خواهد شد که مبارزه با “حماسه” های Lightsaber جنگ از ‘Mandalorian’ فصل 2?

mandalorian season 2 jedi lightsaber fight

که دوئل Moff گیدئون در فصل 2 از دیزنی+’s این Mandalorian? کلاژ توسط ناظر

اگر محبت با نام مستعار کودک Yoda تفننی در نیروی دیزنی+’s first live-اکشن جنگ ستارگان سری به Mandalorian, تا حد زیادی اجتناب lightsaber-دارای حق اعمال جدی عمل ساخته شده است که آن forebears معروف است. به جای شکارچی فضل الهام گرفته از سری متمرکز از کار افتاده اموات از یک کهکشان دور مجموعه حدود پنج سال پس از حوادث سال 1983 را بازگشت از جدی. با وجود تاکید آن روز-به-روز nitty ریگ دار آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر این Mandalorian ممکن است تکیه بیشتر به آن جنگ ستارگان میراث در فصل 2.

“عمده, عمده, حماسه, حماسه های lightsaber عمل اتفاق می افتد در این نمایش گفت: Giancarlo Espositio که نقش مرموز Moff گیدئون از فصل آینده در حالی که در نمایشگاه فن ونکوور در هر کتاب کمیک. “و من باید به ذکر است که من تنها شخصیت در این فصل برای اولین بار بود که قادر بود با افتخار داشتن که lightsaber. پس از آن احساس می کند فوق العاده است.”

همچنین نگاه کنید به: چگونه یک فلک زده ‘جنگ ستارگان’ کارتون برشمرد آینده از حق رای دادن

Moff Gideon که قرار بود به عنوان نشان می دهد بزرگ بد در اواخر فصل 1 نازل شد به داشتن Darksaber باستانی سیاه-تیغه های lightsaber با نظران سیاره Mandalore (و جنگ ستارگان: جنگ های کلون). هر چند اسپوزیتو نشان می دهد که او مبارزه فصل آینده او اعتراف است که آن را نمی Mando یا کودک Yoda. این نشان می دهد که او به خوبی می تواند درگیر شدن در جنگ با مشت با مقاصدشان نیروی کاربر اگر “عمده” و “حماسه” های lightsaber جنگ در افق هستند.

اما چه کسی می تواند او احتمالا مبارزه با این قابلیت ها که همچنین باعث می شود حس درون جدول زمانی ؟

*هشدار: اسپویلر برای دیگر جنگ ستارگان رسانه های پیش رو*

The Mandalorian Season 2 Info Details

لوک اسکای واکر?

آن بود که قبلا شایعه شده که دیزنی بود و ریخته گری لوک اسکای واکر جوان برای Obi-Wan Kenobi دیزنی+ سری است که پس از به تاخیر افتاده است. بر اساس جدول زمانی آن را نیز حس را برای لوقا به پاپ تا در این Mandalorian به عنوان او به آرامی تلاش برای احیای جدی سفارش جلوتر از نیروی بیدار 30 سال بعد.

اما Lucasfilm می داند بهتر از نو طرح حق رای نمادین ترین نقش را برای چیزی بیش از یک مختصر cameo. استخدام لوقا در این مثال می خواهم با استفاده از یک شیر آتش نشانی خود را برای پر کردن سگ کاسه آب. حکم: به احتمال زیاد نیست.

The Mandalorian Season 2 Info Details

لیلا Organa?

در ظهور اسکای واکرما یاد بگیرند که لوقا را در واقع قطار لیلا به عنوان یک شوالیه جدی. در خرج کردن آن را معقول و منطقی است که او ممکن است یک بار دیگر انتخاب کنید تا یک lightsaber برای قرار دادن یک تهدید.

در نهایت اما لیلا تصمیم گرفتند برای رفتن به سیاست به جای حمل جدی میراث (هر چند او به Rey). او تا به حال حس یک مسیر تاریک برای پسرش, بن, انفرادی, اگر او در ادامه به عنوان جدی. در این Mandalorian فصل 2 بن—که گفته می شود حدود 30 در طول حوادث عاقبت سه گانه—که هنوز یک کودک خردسال پس از آن تردید است که لیلا را ترک خواهد کرد او آرمان برای مبارزه با گیدئون. پس از نا به هنگام عبور از حامل فیشر لوکاس فیلم به احتمال زیاد می خواهد اجازه دهید به شخصیت بقیه. حکم: هیچ.

The Mandalorian Season 2

عزرا Bridger?

شخصیت از Star Wars: Rebels گذشته دیده می شد برخورد از طریق hyperspace به مقصد نامعلوم سرنوشت خود را عمدا کفن در رمز و راز با Lucasfilm. این Mandalorian کشش مخاطبان را به جنگ ستارگان جدول زمانی حدود 15 سال بعد. فرض کنید او جان سالم به عزرا Bridger رشد خواهد بود از یک زودرس نیروی حساس و نوجوان به رشد کامل جدی ،

بالقوه خود زندگی می کنند-اولین اقدام در این Mandalorian مناسب خواهد بود و شخصی خود را قوس به عنوان کسی که همیشه در مورد مراقبت کوچکتر و بیشتر شخصی در میدان جنگ در جنگهای. این امر نیز به عنوان یک راه خلاق به معرفی یک live-action نسخه از شخصیت. حکم: شاید.

The Mandalorian Season 2

Ahsoka Tano?

Ahsoka Tano برای اولین بار معرفی به عنوان Anakin اسکای واکر padawan در جنگ ستارگان: جنگ های کلون و به صورت پراکنده مورد استفاده در Rebels, یکی از محبوب ترین ارقام در تمام جنگ ستارگان. طرفداران طولانی clamored برای یک live-action نسخه از شخصیت و تکان دهنده آشکار در این Mandalorian فصل 2 تولید می Death Star-سطح buzz به خصوص اگر Lucasfilm نگه داشته و آن را تحت کاری ادامه داده اند مانند آن را با کودک Yoda.

اما شخصیت سرنوشت ناشناخته باقی مانده است. آخرین بار طرفداران او را دیدم در جنگ ستارگان کانن, جدول زمانی او که قرار بود به جستجو در مناطق ناشناخته برای عزرا Bridger. اگر او جان سالم به در برده بود و در حال حاضر در کهکشان چرا او نمی بخشی از شورش ؟ حکم: شانس هستند خوب است.

The Mandalorian Season 2 info Details

Jacen Syndulla

پسر به جنگ های کلون قهرمان هرا Syndulla و شوالیه جدی Kanan Jarrus, Jacen Syndulla شد تنها به طور خلاصه دیده می شود در آخرین قسمت از شورشیان. اما نبرد Endor در بازگشت از جدی سال بعد او یک تمام عیار عضو مادرش شورشی خدمه در یاد کشتی های ارواح و اثبات شده خلبان در سمت راست خود را. با توجه به جدی در خون است که جریان را از طریق رگ خود را, آن را بی دلیل به باور او همچنین نیروی حساس است.

این Mandalorian‘s تهیه کننده اجرایی و شورشیان خالق دیو filoni داخل و حتی بستری در سال 2018 که Lucasfilm مدیران علاقه مند بودند در دیدن بیشتر از شخصیت. می تواند Jacen ساخته شده راه خود را به لوقا نوپای جدی معبد پس از سقوط امپراتوری ؟ و می تواند او جان سالم به در Kylo رن را خیانت ؟ در نظر گرفتن منافع ما piqued است. حکم: قطعا ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>