پس از, اصلی, باعث صریح جنبه های رورشاخ شخصیت که طنز بود leery از کاوش. آلن مور ساخته شده رورشاخ جناح راست نظم و قانون vigilante شیفته از تئوری های توطئه است. اما او نشانی از این واقعیت است که کسی با آن فاشیست views بود مسلما یک نژادپرست است. تلویزیون نشان می دهد هر چند معاملات به طور مستقیم با تم نژادپرستی. آن insightfully مسلم است رورشاخ را جناح راست ورثه خواهد بود سفید supremacists مخالف ایالات متحده است که بیشتر زاد نژادپرستی بیش از چند دهه.

تبدیل رورشاخ ماسک به یک نماد آشکار شر در واقع تقویت منطق و اخلاقی و بینش اصلی طنز که در آن Kovacs است که در مواجهه با حقیقت خود را نسل کشی daydreams و repudiates آنها.

watchmen rorschach masks hbo

مراقبان سری HBO ماهرانه سمت پا شخصیت خود را به یک داستان است که به درستی مرتبط خود را به شعارهای نژاد پرستی. HBO

وجود دارد چند جزئیات در دسترس به عنوان به چگونه های جدید طنز برنامه ای برای رسیدگی رورشاخ بازگشت. آن را برای تلفن های موبایل مانند کسی غیر از Kovacs ممکن است برداشت ماسک به منظور شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ترور طرح. نویسنده تام پادشاه می گوید که “این یک کار عصبانی. ما خیلی عصبانی تمام وقت در حال حاضر. ما باید برای انجام کاری با آن خشم است. آن را به نام رورشاخ نه به خاطر شخصیت رورشاخ اما از آنجا که آنچه شما را از این شخصیت به شما می گوید بیشتر در مورد خودتان از آنها.” این شعار آمده است: “رورشاخ ممکن است سخن گفته اند حقیقت, اما او یک قهرمان است.”

آن را امیدوار کننده نیست که کپی بازاریابی به نظر می رسد سوء تفاهم شخصیت تا به طور کامل. کسی که صحبت می کرد در حقیقت در طنز کسی که زندگی اش را به شهادت به نسل کشی نبود رورشاخ. آن Kovacs. و خشم رورشاخ ارائه شده به عنوان تلویزیون نشان می دهد باعث می شود روشن نیست پارسایان. شاید این سری خواهد بود بهتر از این تیزر اطلاعات نشان می دهد. اما اغلب آنچه من می بینم وقتی که من نگاه به این خاص رورشاخ ماسک این است که من مشتاق به خواندن این کمیک.

مشاهده نقاط نیمه منظم بحث از جزئیات کلیدی در فرهنگ ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>