که Carl Reiner همسر Estelle? در داخل این اواخر تلویزیون افسانه 65 سال داستان عشق

Carl Reiner مرگ در سن 98 بسیاری از طرفداران reminiscing در مورد خود ازدواج به Estelle Lebost Reiner. خالق دیک ون دایک نشان می دهد و نویسنده و مجری در نمرات دیگر نشان می دهد تلویزیون و فیلم برنده بسیاری از جوایز امی و یک جایزه گرمی اما خود ازدواج به Estelle شد یکی از بزرگترین دستاوردهای زندگی خود را.

فقط دو روز قبل از مرگ او یکی از Reiner نهایی توییتهایی بود و در ادای احترام به همسرش که فوت 12 سال پیش.

“هیچ چیز به من خشنود بیش از دانستن است که من زندگی بهترین زندگی ممکن است با داشتن ملاقات & ازدواج با استعداد استل (استلا) Lebost—که همکاری با من در آوردن راب آنی & Lucas Reiner به این نیازمندان & در حال تحول جهان” Reiner نوشت: در یک پست توییتر در ژوئن 27.


کارل و استل ازدواج کرده بودند برای نزدیک به 65 سال

Director and host Carl Reiner (L) and his wife Estelle Reiner arrive at the 57th Annual DGA Awards Dinner on January 29, 2005 in Beverly Hills, California.
  مایکل Buckner / گتی ایماژ

Reiner بحباله نکاح در اوردن, Estelle در شب کریسمس در سال 1943 در حالی که او در ارتش را ترک و با او کار تهیه پیش نویس نقشه برای یک پیمانکار دفاعی با توجه به لس آنجلس تایمز. آنها ازدواج کرده بودند برای 64 سال تا Estelle مرگ در سن 94 در سال 2008. سه موفق فرزندان همه به دنبال رد پای خود را با استخدام در هنر.

در سال 2017 Reiner منعکس شده تا ازدواج به عنوان او اعتراف کرد که زندگی هرگز برای او آسان بعد از گذشت چرا که او نیز خود را از دست داد ، تلویزیون افسانه گفت که او متوجه شدند که او تا به حال برای رفتن بدون عشق از زندگی خود را.

“تماشای او برو و آن را در زمان یک سال وحشتناک بود,” Reiner گفت: AARP. “استل همه چیز بود به من. ما ملاقات کرد زمانی که من 20 بود و او بود 28 و مردم گفت: آن را نمی خواهد آخرین. شصت و پنج سال بعد: سه تا از بچه ها پنج نوه بزرگترین زندگی و دوستی شما می توانید تصور کنید.”

به عنوان برای راز زناشویی خود را با موفقیت و Reiner یک بار گفت: نزدیک هفتگی بود که همسر محبوب خود را که گذاشته آن همه “خیلی روشن است.”

“ازدواج با کسی که ایستاده می تواند شما را در بدترین حالت خود,” او گفت:.


Estelle گاهی اوقات کار می کرد با شوهرش

From left to right, Rob Reiner, his wife Michele Singer-Reiner, his mother Estelle Reiner and father Carl Reiner attend the premiere of "Best In Show," September 19, 2000 in West Hollywood, CA.
  مارتین کلی / گتی ایماژ

طرفداران فیلم ممکن است به یاد داشته باشید Estelle از او cameo در پسر راب 1989 دانلود فیلم When Harry Met Sally. Estelle تحویل نمادین خط, “من شما را از آنچه او را به داشتن” در مگ رایان و بیلی کریستال معروف دلی صحنه.

این Reiner مادر نیز تا به حال نقش های کوچک در چندین فیلم دیگر از جمله شوهرش 1983 فیلم مرد با دو مغز و 1980 فیلم Fatso, که کارگردان دوست اواخر Anne Bancroft. Estelle همچنین شروع یک حرفه ای به عنوان یک خواننده جاز در سن 65 سالگی و او ثبت هفت آلبوم و او انجام شده در باشگاه در نیویورک و لس آنجلس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>